12 надихаючих блогів

 1. Вчора (31 серпня) весь світ блогинга відзначав свято блогів, сайтів, проектів, інтернет-гнізд всіляких...
 2. 2. Блог Олени Аникушина
 3. 3. Блог Насті Кравченко
 4. 4. Блог Олі Орлової
 5. 5. Проект Ірини Клішиної
 6. 6. Фото-блог Уляни Кучеренко
 7. 7. Проект Каті Андрєєвої
 8. 8. Блог Марини Бакрешовой
 9. 9. Блог Саші Леонової
 10. 10. Блог Тані Орехво
 11. 11. Блог Насті Зайнутдинова
 12. 12. Блог Лери Белоковской

Вчора (31 серпня) весь світ блогинга відзначав свято блогів, сайтів, проектів, інтернет-гнізд всіляких видів і розмірів - День блогу. А сьогодні у нас на подвір'ї хвилюючий і ностальгічно щемлива День знань - 1 вересня. Ці дві дати послужили чудовим приводом для сьогоднішньої статті. По-перше, я поділюся з вами любимейшими жіночими блогами, які читати одне задоволення. А по-друге, передам привіт і поздоровлення своїм улюбленим випускникам курсу «Wow! Blog Project » , Оскільки саме про проекти моїх найактивніших і цілеспрямованих студентів сьогодні піде мова.

1. Блог Ксюши Раудсеп

Ксюші вдалося створити приголомшливий з енергетики проект. Це величезний клубок натхнення і жіночої енергії у всіх проявах. Світлий, щирий, надихаючий! Повний добра, тепла і віри!

2. Блог Олени Аникушина

З найперших рядків Лена чіпляє енергією, життєлюбством і щирістю. Вона приголомшлива! Енерджайзер з нескінченними витівками і прагненнями, з викликами самій собі, докладними звітами про реалізацію задумів і з новими ідеями для роботи над собою.

3. Блог Насті Кравченко

Назва блогу однозначно говорить за себе. У Насті тепло і затишно, а віртуальні стіни просякнуті жіночою енергією і силою, вірою і чимось таємничим і незрозумілим, провідним тебе за ручку до глибин самої себе.

4. Блог Олі Орлової

Оля зовсім-зовсім недавно повідала світові про свій блог. Вона до цих пір дуже хвилюється з цього приводу. А я зачитувати, захоплююся її талантом і розумію, що їй взагалі нема про що переживати. Кожна дівчина знайде там віддушину, впевнена.

5. Проект Ірини Клішиної

«Навколо жінки» - це масштабний проект, журнал для жінок і про жінок. Ірина під крилом головного редактора об'єднує прості і душевні історії авторів, яким є, що розповісти цього світу. Заходьте надихатися. А при бажанні можете стати і автором публікації в проекті.

6. Фото-блог Уляни Кучеренко

Уляна - талантище, тонко бачить красу світу навколо. Її роботи захоплюють мене до сліз. У блозі ви знайдете круті і дуже зрозумілі для нічого не розуміють в фотографії поради та приклади. А ще зможете взяти участь в цікавому щомісячному проекті і реалізувати все вивчене на практиці.

7. Проект Каті Андрєєвої

Катя - сертифікований фахівець з харчування та здорового способу життя. А її проект - про здорове, усвідомлене харчування і м'які життєві зміни. У блозі ви знайдете здорові рецепти, огляди книг і корисні поради для душі і тіла.

8. Блог Марини Бакрешовой

Маріша я обожнюю. Життєрадісна, енергійна, така рідна і прям своя-своя! Після відвідин її блогу створюється враження, що ти посиділа за чашкою чаю з близькою подругою, обговорила якісь животрепетні теми і отримала масу рад і Лайфхак на майбутнє.

9. Блог Саші Леонової

Саша пише про жіноче саморозвиток і самореалізацію, про мрії і щастя, про те, як бути жінкою і любити себе. Так що, друзі, повірте мені, Сашин приклад дуже заразливий! )

10. Блог Тані Орехво

Таня - енергійна і цілеспрямована дівчина, у якої все четенько і по поличках (а я ой, як люблю подібного роду чіткість і структуру). Блог «Смугастий зростання» - про рух (моя перша і головна асоціація), про розвиток, про прагнення і про зміни. І Таня щедро ділиться своїм досвідом і корисними інструментами на цьому шляху. А ще я закохана в її заряджаючий стиль оповіді!

11. Блог Насті Зайнутдинова

Настя - це позитив і мудрість, рідна душа і щирість, надія на краще і добро у всіх проявах. Я її дуже люблю, тому що вона своя, рідна. Настя пише в блог кожен день, і я щиро захоплююся її працьовитістю. А ще більше - любов'ю до справи і до життя. В її блозі тепло, там кожен день ти знайдеш для себе цінні думки і цитати, цікаві книги та огляди фільмів (Настюш, ти навіть не підозрюєш, скільки хороших кіношек я виявила по твоїй наводкою).

12. Блог Лери Белоковской

Лера - світла і життєрадісна, творча і різнобічна, як і її блог. Дівчина пише про зміни на краще і про те, що все це можна реалізувати завдяки зміні ставлення до життя і подій. І я з нею повністю згодна.

Мої дорогі дівчинки і все-все блогери, які читають це послання, з подвійним святом вас! Ви круті! Ви даруєте людям натхнення і віру в краще, діліться своїм безцінним досвідом і знаннями, які у сто крат корисніше і цікавіше будь-яких абстрактних міркувань. Нехай ваші ідеї множаться зі швидкістю звуку і реалізовуються з величезним інтересом і задоволенням!

Друзі, розкажіть в коментарях про ваші улюблені блоги. І буду дуже вдячна, якщо поділитеся з нами ссилочку на них.

PPS Друзі, дякую, що читаєте! Запрошую вас стати трішки ближче і підписатися:

- НА МОЮ РОЗСИЛКУ - там найважливіше і відверте для найближчих (для цього введіть свої дані в форму нижче):

Дополнительная информация

rss
Карта