10 способів збільшити кількість передплатників в Instagram

Вашого бренду досі немає в Instagram? Значить, у вас є можливість використовувати цей приголомшливий маркетинговий канал з чистого аркуша. Моя стаття повинна допомогти вам розкрутити сторінку в максимально короткий термін!

Вам коли-небудь було цікаво, чому мобільний додаток для обміну фотографіями і відео зібрало понад 150 мільйонів користувачів впродовж лише трьох з половиною років? За 2013 Instagram виріс на 23%! Звучить непогано, так?

Перші особи держав і знамениті люди діляться зі своїми фанами особистими фотографіями. Найвідоміші бренди навіть кастинги примудряються влаштовувати на своїх багатотисячних сторінках! Може, вся справа в достатку фотоконтентом, багатому виборі фільтрів або підвищеної публічності, або справа в дружній, майже сімейній атмосфері між користувачами. Можна сказати одне - брендам сміливо можна виходити в цю соціальну мережу.

Створивши обліковий запис, в першу чергу перед вами стоїть завдання приросту передплатників. На щастя, в Instagram це зробити не так важко.

Отже, перед вами 10 кращих способів отримати передплатників в Instagram.


1. Додайте родзинку своїй сторінці

Якщо поглянути на сторінки популярних брендів в Instagram (особливо зарубіжних), впадає в око те, що кожна з них по-своєму унікальна. Тут є, де розвернутися, на відміну від інших соцмереж. Більш неформальна обстановка, доброзичлива і привітна аудиторія - відмінний привід покреатівіть і навіть побешкетувати. Ну або хоча б просто вийти на бесіду з передплатниками, як то кажуть, «без краватки». Загалом, проявіть фантазію і придумайте для сторінки цікаву концепцію. Кілька прикладів для натхнення:

Кілька прикладів для натхнення:

Ben & Jerry's - американський бренд морозива

Ben & Jerry's   - американський бренд морозива

Warby Parker - бренд очок

2. расшарівать фотографії людей, які вже користуються вашими продуктами.

Якщо ви розкручуєте популярний продукт, Instagram - відмінний спосіб дуже швидко набрати на сторінку лояльну аудиторію, яка вже вас любить. Почніть пошуки по хештегом, знаходите найкрасивіші фото клієнтів і забирайте їх на свою сторінку, не забуваючи, звичайно ж, згадувати автора через @. Приклад, як можна оформити:

Приклад, як можна оформити:

3. Використовуйте хештеги

Ця тема спірна, на мій погляд. Більш того, особисто я не велика шанувальниця хештегов. Однак треба визнати, Instagram - поки єдина соціальна майданчик, де вони реально працюють і допомагають. Головне, не переборщувати. Дуже негарно виглядають публікації, буквально завалені хештеговим сміттям. Найоптимальніший варіант - ставити хештеги з назвою бренду і кілька топових на тему поста, але не більше 6. Якщо ви почнете додавати хештеги типу #follow, #love і #instagood, це не дасть доброго ефекту, ви тільки навлечёте на свою сторінку нецільову аудиторію з інших країн і спамерів.

Ось вдалий варіант від Swatch:

Ось вдалий варіант від Swatch:

4. фолловінг

Куди ж без нього. Якщо хочете передплатників, вам не завадить підписатися на акаунти своїх потенційних і поточних клієнтів. Причому тут цей процес можна перетворити в круту комунікацію. Як це можна і потрібно робити: по хештегом знаходимо вже свідомо лояльних до вас людей, підписуємося на них і починаємо вести себе так само, як якщо б це був ваш особистий аккаунт. Уявіть, що всі передплатники - це ваші близькі друзі. Не лінуйтеся заходити до них на сторінки, ставити лайки, залишати коментарі. НЕ СПАМ на зразок «підписуйся на нашу сторінку!", Не рекламу, а саме живі добрі коментарі, наприклад, «Відмінно сьогодні виглядаєте». Зрозуміло, що така можливість є тільки тоді, коли передплатників не багато. Але повірте, це стане дуже хорошим фундаментом для сторінки.

Якщо у вас новий продукт і шукати по хештегом вашого бренду можливості немає, шукайте людей по геолокаційні позначок або по хештегом конкурентних брендів.

5. Конкурси

Один із способів привернути нових передплатників на сторінку - організувати конкурс. Він може бути найпростішою механіки , Тільки додайте в умови підписку на сторінку.

Не забувайте використовувати конкурсні хештеги і розповісти про нього на сайті і в інших акаунтах в соціальних мережах. У цього способу є один великий мінус - люди, які підписалися заради конкурсу, можуть в подальшому не брати участь в житті сторінки, так як приходять за призами.

6. Відповідайте на ВСЕ коментарі

Спілкуйтеся з передплатниками не тільки при виникненні претензій або прямих запитань. Дискутуйте з ними, задавайте питання - людям приємно особисту увагу. Це формує ком'юніті на сторінці, і нові люди приходять охочіше - вони бачать дружню атмосферу і з задоволенням підключаються!

Це формує ком'юніті на сторінці, і нові люди приходять охочіше - вони бачать дружню атмосферу і з задоволенням підключаються

8. Розкажіть всім, що у вас є сторінка в Instagram

Це в першу чергу стосується сайту і інших ваших акаунтів в соціальних мережах. Зв'яжіть їх між собою або просто поставте посилання. Це дійсно працює! Ваша аудиторія сама вибирає, в якій соцмережі їй зручніше з вами дружити. Може, вони не сидять на вашій сторінці в Facebook, тому що вони взагалі там не сидять. Але дізнавшись, що у вас є Instagram, - вони тут як тут.

Також не варто нехтувати залученням через оффлайн рекламу. Є візитки, буклети, пакети, щити на МКАД? Нехай всюди буде написано вашу адресу в Instagram!

9. Вирішуйте на сторінці проблеми клієнтів

Крім дружньої атмосфери на сторінці необхідно формувати високий сервіс. Це означає, що на проблеми клієнтів треба не просто швидко реагувати і відповідати стандартною відповіддю, а дійсно приходити на допомогу, консультувати і писати про процес вирішення складних ситуацій. У моєму досвіді є приклад, коли передплатники сторінки настільки звикли до швидкого реагування та вирішення проблем, що стали частіше писати відгуки на сторінці, ніж через форму зворотного зв'язку на сайті. Дійшло до того, що іншим користувачам, які зіткнулися з проблемою у бренду, друзі настійно рекомендували приходити на сторінку бренду саме в соцмережах і там звертатися за допомогою.

10. Залучайте блогерів

Останнім часом з'явилася така тенденція: блогери з ЖЖ все більше перекочовують в Instagram. Таким чином, з'явилися сотні акаунтів з багатотисячною активною аудиторією. Залишилося вибрати тематику. Цей варіант досить дорогий, зате дозволяє одним розміщенням привести до 1000 передплатників. Вартість одного передплатника варіюється від 60 до 100 рублів. Вартість розміщення від 4000 і майже до нескінченності, адже є ще селебретіс, до яких теж можна звертатися з цією метою.

А скільки у вас передплатників в Instagram, і які тактики застосовуєте для їх залучення?

Автор Катерина Стародубова

джерело

Вашого бренду досі немає в Instagram?
Вам коли-небудь було цікаво, чому мобільний додаток для обміну фотографіями і відео зібрало понад 150 мільйонів користувачів впродовж лише трьох з половиною років?
Звучить непогано, так?
Є візитки, буклети, пакети, щити на МКАД?
А скільки у вас передплатників в Instagram, і які тактики застосовуєте для їх залучення?

Дополнительная информация

rss
Карта