11 способів монетизації блогу

 1. Хитрість в тому, що способів монетизації блогу - безліч.
 2. Використання декількох способів монетизації додасть вашої фінансової моделі стійкість і дозволить заробляти...
 3. 1. Спонсорські пости
 4. 2. Рекламні добірки
 5. 3. Банери
 6. 4. Партнерські програми
 7. Хочете знати більше про монетизацію блога? Залиште свій email і отримаєте відео «Як почати працювати...
 8. 6. Програми підписки
 9. 7. Просування свого бізнесу
 10. 8. Просування своїх послуг
 11. 9. Продаж інформаційних продуктів
 12. 10. Продаж фізичних продуктів
 13. 11. Внески
 14. Хочете знати більше про монетизацію блога? Залиште свій email і отримаєте відео «Як почати працювати...

«Як ти, взагалі, заробляєш на цьому гроші

«Як ти, взагалі, заробляєш на цьому гроші?» - раз у раз з подивом запитують мене друзі, далекі від світу блогів.

Коли заходить мова про те, як монетизувати блог, перше, що спадає на думку - це реклама. Логічний висновок: щоб реклама була ефективною, потрібно багато передплатників.

На перших порах запуску блогу до цього ще далеко. Гроші ж - це не просто купюри і монети, це енергія, яка може допомогти автору блога повірити в себе, а блогу існувати. Тому я вірю, що чим раніше ви задумаєтеся про монетизацію блога і про те, як заробляти за допомогою нього, тим краще.

Хитрість в тому, що способів монетизації блогу - безліч.

Як би ви не планували використовувати блог, як спосіб розповісти про себе і свою справу або як майданчик для реклами, важливо розуміти, що способів монетизації - безліч. Головне - не класти яйця в одну корзину і не зациклюватися тільки на одному способі.

Використання декількох способів монетизації додасть вашої фінансової моделі стійкість і дозволить заробляти не просто «на шпильки».

Кожен із способів може приносити невелику суму, але разом вони будуть складатися в дохід.

1. Спонсорські пости

До вас може звернутися рекламодавець, який бажає вийти на вашу аудиторію, хоча на початкових етапах розвитку блогу швидше за все вам самим потрібно буде шукати рекламодавців і пропонувати публікацію в блозі. Визначте ту суму, на яку ви оцінюєте свою роботу, тих рекламодавців, про які ви хотіли б написати в блозі і надсилайте листи з пропозиціями.

Визначте ту суму, на яку ви оцінюєте свою роботу, тих рекламодавців, про які ви хотіли б написати в блозі і надсилайте листи з пропозиціями

Приклад поста з блогу A Beautiful Mess з рекламою прінтрера Canon для друку фотографій.

Сестри Елсі і Емма, автори блогу A Beautiful Mess співпрацюють з Сanon і публікують в блозі пости, що показують, як принтери Canon використовуються в проектах створення домашнього декору. Цікаво, що це не один пост, а довгострокове співробітництво і серія постів, яка поетапно знайомить читачів з Canon.

2. Рекламні добірки

Якщо у вас ще трохи читачів і ви не відчуваєте себе сміливим для того, щоб запропонувати рекламодавцеві повноцінний спонсорський пост, можна зібрати кілька доповнюють один одного рекламодавців, запропонувати їм участь в добірці. Для рекламодавця участі буде нижче, а для вас - загальна сума буде раціональною, щоб зробити роботу.

Для рекламодавця участі буде нижче, а для вас - загальна сума буде раціональною, щоб зробити роботу

Приклад рекламної добірки подарунків з блогу Анни Черних.

Аня Черних кілька років поспіль в грудні публікує добірки подарунків на Новий рік. об'єднана добірка «100+ подарунків зі змістом на будь-який бюджет» набрала вже більше 80 тисяч переглядів і стала найбільш відвідуваним постом в блозі. Відмінний приклад для всіх майбутніх рекламодавців.

3. Банери

Банери відмирають і ніхто на них вже не клікає? Раніше банери дійсно були самостійним елементом монетизації і деякі блоги з гарною відвідуваністю приносили своїм авторам непоганий дохід саме за рахунок банерів.

Часи змінилися, але не варто повністю виключати цей спосіб монетизації. Додайте на бічній панелі вашого блогу банер своєї послуги або продукту. Помістіть банер з партнерської посиланням, що просуває партнерський продукт або послугу. Використовуйте баннерное простір, як частина пакетної пропозиції для рекламодавців. Ви можете збільшити вартість спонсорського поста за рахунок того, що запропонуєте не тільки написати пост, але і додатково розмістити банер.

Банери на продукти і послуги клієнтів в блозі Yes and Yes.

Сара Вон Барген, автор блогу Yes and Yes довгий час пропонувала клієнтам, які брали у неї курс консультацій, можливість опублікувати на місяць банер в її популярному блозі. Аудиторії її клієнтів перетинається з аудиторією блогу, тому такий бонус до пакету консультацій був дуже до речі.

4. Партнерські програми

Розповідайте про послуги та продукти, якими ви користуєтеся і отримуйте відсоток від продажів, якщо ваші читачі перейшли по партнерському посиланню і вирішили скористатися рекомендацією. Участь в партнерських програмах - прекрасна можливість заробляти і почати писати рекламні пости, не звертаючись безпосередньо до рекламодавця. Ідеально, якщо ви поки не готові писати листи про партнерство. Нехай перший заробіток буде невеликий, але це вже буде початком монетизації блогу.

Партнерські програми є у Ozon, Лабіринт, Буквоїда, зарубіжного Amazon, так що в будь-якому огляді книг і при будь-якій згадці стороннього товару ви можете використовувати партнерські посилання.

Використання партнерських посилань в пості з підбіркою подарунків в блозі Start Blog Up.

Я зареєстрована в російськомовному зібранні партнерських програм Admitad і на закордонному сайті Share a Sale . наприклад, добірка подарунків для тих, у кого є блог , Містить як мої товари, так і товари партнерів.

Хочете знати більше про монетизацію блога? Залиште свій email і отримаєте відео «Як почати працювати з партнерськими програмами» + документ, який допоможе вам придумати ідеї для монетизації свого блогу.

5. Заходи

Чи можете ви організувати захід і продавати на нього квитки? Можливо, ви зможете домовитися про партнерство і скоротити витрати на приміщення і іншу логістику, але це зовсім не означає, що потрібно йти в нуль. Може бути, це буде невелика зустріч з читачами, а якщо ви в'яжете, малюєте або випікаєте тортики, організуйте навчальний майстер-клас. Для багатьох рукодільниць навчання майстерності приносить не менший, а іноді великих дохід ніж продаж своєї продукції.

Для багатьох рукодільниць навчання майстерності приносить не менший, а іноді великих дохід ніж продаж своєї продукції

У блозі The Alison Show можна подивитися на те, як блог можна монетизувати за допомогою запальних вечірок.

Елісон, автор блогу The Alison Show , Організовує яскраві вечірки для своїх читачів. До організації вона залучає спонсорів, у кожної вечірки є своя тема і дрес-код, учасники отримують подарунки. Це мега-вечірки в форматі великої дискотеки з музикою і діджеями.

6. Програми підписки

Ще не найпопулярніший спосіб заробітку, але він набирає обертів. Програма підписки, це продукт, який пропонується на щомісячній основі. Це може бути фізичний продукт, наприклад, щомісячні посилки з книгами або коробки з усім необхідним для проведення дослідів і експериментів, а може бути інформаційний продукт. У цьому форматі працюють багато сервісів або платні програми на телефоні, наприклад, Bookmate або Headspace.

Такий формат може бути відмінним варіантом монетизувати блог фотографа. Учасники сплачують на місяць невелику суму, яка рівнозначна одній фотосесії, і отримують доступ до величезної кількості фотосесій, який зробив фотограф, з можливістю їх використовувати.

Підписка - це відмінна і дуже стійка бізнес-модель, де за рахунок масштабу організатор може отримувати непоганий дохід, а передплатники - товар або послугу за невеликою ціною.

Підписка - це відмінна і дуже стійка бізнес-модель, де за рахунок масштабу організатор може отримувати непоганий дохід, а передплатники - товар або послугу за невеликою ціною

Спільнота по підписці Студія включає в себе вебінари, тренінги, робочі зошити і спілкування в співтоваристві.

Один з форматів монетизації Start Blog Up - це Студія, співтовариство для творчих підприємців за передплатою . Я запрошую в Студію тих, кому необхідні регулярна підтримка і відповідальність, можливість отримати відповіді на будь-які питання про просування і розвитку свого творчого проекту, і нові знання і навчання, які не жахливою об'ємом. Щомісяця участь дешевше ніж одна індивідуальна консультація, але формат підписки допомагає постійно ділитися з учасниками знаннями і підтримкою.

7. Просування свого бізнесу

Можливо, ви надаєте весь спектр продуктів і послуг. В такому випадку блог може стати центральним елементом комунікаційної системи вашого бізнесу. Тут будуть пости з анонсами заходів, звітами про минулі події, огляди тенденцій у вашій індустрії, портфоліо ваших робіт, інтерв'ю з іншими експертами. Побічно або безпосередньо, завдання блогу - розповісти про ваш бізнес і продати всю лінійку продуктів.

Побічно або безпосередньо, завдання блогу - розповісти про ваш бізнес і продати всю лінійку продуктів

Студія інтер'єрного дизайну EnjoyHome пропонує послуги, онлайн-курси і меблі авторського виробництва.

Студія інтер'єрного дизайну Enjoyhome виросла з особистого блога його засновниці, дизайнера Наді Зотової. Вона почала вести блог в ЖЖ, а пізніше відкрила студію інтер'єрного дизайну. Зараз студія пропонує послуги з планування і дизайну інтер'єрів, є онлайн-курси для тих, хто хоче вивчити інтер'єрний дизайн самостійно, поїздки за кордон з дизайнерами і навіть виробництво і продаж авторських меблів. Всі ці послуги і продукти просуваються за допомогою блогу і розсилки.

8. Просування своїх послуг

Якщо до вас регулярно звертаються за порадою і рекомендацією, варто задуматися про такий варіант монетизації, як консультації. Це один з найпростіших способів почати монетизувати свої знання та експертизу. Люди готові заплатити для того, щоб швидко отримати відповідь на питання. Для того щоб почати заробляти перші гроші за допомогою продажу послуг, вам не потрібна велика аудиторія і великі інвестиції. Почніть з того, що ви заявите на сайті про свої послуги.

Почніть з того, що ви заявите на сайті про свої послуги

У блозі «Надихнути на роман» ви можете знайти масу корисних порад по письменництва і домовитися про консультації.

Катерина Оаро, автор блогу «Надихнути на роман» надає послуги з навчання, консультування написання художніх текстів і рецензує тексти. У блозі і розсилці вона ділиться експертизою, історіями та досвідом. Ті, кому близький її підхід до текстів та редактуре можуть почати працювати з нею індивідуально.

9. Продаж інформаційних продуктів

Іноді створюється відчуття, що онлайн-курси є вже по будь-якій темі, але якщо спробувати значно звузити тему, то цілком можна створити те, чого ще немає на ринку. Наприклад, є величезна кількість великих тренінгів по тайм-менеджменту, де, впевнена, детально розкриваються всілякі інструменти, що допомагають в організації. Але я створила невеликий, точковий тренінг по використанню Трелло , Який став неймовірно популярним.

Можливо, вам комфортніше формат електронної книги. Навіть якщо це електронна книга, яка буде продаватися у вас на сайті, вона все одно допоможе позиціонуванню вас як експерта у вашій області. І так, швидше за все, такий формат книги принесе вам більше грошей, ніж книга, випущена видавництвом.

На головній сторінці свого сайту Таня Рибакова пропонує свої онлайн-курси.

Таня Рибакова , Автор блогу і Ютьюб-каналу про схуднення і здоровий спосіб життя, продає на своєму сайті кілька програм: програму по схудненню і програму по ЗСЖ.

10. Продаж фізичних продуктів

Який фізичний продукт буде логічним продовженням вашого бренду, сформованого блогом? Якщо у вас є електронна книга, то ви можете запропонувати читачам купувати її не тільки в електронному, а й в паперовому вигляді, тим більше що зараз існують можливості друку на замовлення в одному екземплярі.

Ви можете продавати сувенірну продукцію з логотипом вашого блогу, цікавими цитатами або ілюстраціями. А вже є ви самі художник або дизайнер, то вам точно необхідні товари з вашими роботами: гуртки, чохли на телефони, полотняні сумки. сервіс Printdirect.ru бере на себе всю роботу з виробництвом і логістикою товарів. Я створила там цілий інтернет-магазин з товарами для тих, у кого є блог .

Сувенірна продукція, створена за допомогою сервісу Printdirect

Крім послуг та онлайн-продуктів в моєму портфоліо є фізичний продукт - Календар Блогера . Так, створення продукту зажадало початкових інвестицій в дизайн і виробництво, але зараз у мене є продукт, який дозволяє людям «потримати в руках» мій бренд. Крім окремого джерела монетизації, це можливість розширити аудиторію.

11. Внески

Запропонуйте своїм читачам підтримати вас і ваш блог і перевести вам донейшн. У Олени Піннівух, автора блогу «Байки на узбіччі» на перших етапах становлення свого проекту на сайті була пропозиція читачам пригостити її кавою. Пізніше, коли вона визначилася з форматом монетизації, вона прибрала цю опцію.

Пізніше, коли вона визначилася з форматом монетизації, вона прибрала цю опцію

Автори блогу і Інстаграма Where's My Office Now? пропонують читачам підтримати їх подорож фінансово.

Корі і Емілі подорожують на своєму трейлері по Америці, ведуть барвистий Інстаграм, блог і знімають відео для свого Ютьюб каналу. У блозі є окрема сторінка, де будь-який бажаючий може підтримати їх подорож і перевести їм грошей.

Хочете знати більше про монетизацію блога? Залиште свій email і отримаєте відео «Як почати працювати з партнерськими програмами» + документ, який допоможе вам придумати ідеї для монетизації свого блогу.

Залиште свій email і отримаєте відео «Як почати працювати з партнерськими програмами» + документ, який допоможе вам придумати ідеї для монетизації свого блогу

«Як ти, взагалі, заробляєш на цьому гроші?
Хочете знати більше про монетизацію блога?
Автори блогу і Інстаграма Where's My Office Now?
Хочете знати більше про монетизацію блога?

Дополнительная информация

rss
Карта