1Gb.ua - VDS на технології Hyper-V - коротко про головне

 1. Відмінності від фізичного сервера
 2. Hyper-V з системою Windows
 3. Hyper-V з системою CentOS
 4. Hyper-V з системою Ubuntu Server
 5. Hyper-V з системою OpenSUSE
 6. Hyper-V з системою FreeBSD
 7. Hyper-V з системою Debian
 8. Зміст технічної документації

Віртуальна машина Hyper-V - повний аналог фізичного комп'ютера. Він повністю у вашому розпорядженні.

Дивіться також:

На VDS Hyper-V можна без втрат продуктивності розміщувати системи Microsoft (Windows Server 2003, 2008, 2008 R2, 2012 і 2012 R2) і Linux системи, що підтримують драйвера віртуалізації.

Ми пропонуємо вам наступні системи з цього набору:

 • Windows Server 2003 Standard, x86 або x64
 • Windows Server 2008 Standard, x86 або x64
 • Windows Server 2008 R2 Standard, x64
 • Windows Server 2012 Standard, x64
 • Windows Server 2012 R2 Standard, x64
 • CentOS Linux x86, 5.4 final
 • CentOS Linux x86, 6.3
 • CentOS Linux x64, 7
 • OpenSUSE Linux x64, 13.2
 • FreeBSD Unix x86, 8.3
 • Debian Linux x64, 7
 • Debian Linux x64, 8
 • Debian Linux x64, 9
 • Ubuntu Server Linux x86, 12.04 LTS
 • Ubuntu Server Linux (x86, x64), 14.04.0 LTS
 • Ubuntu Server Linux x64, 16.04.0 LTS

Відмінності від фізичного сервера

Віртуальний сервер працює повністю незалежно від інших машин сервера, тому ви маєте повний контроль не тільки над середовищем сервера, але і над усіма параметрами ядра ОС. Ви можете робити з сервером буквально що завгодно, це те ж саме, що і комп'ютер, розташований у вас вдома, просто працює він на нашому обладнанні.

Віртуальний сервер трохи повільніше реального сервера зазначеної конфігурації. Перш за все, у нього повільніше дискова система - її ділять безліч машин сервера. Конкретну швидкість диска дивіться в таблиці тарифів. Трохи повільніше працює і процесор, хоча це компенсується тим, що процесорні ресурси у всіх тарифах надані з великим запасом. Мережа сервера працює з нормальною, хорошою швидкістю, в піках вам доступні швидкості до 50-100 Мбіт.

Добре налаштований сайт або сервер буде працювати на віртуальному сервері відмінно - надійно, чітко і швидко. Але бажано ще в тестовому періоді визначити конкретний тариф, який підійде вашому проекту. Через особливості технології орієнтири у вигляді аналогічного справжнього сервера можуть підвести вас. Багато типів серверів в початкових тарифах, наприклад сервера з 384 або 512 Мб пам'яті, на сьогоднішній день вже не мають аналогів у вигляді залізного обладнання, тому при роботі з ними вас можуть очікувати різні несподіванки, такі як неякісна або повільна робота вашого проекту.

Hyper-V з системою Windows

Вам надається звичайний дистрибутив Windows Server, Standard edition обраної вами версії і розрядності Вам надається звичайний дистрибутив Windows Server, Standard edition обраної вами версії і розрядності. У систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості.

Шаблон Windows Server 2003 включає в себе максимальний набір компонентів, IIS, ASP.NET і всі стандартні служби встановлені. Для початку використання досить просто активувати потрібні набори послуг.

Шаблон Windows 2008/2008 R2 і Windows Server 2012/2012 R2 представляє з себе базову систему без активованих компонентів. Ви самі можете встановити всі необхідні компоненти, такі як IIS, ASP.NET, так як модульна система установки Windows 2008/2012 дозволяє вам точно вибрати конфігурацію компонента ще під час установки. Таким чином ви зможете не встановлювати в систему непотрібні вам модулі системи.

Стандартний компонент Web Platform Installer від Microsoft дозволяє в один клік швидко встановити необхідні сторонні продукти, такі як PHP, mySQL, якщо вони необхідні.

Hyper-V з системою CentOS

Вам надається звичайний дистрибутив CentOS версії 5 Вам надається звичайний дистрибутив CentOS версії 5.4, 6.3, 7.

CentOS (англ. Community ENTerprise Operating System) - дистрибутив Linux, заснований на комерційному Red Hat Enterprise Linux компанії Red Hat і сумісний з ним. Дистрибутив користується популярністю для організаці сиситем віртуального хостингу і Супутні техологій як у великих хостинг компаній, так і у окремих системних адміністраторів.

Додатково в систему встановлені драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості. Існують версії як з додатковою веб-панеллю керування сервером (1Gbpanel) так і без (для досвідчених адміністраторів)

1Gb Panel дозволяє краще інтегрувати управління ресурсами, об'єднуючи особистий кабінет і панель управління віртуальним сервером в єдине середовище.

Hyper-V з системою Ubuntu Server

Вам надається звичайний дистрибутив Ubuntu Server, кілька сучасних версій на вибір Вам надається звичайний дистрибутив Ubuntu Server, кілька сучасних версій на вибір.

Ubuntu - операційна система, заснована на Debian GNU / Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і є одним з найбільш поширених дистрибутивів в світі.

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро ​​системи.

Образ Ubuntu Server включає останню версію нашої панелі управління хостингом - 1Gb Panel, яка дозволяє краще інтегрувати управління ресурсами, об'єднуючи особистий кабінет і панель управління віртуальним сервером в єдине середовище.

Hyper-V з системою OpenSUSE

Вам надається звичайний дистрибутив OpenSUSE x64, 13 Вам надається звичайний дистрибутив OpenSUSE x64, 13.2.

OpenSUSE - дистрибутив Linux. Широко використовується в усьому світі, особливо в Німеччині. Був заснований на дистрибутиві Slackware, проте пізніше значно перероблений і являє собою відокремлений дистрибутив, відрізняється від останнього форматом пакетів, а також системою настройки і адміністрування YaST. Згодом SUSE включила в себе багато аспектів Red Hat Linux (використання системи RPM і / etc / sysconfig).

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро ​​системи.

Hyper-V з системою FreeBSD

Вам надається чистий дистрибутив FreeBSD x86, 8 Вам надається чистий дистрибутив FreeBSD x86, 8.3.

FreeBSD - вільна операційна система сімейства UNIX, нащадок AT & T Unix по лінії BSD, створеної в університеті Берклі. FreeBSD розробляється як цілісна операційна система. Вихідний код ядра, драйверів пристроїв і базових призначених для користувача програм, таких як командні оболонки і т. П., Міститься в одному дереві системи управління версіями.

Це відрізняє FreeBSD від GNU / Linux - іншої вільної UNIX-подібної операційної системи, в якій ядро ​​розробляється однією групою розробників, набір призначених для користувача програм - іншими (наприклад, проект GNU). А численні групи збирають це все в єдине ціле і випускають у вигляді різних дистрибутивів Linux.

FreeBSD добре зарекомендувала себе як система для побудови інтранет та інтернет-мереж і серверів. Вона надає надійні мережеві служби і ефективне управління пам'яттю.

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро ​​системи.

Hyper-V з системою Debian

Вам надається звичайний дистрибутив Debian x64 версій 7, 8, 9 Debian - операційна система, що складається з вільного ПЗ з відкритим вихідним кодом Вам надається звичайний дистрибутив Debian x64 версій 7, 8, 9 Debian - операційна система, що складається з вільного ПЗ з відкритим вихідним кодом. В даний час Debian GNU / Linux - один з найпопулярніших і важливих систем GNU / Linux, в первинній формі зробив значний вплив на розвиток цього типу ОС в цілому.

Debian відрізняється широким спектром можливостей. У поточну стабільну версію включено понад тридцяти семи тисяч пакетів програм для десяти архітектур на основі ядра Linux.

Відмінними рисами Debian є: система управління пакетами Advanced Packaging Tool (APT), жорстка політика по відношенню до пакетів, репозиторії з величезним їх кількістю, а також високу якість випущених версій. Це уможливило просте оновлення між версіями, а також автоматичну установку і видалення пакетів.

Додатково в систему встановлені штатні драйвера для підтримки Hyper-V R2, що дозволяє користуватися мережею і віртуальними дисками на повній швидкості, а також без побоювань оновлювати ядро ​​системи.


Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Хочете щоб ресурси працювали ідеально Хочете щоб ресурси працювали ідеально?
VIP хостинг!
VIP VDS!