1Gb.ua - Тарифні плани на послуги хостингу, ціни

 1. Ціни і умови роботи
 2. Питання за послугою "Цифровий Дата-Центр"
 3. Як замовити послугу

Ми пропонуємо вам в оренду повноцінний сервер або частина сучасного Blade-сервера компанії Intel Enterprise-класу - платформи серії H2200WP . Ми пропонуємо вам в оренду повноцінний сервер або частина сучасного Blade-сервера компанії Intel Enterprise-класу -  платформи серії H2200WP

сервера распологаются в Німеччині і адмініструються нашими фахівцями.

В одному фізичному корпусі знаходяться 4 материнські плати. Кожна з них в свою чергу ділиться на 4 або 6 частин ( "слотів") за допомогою технології Microsoft Hyper-V, і ви орендуєте один або більше слотів, або весь сервер цілком.

На відміну від послуги VDS, де на одній ноді можуть розміщуватися сотні клієнтів, всього кілька віртуальних сервера на фізичну машину дають 100% ефективність віртуалізації і неперевершений контроль в управлінні сервером.

Ціни і умови роботи

послуга ціна в місяць юр. особи фіз. особи Xeon E5-2695v2 2.40 GHz / 8 ядер процесора, 32 Гб RAM,
1 Тб розширюваний хмарний диск, кеш SSD (flashcache)
1 слот з шести 3740 грн. 3464 грн. Xeon E5-2695v2 2.40 GHz / 16 ядер процесора, 64 Гб RAM,
1 Тб розширюваний хмарний диск, кеш SSD (flashcache)
2 слота з шести 7389 грн. 6843 грн. Xeon E5-2695v2 2.40 GHz / 1 процесор (24 ядра), 96 Гб RAM,
2 Тб розширюваний хмарний диск, кеш SSD (flashcache)
3 слота з шести 10849 грн. 10047 грн. Xeon E5-2695v2 2.40 GHz / 2 процесора (48 ядер), 192 Гб RAM,
4 Тб розширюваний хмарний диск, кеш SSD (flashcache)
весь сервер 20543 грн. 19023 грн. Xeon E5-2695v2 2.40 GHz / 2 процесора (48 ядер), 192 Гб RAM,
4 Тб розширюваний хмарний диск, кеш SSD (flashcache)
весь сервер без ліцензій Windows 18593 грн. 17217 грн. знижки за передоплату 3 місяці - 4%, 6 місяців - 6%, 1 рік - 12%, 2 роки - 30%, далі - ще більше! додаткова послуга ціна в місяць оренда додаткової пам'яті, ціна за 8 Гб 400 грн. оренда додаткового IP адреси 20 грн. оренда локального SSD диска, 50 Гб 400 грн. оренда "швидкого" мережевого сховища, 100 Гб 140 грн. оренда "повільного" мережевого сховища (бекап), 100 Гб 70 грн.

 • Сервер в Німеччині
 • Включено 2 IP адреси, необмежений трафік, мережа 200 Мбіт на сервер.
 • Хмарне дисковий сховище - розширюване місце, RAID10, відмінна продуктивність випадкового введення / виведення - всі операції кеш на SSD дисках серверного класу.
 • Зручна ремонтна середовище (KVM по протоколу RDP), фізична консоль сервера, безкоштовне тимчасове дисковий сховище будь-якого розміру для ремонтних робіт або міграції.
 • Підтримка снапшотов сервера для безпечного проведення потенційно руйнівних операцій і тестування конфігурацій.
 • Послуги хмарних дискових сховищ по протоколу iSCSI, в тому числі незалежні ресурси, кворум-диски для побудови кластерних систем та інші послуги гнучкого цифрового дата-центру.
 • Будь-яка операційна система, можливість самостійної установки, ліцензії на будь-яку версію Windows безкоштовно.
 • Автоматична міграція з існуючої VDS Hyper-V нашого хостингу.

Питання за послугою "Цифровий Дата-Центр"

 • Чому в оренду здається саме частина сервера? Ми звикли працювати з потужним обладнанням вищого класу, яке набагато могутніше серверів, пропонованих в оренду іншими компаніями. Оренда сервера цілком була б занадто дорогий, і навіть оренда чотирьох нод цього Blade-сервери за ціною майже 20 тис. Гривень - це найдорожче пропозицію дуже потужного устаткування.

  Також, наявна прошарок з менеджера Hyper-V дає сервера абсолютну віддалену керованість. Як ваш фахівець, так і наші співробітники зможуть проводити будь-які роботи з сервером в режимі 24/7, не залежати від апаратних KVM, доступності комплектуючих для заміни частин недорогих серверів, і так далі.

  У разі серйозної апаратної поломки сервера можливий тимчасовий запуск вашої машини на загальному хмарі наших послуг VDS Hyper-V, з деякою деградацією продуктивності.

 • Чим ця послуга відрізняється від потужного VDS сервера? Навіть VDS сервер за технологією Hyper-V або XEN / KVM, що має приписку "чесні ресурси", не забезпечує 100% проданих ресурсів, наприклад, завжди залишається "оверселлінг" по потужності процесора (спроба продати більше ресурсів, ніж є на сервері). Також, коли на одному сервері розташовуються десятки або сотні серверів, сервер працює гірше виділеної машини. У цьому випадку з'являється затримка на операціях введення-виведення, нерівномірність роботи процесорного кешу і мережевих буферів, і так далі.

  Поділ сервера на 4 частини з абсолютно, до самого кінця, ізольованими і гарантованими ресурсами дозволяє не тільки теоретично, але і практично гарантувати ідеальну продуктивність сервера, який ви орендуєте.

 • Що таке "Хмарний диск" і чим він відрізняється від звичайних дисків? Дискова система сучасних дата-центрів розміщується на окремих виділених серверах зберігання даних (storage-серверах, технології NAS / SAN). Диски ваших серверів будуть також розміщуватися на нашому мережевому сховище (самі ви будете бачити диск або як звичайний локальний ресурс, або як iSCSI диск, на ваш вибір).

  Мережеві сховища оптимізовані на випадковий введення-виведення (максимальне значення IOPS при мінімальному розмірі блоку доступу). Хмарний диск не забезпечує хорошій швидкості лінійного доступу для кожної окремо взятої машини, але дозволяє отримувати значні значення IOPS-ів для випадкового доступу, який набагато важливіший в реальних серверних умовах.

  тип диска лінійно Мб / с
  в піку лінійно Мб / c
  типово IOPS (random I / O)
  дрібних блоків Мб / с для
  дрібних блоків великий зовнішній
  кеш запису
  (Миттєвий sync) "миттєвий" IO
  для повторного
  читання (зовнішній кеш) Сучасний SATA 7200K 100 Мб / с 100 Мб / с 100 3-10 Мб / с немає ні Сучасний SAS 10000K 150 Мб / с 150 Мб / с 200-400 близько 10 Мб / с немає ні RAID 1 з двох SATA / SAS 150 Мб / с 150 Мб / с 300-900 10-30 Мб / с зазвичай немає ні RAID 10 з декількох дисків 200 Мб / с 200 Мб / с 300-600 10-30 Мб / с коли як немає Звичайний " десктопний "SSD диск 200 Мб / с 50-100 Мб / с 3 - 5 тис. 10-30 Мб / с ні та Дорогий SSD серверного класу 200 Мб / с 200 Мб / с 10 - 30 тис. 40-100 Мб / с майже так так Хмарний диск 200 Мб / с 20-40 Мб / с 5 - 20 тис. 10-40 Мб / с да да * для всіх носіїв ми постаралися призвести не рекламні, а реальні значення

  Таким чином, хмарний диск має як помітні плюси, так і помітні мінуси. Скажімо, в однопоточному системі "віддалена робоча станція Windows" він не покаже ніяких блискучих результатів, його продуктивність для сервера такого типу може виявитися досить посередньої і дратівливо повільної. Але в той же час в рівномірної серверної навантаженні працює веб-проекту хмарний диск об'єднує швидкість висококласного рішення з надійністю, резервуванням, керованістю і гнучкістю, недосяжною в локальних дисках.

 • Чим ця послуга відрізняється від потужного виділеного сервера?

  Плюси нашої пропозиції:

  • Більше гнучкості в управлінні, конфігурація сервера змінюється на льоту в дуже широких межах. Ремонтна середовище являє собою постійно підключений KVM вищого класу, будь-які ISO образи для завантаження, запасний сервер, сховище для будь-якого обсягу тимчасових файлів і так далі.
  • Все обладнання сервера на клас вище того, що можна орендувати за подібну ціну, наприклад, процесор E5-2670 не можна навіть порівнювати з будь-яким процесором, пропонованих в серверах з вартістю оренди за аналогічною ціною.
  • Хмарне мережеве сховище забезпечує набагато кращу продуктивність (до десяти разів) випадкового введення-виведення в порівнянні з кращими локальними дисками слабкою одно-дво-чотирьох-дискової конфігурації.
  • Ліцензії Windows - безкоштовно; Послуги зручного, сучасного хостингу в комплекті з відмінною інтеграцією з вашим сервером.

  Плюси справжнього сервера:

  • Вище лінійна швидкість читання і запису з локальних жорстких дисків, а можливість побудови системи на SSD дисках забезпечить і гарну швидкість випадкового IO, аналогічну нашого рішення.
  • Не потрібні Hyper-V драйвера для ОС для повній швидкості роботи - можна ставити екзотичні ОС.
  • Будь гипервизор так чи інакше накладає певні мінуси на продуктивність сервера.
  • Швидкість роботи мережі орендованого сервера до цього гігабітним портом буде вище (хоча орендувати такий порт коштує дорожче).
 • Чи можу я орендувати сервер без Hyper-V (просто фізичний сервер?) Так. 6 нод з пропозиції вище ( "весь сервер") можна конфігурувати в режимі реального апаратного сервера без гипервизора. Для віддаленого управління сервером буде доступний інтерфейс IPMI RMM4 (KVM, включаючи віддалену роботу з BIOS-ом і монтування віддалених дисків), а ремонтна середовище для мережевої завантаження в разі проблем буде надана на окремій машині, доступній по мережі.

  Цей режим повинен використовуватися тільки досвідченими адміністраторами, які звикли працювати з серверами, віддалено керованими через KVM.

 • Чи є у вас дешевша пропозиція?

Як замовити послугу

Для замовлення послуги або для обговорення додаткових умов зв'яжіться зі службою підтримки за адресою [email protected] .

Можливо попереднє безкоштовне тестування послуги, в тому випадку, якщо ви вкажете мета тестування.

Чим ця послуга відрізняється від потужного VDS сервера?
Що таке "Хмарний диск" і чим він відрізняється від звичайних дисків?
Чим ця послуга відрізняється від потужного виділеного сервера?
Просто фізичний сервер?
Чи є у вас дешевша пропозиція?

Дополнительная информация

rss
Карта