10 порад, як надрукувати хорошу візитку для бухгалтера?

  1. 1. Вибираємо папір
  2. 2. Пишемо текст
  3. 3. Шрифти
  4. 4. Колір і фон
  5. 5. Малюнки
  6. 6. Розташування
  7. 7. Розмір
  8. 8. Спосіб друку
  9. 9. Виправлення помилок
  10. 10. Оригінальність

"Милий мій бухгалтер ..."

Візитна картка - незамінний атрибут сучасної людини. Неважливо яку посаду ви займаєте. Будь ви генеральний директор або майстер манікюру, топ-менеджер великої компанії або продавець повітряних кульок у вас обов'язково повинна бути своя візитівка. Стосується це і до людей такої професії, як бухгалтер. Якщо ви надаєте бухгалтерські послуги, то вашими клієнтами можуть виявитися люди з абсолютно різних сфер. Практично кожен бізнесмен - ваш потенційний клієнт. Щоб залишити про себе нагадування, вручите людині свою картку.

Візитна картка - це невеликий аркуш паперу, який містить найважливіші відомості про людину або компанії. Її розмір 9х5 см. Вміст має бути лаконічним і інформаційним. Друкарня Stilo Print пропонує друк візиток для бухгалтерів і фінансистів. Наша невелика затишна друкарня розташувалася в самому центрі Москви. Сюди зручно добиратися, ми знаходимося поруч з метро Китай-місто. Наші фахівці не просто друкують картки, але і допомагають їх створювати. Якщо ви хочете зробити насправді хорошу візитку, то прочитайте 10 порад, які допоможуть вам створити правильний макет.

1. Вибираємо папір

Перш ніж приступати до написання тексту, вирішите на якому папері ви хочете зробити візитку. Сьогодні паперове виробництво пропонує величезний вибір виробів від білої класики до прогумованих і блискучих варіацій. Найпоширеніший вид паперу - крейдований матовий або глянцевий. Вона випускається різної товщини. Для карток вибирають щільну в 300 гр. Крейдований папір білого кольору. На неї чудово лягає будь-яка друк. Вона максимально точно передає колір. На ній можна надрукувати будь-який фон, малюнок і навіть фотографію.

Є варіанти по дорожче і по красивіше. Наприклад, фактурний «льон», м'який «фетр», шовковистий Touche Cover. Дизайнерський папір не любить багато тексту і картинок. Вибираючи, один з варіантів, ви повинні розуміти, що на різному папері навіть друк може бути інший. Від цього буде залежати їх вартість і престиж. Перш ніж остаточно зробити вибір, проконсультуйтеся з менеджерами Stilo.

2. Пишемо текст

Розмір візитки 9х5 см. Це невелика картка і багато тексту тут і недоречно, і не поміститься. Вона повинна обов'язково містити ваші особисті дані (ПІБ, адреси реальні і електронні, телефон). Якщо ви представник якоїсь організації, то необхідно змінити назву або слоган, якщо такий є. Також можна коротко перерахувати послуги, які ви надаєте:

  • Звіти та декларації до податкової
  • Реєстрація, закриття ІП, ТОВ
  • Бухгалтерський супровід
  • Консультація фахівця
  • Складання бізнес-плану для центру зайнятості
  • Повернення податку на доходи 3НДФЛ
  • Заповнення анкет на закордонні паспорти і ін.

3. Шрифти

Добре, якщо корпоративний стиль вашої компанії має не тільки логотип, але і фірмовий шрифт. Це значно полегшує створення картки. Шрифтів безліч і часом їх вибір займає найбільше часу. Головне правило на цьому етапі - текст повинен легко читатися. Намагайтеся уникати витіюватих букв з численними вензелями. Не варто для кожного рядка вибирати окремий шрифт. 1-2 цілком достатньо.

4. Колір і фон

З кольором та ж історія, що і з шрифтом. Якщо у вас немає корпоративного кольору, то намагайтеся вибирати таке поєднання, яке не буде рябіти і ускладнювати читання. Теж саме відноситься і до тла. Він не повинен бути занадто яскравим, щоб букви і цифри не губилися. Пам'ятайте, ви робите візитку про себе, але не для себе. Людина, яка візьме її в руки не повинен ламати голову розбираючись, що ж там написано. Він просто прибере її подалі і забуде. Щоб цього не сталося, прислухайтеся до порад дизайнера Stilo.

5. Малюнки

Візитка - це не тільки текст. Звичайно, допускає наявність і декоративних елементів. Найчастіше разом з текстом розміщують логотип компанії, герб або емблему. Якщо текст у вас розміщується з одного боку, то другу сторону не обов'язково залишати чистою. Її можна прикрасити цікавим візерунком, тематичними малюнками. Головне, щоб зображення гармонійно поєднувалося з текстом і фоном. Ваше життя - це цифри, додайте на картку зображення рахунок, калькулятора. Там, де бухгалтерія - там і фінанси. Малюнки монет і грошей також будуть доречні. При бажанні можна надрукувати навіть ваше фото.

6. Розташування

Маючи в своєму розпорядженні текст дотримуйтесь логічність конструкції: назва компанії вгорі, нижче ім'я та прізвище, під ними можна вказати ваші звання і регалії, ще нижче номер телефону. Найкраще місце для розташування тексту - середина візитки або її права сторона. Чому саме права? Проведіть експеримент. Візьміть телефон, як правило, його тримають в правій руці. Тепер візьміть в ліву руку будь-яку картку. Де знаходиться ваш великий палець? Яку частину картки він закриває? Бачите, як все просто. Тому зліва краще надрукувати логотип або малюнок.

7. Розмір

Стандартний розмір - це прямокутник з довжиною 9 см, висотою 5 см. У Європі візитки роблять трохи іншого розміру 8,5 х 5,5 см. Звичайно, ніхто не забороняє робити їх більше або менше, тут питання в іншому, наскільки зручно буде людині її зберігати? Всі візитівки й відділення в портмоне робляться під стандартний розмір. Тому якщо ваша буде більше, вона просто не поміститися в кишеню і її подальша доля - загубитися в інших паперах або взагалі бути викинутою.

8. Спосіб друку

На папері можна не тільки робити звичайну кольоровий друк, але і нанесення, які додадуть вашій візитки розкоші. Серед них тиснення і фольгування, термопод'ем і УФ-лак. Зверніть увагу, що якщо ви хочете картку на темному папері, то цифровий друк вам не підійде, так як її просто не буде видно. В такому випадку використовують шовкотрафаретний друк. Цей вид друку хоч і обходиться дорожче, але результат вартий таких витрат. Якість говорить сама за себе. Тому такі картки відносять до елітних виробів.

9. Виправлення помилок

Не допускається виправлення тексту на готової продукції. Це дуже поганий тон. Якщо у вас змінився номер телефону, пошта або адреса не треба нічого закреслювати і дописувати зверху. Викидайте старі і робіть нові. Уявіть, що подумають про якість ваших послуг як бухгалтера, якщо у вас навіть візитки неправильні. Не варто ризикувати. Краще придбати нові картки, які будуть містити актуальну інформацію.

10. Оригінальність

Здавалося б, що бухгалтерська візитка не передбачає ніякого креативу. Але цей стереотип вже давно в минулому. Ваша картка повинна підкреслювати ваш стиль і смак. Пограйте з формою. Наприклад, можна прибрати гострі кути, вивісив лазерної різкою всередині візерунок або якийсь символ. Тільки не перестаратися з оригінальністю. Все-таки ви представник серйозної професії, і це також повинно бути зрозуміло з вашої візитці. Якщо є сумніви, як зробити краще, довіртеся професіоналам, які візьмуть виготовлення візиток повністю на себе.

Ритм сучасного життя постійно квапить і підганяє. Час найцінніша річ, якої завжди не вистачає. Якщо ви хочете залишити свої контакти партнеру, клієнтові або просто людині, чиє знайомство для вас важливо, то не варто обтяжувати його записуванням вашого номера в телефон і вже тим більше на папір. Папірець можна легко втратити, та й не у всіх є в кишені листок з ручкою. Номер телефону та ім'я можуть загубитися у великій списку контактів. Ось тут і стане в нагоді візитка.

Ось тут і стане в нагоді візитка

Бухгалтерські послуги сьогодні дуже затребувані. Ваші потенційні клієнти всюди. Тому куди б ви не відправлялися, навіть якщо це сімейний відпочинок або романтична зустріч, завжди тримайте при собі парочку своїх візиток.

За матеріалами сайту московській друкарні www.stilo.ru

Чому саме права?
Де знаходиться ваш великий палець?
Яку частину картки він закриває?
Звичайно, ніхто не забороняє робити їх більше або менше, тут питання в іншому, наскільки зручно буде людині її зберігати?

Дополнительная информация

rss
Карта