13 способів змусити інтернет працювати швидше

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Кожен день ми користуємося Інтернетом на роботі і вдома, і напевно багато хто з нас хотіли б, щоб файли і сторінки завантажувалися швидше.

Ми в AdMe.ru знаємо, що крім очевидних способів існують і інші прийоми, які допоможуть поліпшити якість інтернет-з'єднання. Поспішаємо ними з вами поділитися.

Поспішаємо ними з вами поділитися

 • Очистіть кеш вашого телефону.
  Коли кеш-пам'ять заповнена, вона уповільнює роботу телефону, і через це швидкість інтернету падає. Можна очистити всі програми окремо вручну або завантажити спеціальну програму і видалити всі відразу.

Можна очистити всі програми окремо вручну або завантажити спеціальну програму і видалити всі відразу

 • Видаліть всі непотрібні програми.
  Багато додатків, які ви майже не використовуєте, суттєво уповільнюють швидкість інтернету. Краще видалити всі віджети, якими ви не користуєтеся, з екранів. Адже навіть працюючи у фоновому режимі, вони витрачають значний обсяг трафіку.

 • Увімкніть режим читання в браузері.
  Якщо вам не потрібні зображення і ви займаєтеся пошуком тільки текстової інформації, включите текстовий режим в своєму браузері і відключіть зображення. Так сторінки будуть набагато швидше завантажуватися.

Так сторінки будуть набагато швидше завантажуватися

 • Змініть браузер.
  Веб-браузер вашого мобільного телефону також впливає на швидкість вашого інтернету. Існує безліч мобільних веб-браузерів, але деякі працюють набагато швидше.

 • Перевірте настройки мережі.
  Для цього потрібно перейти в настройки і знайти установки бездротових локальних мереж. Точна назва меню буде відрізнятися в різних пристроях. Вам потрібно переконатися, що Ви отримуєте доступ до мережі правильного типу і що він не обмежений тільки 2G або 3G. Більшість районів світу працюють в мережах GSM / WCDMA / LTE - спробуйте для початку їх. Якщо вони не працюють, подивіться, яку використовує ваш регіон. Головне - це активувати кращу широкосмуговий технологію.

Головне - це активувати кращу широкосмуговий технологію

 • Правильно розмістіть мережевий маршрутизатор і скоротіть відстань між ним і комп'ютером.
  Причиною низької швидкості з'єднання може бути слабкий сигнал Wi-Fi-роутера. Щоб це виправити, краще поставити комп'ютер і маршрутизатор якомога ближче один до одного. Для роутера найкраще місце - ближче до центру будинку, в ідеалі на стіні або на високій полиці. Наскільки це можливо, подалі від сусідського Wi-Fi-роутера, від кабелів живлення, бездротових телефонів, комп'ютерних проводів, мікрохвильових печей, ВИДАННЯ і галогенних ламп. Адже такі дроти і хвилі можуть створювати перешкоди при прийомі радіосигналів.
 • Сканувати комп'ютер антивірусом як мінімум раз на тиждень.
  Віруси здатні не тільки створити загрозу витоку цінної інформації, але і знижують швидкість інтернет-трафіку.
 • Оптимізуйте кеш.
  Браузери зберігають дані сайтів в кеші, щоб в подальшому швидше відкривати сторінки. Якщо кеш переповнений, це знижує продуктивність браузера.
 • Вимкніть поновлення, які не потрібні в даний момент.
  Частково швидкість знижується під час роботи сторонніх програм, особливо коли вони оновлюють свою версію. Збільшити швидкість інтернету можна за допомогою відключення невикористовуваних програм.

Збільшити швидкість інтернету можна за допомогою відключення невикористовуваних програм

 • Блокуйте рекламу на сайтах.
  Блокування реклами - це можливість приховати небажані рекламні посилання і банери. Адже ця інформація займає до 70% «ваги» сторінки і помітно знижує швидкість з'єднання. Відключити рекламу на сайтах можна в налаштуваннях антивіруса або за допомогою спеціальних програм.
 • Перевірте, чи варто пароль на Wi-Fi.
  При роздачі інтернету по Wi-Fi його швидкість буде ділитися на всіх підключених. Тому якщо до вашого Wi-Fi підключено одночасно 20 чоловік, а максимальна швидкість - 20 мегабіт в секунду, то кожен отримає лише 1 мегабіт. Щоб уникнути цього, досить поставити пароль на вашу Wi-Fi-мережу.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте