14 цитат Тома Форда

Том Форд добре говорить. Деякі теми, такі як мода, сексуальність, порнографія, шоколад, дитинство і духовність, йому особливо вдаються.

Том Форд добре говорить. Деякі теми, такі як мода, сексуальність, порнографія, шоколад, дитинство і духовність, йому особливо вдаються. Однак Том Форд вміє говорити про все. Інтерв'ю з ним може зіпсувати тільки інтерв'юер. У зворотному випадку, воно приречене розпастися на цитати. Напередодні бесіди з Томом Фордом журналісти ретельно підбирають свій гардероб, а під час інтерв'ю - не приховують хвилювання. Ось деякі з тих висловлювань Тома Форда, які у цьому винна.

"Стиль тим дієвіше, ніж менш він хитромудрий".

"Нагота - кращий зрівнювач, тільки ми маємо мало способів скористатися цим".

"Ми вже починаємо забувати, яка на дотик природна груди, ми починаємо втрачати зв'язок з природою".

"Сьогодні наш погляд на сексуальність більш примхливий, також більш стилізований і підроблений. Якщо ви зараз дивіться порнографію, вона буде відрізнятися від тієї, що була в сімдесятих; порнографія сімдесятих була набагато більш сексуальною, тому що була більш натуральною. Сьогодні ж все це більше схоже на мультфільм ".

"Можливо, зараз час глобальної печалі. Навіть коли ми спеціально не думаємо:« А зроблю-но я похмуру колекцію », ця печаль якось проникає, позначається. І відбивається на тому, що люди сьогодні хочуть носити".

І відбивається на тому, що люди сьогодні хочуть носити

"У моді є артистична сторона, вона повинна кидати виклик, інакше все помре".

"Є в людській природі щось, що спонукає себе прикрашати".

"Думаю, це одна з причин, по яким мені подобається мода - вона відволікає".

"Речі, зроблені з любов'ю, кажуть самі за себе. І коли жінка проходить повз вішалок з одягом, такі речі починають розмовляти з нею. Жінка відповідає їм і купує їх. Я вірю в те, що енергія може передаватися через матеріальні речі, коли ти створюєш їх ".

"Я дивлюся на життя як на машину. Машина їде звідкись кудись. І в кінці кінців я з машини вийду".

"Американська освіта мене вкрай розчаровує. Нація перетворюється в дітей-переростків, які тільки їдять і розмножуються".

"Життя занадто вже трагічна штука, в ній завжди має бути місце для комедії. Над життям треба сміятися!"

"Чим старше ти стаєш, тим більше наближаєшся до своєї істинної натурі. З віком все, що не має відношення до твоєї суті, відпадає".

"Всякий раз, коли ти думаєш, що закоханий, ти повинен сказати це. Всякий раз, коли тобі хочеться поцілувати чиїсь руки, ти повинен це зробити. Я поступаю так весь час".

Я поступаю так весь час

Дополнительная информация

rss
Карта