10 популярних онлайн генераторів мемів

Більшість сучасних мемів це забавні фотографії з написами, відеоролики, словесні вирази. Використовуються для того, щоб привернути увагу, висловити емоції, розповісти жарти. Часто застосовуються для публічного висміювання людської поведінки. Іноді меми мають більш серйозне, філософський зміст. Більшість сучасних мемів це забавні фотографії з написами, відеоролики, словесні вирази

Світ мемів примітний з двох причин:

• це всесвітній соціальний феномен;
• меми стають вірусними протягом декількох хвилин після завантаження, швидко переміщаючись від людини до людини через соціальні мережі.

Ось 10 найбільш популярних генераторів, за допомогою яких можна зробити свій власний мем всього за кілька секунд. Просто додайте зображення або виберіть його з готової колекції, напишіть заголовок і поділіться створеним творінням з хорошими друзями. Якщо дійсно пощастить, створений вами мем може швидко стати вірусним.

01. MemeGenerator.net 01

MemeGenerator.net є одним з найпопулярніших платних інструментів, використовуваних для створення мемів. З його допомогою можна переглядати веселі зображення, які були створені іншими інтернет-користувачами, а також використовувати меню для пошуку нових символів, картинок.

На початку роботи з MemeGenerator.net слід навести курсор на кнопку «create», щоб згенерувати власне зображення або символ. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий. Допускається створення облікового запису, щоб зберігати свої роботи.

02. Lol Builder 02

Напевно, багато інтернет-користувачі стикалися з персонажем коміксів Meme Me Gusta з дурним особою люті. Цей персонаж з круглою головою без волосся був визнаний одним з найпопулярніших мемів у всесвітній мережі. За останні кілька років такі особи, які виражають лють, випробували великий ріст популярності, завдяки обміну інформацією в соцмережах.

Cheezburger lol Builder- генератор мемів, що використовує особи люті. Тут відвідувачі отримують призначену для користувача сторінку, де вони можуть легко створювати свої власні оригінальні меми. Наявність списку допомагає добирати слова для деяких персонажів. Також можна використовувати деякі додаткові інструменти, які дозволяють додавати текст.

03. Imgur 03

Imgur - популярний безкоштовний хостинг зображень, що має свій власний генератор мемів. Тут є зручне меню, що випадає для вибору улюбленого мема відповідно до його популярністю і іншими категоріями. Крім перегляду користувацького контенту, можна спробувати створювати свої унікальні роботи.

Для вибору фону зображення користуються готовими зразками, або завантажують власний. Потім слід відредагувати текст, щоб написати заголовок, а потім миттєво поділитися отриманою картинкою на Imgur.

04. Quick Meme 04

Quick Meme дозволяє користувачам створювати власні меми та ділитися ними через інтернет. На головній сторінці сайту відображаються найпопулярніші, кращі або ж випадкові картинки. Тут є можливість відредагувати будь-який мем, раніше створений ким-небудь, або завантажити своє власне зображення, відредагувати його, додати відповідний текст.

05. DIYLOL 05

Цей онлайн-інструмент дуже простий у використанні, дозволяє швидко створювати картинки, що викликають сміх. Як і на інших сайтах, тут можна переглядати та змінювати популярні шаблони мемів, а також створювати свої власні.

DIYLOL має iPhone додаток, яке є безкоштовним. Однак програма не оновлюється з 2013 року.

06. Meme Center 06

Meme Center - це ще один відмінний інструмент для створення власних мемів. Дуже схожий на сайти, згадані вище, але має деякі унікальні функції.

Головна сторінка сайту розбита на чотири основні частини: meme builder, quick meme, GIF maker, uploader. Перед початком роботи потрібно пройти процес реєстрації, який не займає надто багато часу.

Сайт містить безліч готових смішних мемів, а також дозволяє створювати нові картинки за допомогою функції meme builder, quick meme. Розділ GIF maker дає можливість отримати забавні анімовані GIF файли і додавати до них підписи.

07. Make a Meme 07

За допомогою Make a Meme легко і швидко створювати свої власні меми. Для цього потрібно переглянути мініатюри готових вихідних зображень і вибрати потрібну. Після появи спливаючого вікна можна налаштувати текст заголовка, потім включити режим попереднього перегляду, щоб переконатися, що картинка виглядає добре. Кнопка »Make The Meme» генерує остаточний варіант мема.

08. Meme Creator 08

Meme Creator - це ще один простий інструмент для генерування веселих картинок. Для створення нового мема необхідно натиснути на кнопу «create» у верхній панелі сайту, щоб знайти готовий шаблон або завантажити свій власний. Після цього картинку можна відредагувати, додати до неї текст і зберегти для обміну з друзями.

09. iMeme 09

Відрізняється від інших інструментів, оскільки не є сайтом. iMeme являє собою додаток для Mac ОС X і для Windows. Створене Redditor Michael Fogleman, додаток поставляється з більш ніж 100 шаблонами, загрузчиком зображень, опціями обміну і безліччю параметрів, що настроюються для зміни розміру, шрифтів, тексту, вирівнювання.

10. Meme dad 10

Meme dad -удівітельний безкоштовний онлайн-інструмент, за допомогою якого можна створювати як звичайні, так і анімовані меми. Сайт дозволяє легко імпортувати GIF файли, додавати до них текст. Після додавання тексту файли можна налаштовувати, змінюючи їх розмір, колір, шрифти, контур. Згенеровані меми можуть бути завантажені як анімовані GIF-файли, а також представлені в Reddit. На сайті відсутня реклама, а на отриманих зображеннях немає водяних знаків.