11 Аркан. Енергія сили і потенціалу.

11 Аркан-енергія Сили і потенціалу. Хто народився 11 числа будь-якого місяця.

11 аркан в плюсі. Це опис тих якостей для людини 11, якими йому краще переважати, щоб бути гармонійним і щасливим.

За своєю природою активні, динамічні, витривалі і навіть дуже активні і виконують об'ємну роботу і роблять відразу кілька справ. Легко все схоплюють на льоту, швидко вчаться і відразу застосовують знання. Вони встигають все і вчитися і працювати, і готувати і прибирати і все для них легко і просто. Надихають людей на нові цілі, плани і перспективи. З них багато лідерів, які керують масами людей і мають великий вплив на людей. Оцінюють світ з позиції сили. Яскраві і помітні особистості.

Так само -Любиш людей, з розумінням до них відносяться, люблять Світ, природу, простір. Всі їх люблять за те, що можуть доносити свої думки, ідеї, активність і навколишні йдуть за таким лідером.

11 аркан в мінусі. Це опис тих якостей для людини 11, яким не рекомендується мати, але як показує практика, то людина більше має якостей в мінусі, ніж в плюсі. Значить є до чого прагнути.

Пригнічують інших, роблять все дуже швидко і засуджуючи інших в повільності, думаю і впевнені, що біля них одні ледарі, тільки він один активний у всьому. Дуже багато витрачає енергію не так на те, що не потрібно, ображається, носить образу в собі, накручує, претензії пред'являє, грубі, владні, що пригнічують. Навколишні на них реагують з побоюванням, уникають з ними зустрічей і обманюють. Працюють на знос і потім і страждають від цього. Хочуть багато всього і відразу і від усіх теж. Не можуть чекати -їх це дратує, злить, нервувати починають. Нав'язують свою волю оточуючим. Часто на негатіве- через це у них серйозні проблеми і починаються - В УСІХ СФЕРАХ ЖИТТЯ. АБО НАВПАКИ ЛІНИВІ і нічого їм не треба.

В деградації 11 аркан в дуже глибокому мінусі В деградації 11 аркан в дуже глибокому мінусі.

Тирани., Грубі, владні. Пригнічують інших, які принижують інших. Неспокійний розум, сильні емоції, навіть не можуть ними керувати, багато претензій до Миру, долі, істерики, образи, депресія-це для них нормально. Невдаха і ПРОБЛЕМНІ В УСІХ СФЕРАХ ЖИТТЯ.

Будь-яке придушення і маніпуляції на волю іншої людини карається. Цю людину завжди зупинять хворобою, пожежею, травмою, каліцтвами серйозні або будь-яка аварія, вбивство і смерть і т.д. Можуть в цьому житті вже народитися інвалідом.

Рада для людей народжених 11 числа. Визнаємо мінуси і прагнемо до плюсів усіма зусиллями.

Але ви не забувайте. Якщо є невідповідності в описі, а це може бути тому від цього залежить багато нюансів і це вже на особистій консультації розбираємо.

Консультація тут: https://www.auranikolaev.com/forums/topic/konsultacii-rekomendacii-napravle

Хочу допомогти якомога більшій кількості людей

С ув. і любов'ю до Вас, Світлана Павлова. С ув

Ми маємо справу тільки з нашою кармою і маємо в житті тільки те, що заслужили, створивши собі даний своїми думками, словами, вчинками з нашого минулого.
У цьому світі немає гарантій, а тільки можливості і завжди свобода вибору

Дополнительная информация

rss
Карта