1Gb.ru - VDS на технології Hyper-V - оренда GPU

 1. Протестовано і працює, на прикладі Windows Server 2016
 2. Як замовити послугу, умови використання
 3. Зміст технічної документації

1Gb 1Gb.ru пропонує послугу оренди звичайних VDS серверів з віртуальним графічним прискорювачем, з використанням технології Hyper-V RemoteFX.

Дивіться також:

Технологія Hyper-V RemoteFX пропонує два поліпшення в роботі віддаленого робочого столу.

 • У вашій віртуальній машині з'являється справжній графічний 3D прискорювач, який прискорює роботу браузера, програм для роботи з графікою, і навіть дозволяє грати в 3D гри на мінімальних настройках (реальні приклади далі). Цей прискорювач не є який-небудь стандартної відкритий, а представляє з себе драйвер від Microsoft, який розділяє потужну топову відеокарту сервера на кілька користувачів. Його потужність приблизно відповідає 3D мапі середньо-початкового рівня типу GTX 1030 або GT 840M.
 • Ваша віртуальна машина Windows переходить в інший режим роботи RDP протоколу, при якому все зображення робочого столу повністю створюється на сервері (в тому числі з використанням 3D прискорювача). Це дозволяє отримувати картинку сцен будь-якої складності з швидкою частотою оновлення, точно так же, як ніби ви просто дивіться YouTube FullHD ролик, по протоколу h264 зі спеціальними оптимізаціями. Навіть якщо 3D прискорення взагалі не використовується програмою, сеанс віддаленого робочого столу в цьому режимі все одно працює на порядок швидше і плавніше, і дозволяє без зусиль працювати з графікою.

Режим віддаленого робочого столу з 3D / RemoteFX істотно підвищує комфорт віддаленого робочого місця.

На системі Windows Server 2016, яка є фактично копією настільної Windows 10 по можливостям графічної системи, робота віддаленого сервера з RemoteFX майже не відрізняється від комп'ютера у вас за столом. Браузер і офісний софт відображає картинку плавно і миттєво незалежно від складності зображення. На хорошому каналі можна навіть грати в тривимірні ігри!

Подивіться реальні приклади в кінці статті або спробуйте самі. VDS з RemoteFX доступні для тесту!

Увага, Акція! для машин з 4+ Гб пам'яті - 3 місяці GPU на 256 Мб безкоштовно!
Ви використовуєте VDS як десктоп? прочитайте опис і протестуйте можливості в цій роботі!

Послуга Вартість при оплаті на рік Базова віртуальна машина (Windows Server 2016 GPU) віртуальний сервер за звичайним тарифом
рекомендуємо 4+ Гб пам'яті і SSD (в подарунок) Оренда GPU c 256 МБ гарантованої пам'яті, до FullHD / 1 монітор 956 рублів на місяць (ціна річної оплати) Оренда GPU c 512 МБ гарантованої пам'яті, до 4K / 1 монітор 1212 рублів на місяць (ціна річної оплати) Оренда GPU c 1024 МБ гарантованої пам'яті, до 4K / 1 монітор 1724 рублів на місяць (ціна річної оплати) Оренда GPU c 1024 МБ гарантованої пам'яті, до FullHD / 2 монітори 1724 рублів на місяць (ціна річної оплати)

Зверніть увагу: віртуальна відеокарта не дуже схожа на звичайну по параметру гарантованої пам'яті. Наприклад, на звичайній 3D відеокарти з 256 МБ пам'яті зараз взагалі нічого не запуститься, однак, для цього віртуального адаптера це нормально. При необхідності використовується інша доступна відеопам'ять без гарантії. Це означає, фактично на відеокарті 256 МБ буде працювати весь набір прикладів з цієї статті, але без гарантії швидкості.

Протестовано і працює, на прикладі Windows Server 2016

 • DirectX додатки, в тому числі працює практично 100% ігор, хоча і з різним успіхом і з різною швидкістю
 • Повний прискорення, включаючи 3D для WebGL, композиція сторінки, браузерів Google Chrome, Microsoft Edge
 • Навіть коли прискорення з різних причин не працює, працювати в програмах з графікою комфортно (Photoshop, CAD, ...)

Зверніть увагу на важливі особливості послуги:

 • Згідно з ліцензійними і технічних обмежень, дана послуга жорстко прив'язує 1 VDS = 1 користувач. Після додавання відеокарти, додаткові логіни всередині вашого VDS увійти по RDP не зможуть, тільки хтось один одночасно.
 • В шаблоні з позначкою GPU присутній ПО від NVidia, воно до даної послуги відношення не має. На нього можна не звертати уваги. Воно потрібне для іншої схожої послуги - " Оренда потужних GPU цілком ".
 • Щоб з'єднатися з сервером по протоколу RDP RemoteFX потрібен сумісний RDP клієнт. Офіційний клієнт Microsoft останніх версій для Windows 7 і вище, MacOS, IOS і Android підтримує це, xfreerdp на Linux останньої версії - теж. Але підтримка протоколу RemoteFX на старіших ОС або для інших RPD клієнтів не гарантується.
 • Ми не даємо жодних гарантій на сумісність віртуальної відеокарти з будь-якими конкретними програмами. Віртуальна відеокарта не є стандартною, такою як відеокарти від AMD або NVidia, це віртуальний адаптер, який написав Microsoft, вона працює за своїми законами.
 • В технології помічені якісь проблеми, які можуть призводити до неможливості RDP підключення до перезавантаження вашого сервера (можна зробити через особистий кабінет). Така ймовірність залежить від якості вашого інтернету і від потужності вашого VDS. Якщо якість інтернету хороше, а VDS має 4 або більше гігабайт пам'яті, ймовірність цього прагне до нуля, якщо все гірше, то це може відбуватися часто. Роботі віртуального робочого столу це не дуже заважає. Роботі сервера в класичному розумінні це може заважати. Тому ми рекомендуємо явному вигляді використовувати VDS з графічним адаптером тільки для завдань, які вимагають відеоадаптер.
 • Може не працювати прискорення OpenGL рівня вище 1 (тобто фактично ніякої OpenGL може іноді не працювати). Це може заважати CAD додатків, якщо вони не вміють використовувати DirectX або відтворення зображення на основному процесорі. У будь-якому випадку, навіть якщо CAD малює основним процесором, RemoteFX RDP забезпечує комфортну передачу складних сцен на клієнт і покращує якість роботи в рази. Наприклад, AutoCAD та SolidWorks відмінно працюють, а SketchUp 3D не починається.
 • Існують різні форми реалізація OpenGL останньої версії, яка добре працює на 3D / RemoteFX сервері - Mesa3D, її можна завантажити наприклад тут - https://github.com/pal1000/mesa-dist-win/releases, розпакувати x64 версію в каталог C: \ Windows \ System32. Версію opengl32.dll, яка там була, краще зберегти на всякий випадок. Після цього запускаються і відмінно працюють OpenGL додатки, дивіться приклади Minecraft і SketchUp 3D.
 • Незважаючи на те, що майже всі ігри запускаються, протокол RDP не призначений для передачі керуючих команд в ігровому режимі. Загальний нагляд таке - якщо гра має курсор мишки, вона буде працювати ідеально і ситуація буде на 100% іграбельной. Якщо мишкою відбувається рух погляду персонажа, керувати такою грою буде складно або неможливо. Протокол RDP не призначений для ігор. Наприклад, гра Half Life 2 з прикладу далі відмінно працює, але управляти поглядом гравця неможливо. А ось Цивілізація і Скайлайнз працюють відмінно і на 100% іграбельних.
  Якщо дуже потрібно, то існують способи проброса миші в VDS на рівні USB пристрою, це самостійно і складно, але теоретично можливо.
 • Майнінг і аналогічні розрахункові завдання на цій відеокарті запустити не можна. OpenCL працює погано або не працює взагалі. Це нормально.

Далі наведені YouTube ролики, які зняті з клієнтської машини (за допомогою запису відео Game Mode в Windows10), через звичайний канал міського інтернету (провайдер ОнЛайм, Москва, Митино). Все, що ви бачите на роликах, працює на VDS звичайної потужності і віртуальної відеокарти з 512 МБ пам'яті. Споживаний трафік складає від 10 до 30 мегабіт. Дозвіл 1920x1080.

Будь ласка, зверніть увагу: ці ролики були зняті в реальній системі без будь-яких хитрощів і оптимізацій, але використовувався хороший інтернет і сучасний комп'ютер-клієнт. Якщо ваш інтернет не ідеальний, або у вас комп'ютер, який з різних причин не здатний швидко розпаковувати складний FullHD відеопотік, у вас може страждати як швидкість, так і якість картинки.

Ми не даємо гарантії, що ваш результат зможе повторити цей, і не можемо вирішувати проблеми, пов'язані з якістю конкретно вашого підключення.

Як замовити послугу, умови використання

Наявність 3D відеокарти є звичайним параметром віртуальної машини. Його можна змінювати в будь-який момент, за умови, що ваша VDS знаходиться на сервері, де присутня можливість надання послуги. Для того, щоб гарантувати це, потрібно вибирати шаблон з позначкою GPU, вони гарантовано розміщуються на серверах, де є відеокарти. Для додавання, видалення, зміни параметрів відеокарти потрібне перезавантаження.

Послугу можна буде використовувати тільки з шаблоном Windows Server 2016 GPU. Інші версії систем Windows не підтримують DirectX, тому робота 3D в них буде дуже обмежена або RemoteFX не запрацює взагалі. Системи Linux дану відеокарту не підтримують.

У разі обґрунтованої необхідності можна підключити послугу для вже існуючого сервера на Windows Server 2016 (без проблем) або Windows Server 2012 R2 (майже безглуздо, але можна), навіть якщо вони не перебувають на сервері, де доступна послуга. Для цього зверніться у службу підтримки.

Хочете стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги і сервіс. Тестовий період безкоштовний, Хочете стати клієнтом нашого хостингу реєстрація займає всього одну хвилину. Після реєстрації можна протестувати будь-які послуги хостингу.

Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Зверніть увагу

хмарне
сховище
ваших файлів?

Ви використовуєте VDS як десктоп?
Хочете стати клієнтом нашого хостингу?