10 способів просування вашого фріланс-блогу

 1. Ви вперто крокували через перешкоди для просування вашого фріланс-блогу? Ви написали пост в блозі,...
 2. Інша сторона блогінгу
 3. Ось 10 способів зробити це:
 4. 2. Напишіть що-небудь спірне
 5. 3. Пишіть дружні пости
 6. 4. Гостьовий пост
 7. 5. Створіть для користувача цільові сторінки
 8. 6. Нехай у вас візьмуть інтерв'ю
 9. 7. Зустрічайтеся з людьми
 10. 8. Будьте співавтором
 11. 9. Запрошуйте блогерів
 12. 10. Виступите

Ви вперто крокували через перешкоди для просування вашого фріланс-блогу? Ви написали пост в блозі, вибрали запам'ятовується картинку і натиснули "опублікувати"? Мої вітання!

І що тепер?

І що тепер

Часто нічого не відбувається після цього. Ні дзвінків від клієнтів. Немає ніяких коментарів. З'являється відчуття, що ви витратили час даремно і що блог далеко не кращий шлях для залучення клієнтів. Але це не той випадок. Ви просто щось упустили.

Інша сторона блогінгу

Проблема в тому, що ви зробили лише половину роботи, коли опублікували пост.

Якщо б ви були будівельником і купили молоток, ви ж не очікуєте, що молоток схопиться і почне самостійно забивати цвяхи. Чи не так? Ні, ви знаєте, що це потрібно зробити своїми руками. Так само і з блогом.

Коли ви написали пост, ви запустили потужний маркетинговий механізм вашого фріланс-сервісу. Тепер вам потрібно правильно скористатися цим механізмом для залучення клієнтів.

Це не легко, тому що людей дратує, коли їм намагаються щось продати. Для створення успішного блогу потрібно використовувати невеликі хитрощі.

На самому початку ваш новий фріланс-блог не буде мати великий трафік. Але ви можете зробити так, щоб ваш блог був помічений і придбав більше аудиторії.

Ось 10 способів зробити це:

1. Уявіть себе оточуючим

Насамперед вам, як блогеру, потрібно знайти інші популярні блоги у вашій ніші. Підпишіться на лідерів в Тріттер і відстежуйте їх.

У блогінгу дуже важливі зв'язки. Почніть з пошуку впливових друзів.

Як це зробити? Коментуйте їхні пости. Нехай вони дізнаються про вас і запам'ятають ваше ім'я. Навіщо це? Як сказав відомий блогер Джон Морроу: "Популярними блогерами не стають, їх роблять інші популярні блогери." Так що почніть дружбу з відомими і впливовими блогерами.

Якщо ви бачите, що популярні блогери пишуть про те, що перевантажені роботою - запропонуйте їм допомогу. Беріть участь в опитуваннях і дискусіях. Залишайте відгуки, якщо вам допомогла їх рекомендація. Шукайте будь-які шляхи стати їхнім другом.

2. Напишіть що-небудь спірне

Ви не згодні з чиїмось висловлюванням у вашій сфері? Напишіть про це. Потім допоможіть зробити просуванню вашого поста в соціальних медіа. Люди, які теж не згодні обов'язково відреагують на ваш пост. Чим більше реакція, тим легше вас буде знайти.

3. Пишіть дружні пости

Замість того, щоб писати про все підряд, що розбурхує ваша уява, подумайте про темах в яких ви зможете згадати відомих блогерів. Зазвичай пост "10 гуру в моїй сфері, якими я захоплююся" дає вам перспективу отримати увагу як впливових людей, так і вашої аудиторії. А якщо ваш пост їм підлестив, цілком можливо, що вони поділяться ім. Їх велика аудиторія зможе залучити до вас більше нових читачів.

Інший метод - просто виберете тему цікаву для великих аудиторій. Потім відзначте ваш твіт зверненням до лідерів блогінгу.

Приклад: "@ProBlogger Вашим читачам сподобається: (LINK)". Якщо ви все зробили правильно, потік відвідувачів може вас шокувати.

Будьте готові. Репост від відомого блогера може принести вам тонни нових передплатників. Деяких з них ви можете вразити і вони продовжать вас читати.

Інша безпрограшна стратегія - написати про кращі способи просування вашої ніші в соціальних медіа. Пости на кшталт "5 кращих порад від професійних дизайнерів для Фейсбуку", як ви можете здогадатися, дуже легко просувати в фейсбуці.

4. Гостьовий пост

Багато великі блоги відкриті для гостьових постів. Якщо ви не отримуєте відгук від великих блогів, спробуйте те ж саме з блогами з меншою кількістю читачів. Ви зможете залучити трохи нових відвідувачів. Залишаючи гостьові пости ви будете будувати собі хорошу репутацію, а це допоможе вам потрапити в блоги помасштабнее. Спробуйте знайти блог, який читає ваша цільова аудиторія. Секрет в тому, щоб завжди бути там, де знаходиться ваш ідеальний клієнт. Дізнайтеся у ваших клієнтів, кого вони читають і ким захоплюються.

5. Створіть для користувача цільові сторінки

Мета вашої появи на популярному блозі - змусити нових читачів залишатися з вами і підтримувати контакт.

Чи не перенаправляйте читачів просто на вашу домашню сторінку. Приділіть час на створення користувальницької цільової сторінки.

Запросіть нових читачів перейти на сторінку, де буде продемонстрований кращий контент, який їх вразити і переконає звернутися до вас. Приклад такої сторінки можете подивитися тут: Welcome, Write to Done Readers!

6. Нехай у вас візьмуть інтерв'ю

Краще, ніж гостьовий пост - це бути об'єктом уваги поста в іншому блозі. Якщо ви це реалізуєте, можете сміливо очікувати набагато більшого трафіку і потоку людей на ваш блог.

Також виділіть час на відео-презентацію. Це може бути скайп або будь-який інший спосіб. Все більше блогерів намагаються додавати візуальні елементи в їх блоги. Читачі це люблять. Візуальне інтерв'ю може бути для вас навіть більш ефективним методом залучення клієнтів.

7. Зустрічайтеся з людьми

Спілкуючись з людьми віч-на-віч - це дійсно чудова можливість просунути ваші фріланс-послуги. Так само для збільшення вашої аудиторії не забувайте про відвідування заходів фрілансерів у вашій сфері. На таких заходах, крім отримання корисних контактів, вас зможуть порекомендувати вашим майбутнім клієнтам.

Щоб люди могли підписатися на вас, не забудьте підготувати візитки з вказаною посиланням на ваш блог.

8. Будьте співавтором

Один із способів завоювання аудиторії - це короткий виклад порад в електронній книзі успішних людей у ​​вашій сфері. Запропонуйте співавторство і відповідайте позитивно на будь-яку пропозицію спільної роботи. Поки ця електронна книга буде в інтернеті, за вашими посиланнями будуть переходити.

9. Запрошуйте блогерів

Якщо популярні блогери до вас не заходять, тоді запросіть їх. Ви можете запросити будь-якого блогера залишити картинку з їх посиланням на недавні кращі пости вашої теми. Це відмінний спосіб побудувати відносини з іншими блогерами вашої сфери.

10. Виступите

Нічого не говорить про вас краще, що ви експерт, ніж мова. Підготуйте мова про кращих радах у вашій сфері. Будь то розмова віч-на-віч або онлайн-семінар, в будь-якому випадку ви позиціонуєте себе, як досвідченого професіонала через те, що вас попросили виступити. Переконайтеся, що ваш виступ запишуть, щоб ви змогли поділитися ним в вашому блозі.
За матеріалами: say-hi.me

Ви вперто крокували через перешкоди для просування вашого фріланс-блогу?
Ви написали пост в блозі, вибрали запам'ятовується картинку і натиснули "опублікувати"?
І що тепер?
Чи не так?
Як це зробити?
Навіщо це?