1С-Бітрікс - Торговий каталог

 1. Зручно і функціонально для клієнта
 2. Розумний пошук по магазину
 3. Розумний фільтр для каталогу
 4. Вбудований Фасетноє індекс
 5. відкладені покупки
 6. Сервіс «Ви дивилися»
 7. Зручні картки товарів
 8. 3 спеціальних шаблону для SKU
 9. Висновок властивостей Інфоблоки в графічному вигляді
 10. Висновок додаткових блоків у вигляді графічних кнопок
 11. Ергономічна картка категорії
 12. Ергономічна картка товару
 13. Набори, комплекти
 14. Збери свій набір і отримай знижки!
 15. Комплекти - для справжніх профі
 16. Готові подання списків товарів
 17. Список товарів з підтримкою SKU
 18. Класичний список товарів
 19. Режими перегляду галереї
 20. Управління: просто, логічно, зручно!
 21. Промоутер знижок і акцій
 22. Універсальний майстер створення знижок
 23. Швидка зміна цен в торговому каталозі
 24. Генератор торгових пропозицій (SKU)
 25. Інтелектуальна схема управління картинками
 26. Продаж електронного контенту
 27. Рітейл продуктів харчування
 28. Робота з властивостями в розділі магазина
 29. Інтеграція, імпорт / експорт даних
 30. Інтеграція з Froogle і «Яндекс.Маркет»
 31. Мультиканального взаємодії з клієнтом

знайомство


Каталог товарів з торговими пропозиціями (SKU)


Зручно і функціонально для клієнта


Покупці швидко знайдуть в вашому каталозі товарів що їм потрібно. Пошук «підказує» потрібні товари в каталозі. Розумний фільтр допомагає підібрати товари, звузити пошук з безлічі запропонованих варіантів. Спеціальні діалоги допомагають швидко вибрати потрібний варіант товару.
Сервіс «Ви дивилися» економить час потенційному клієнту і скорочує для нього кількість кроків до моменту покупки товарів. Ви можете показати клієнтам скільки товару на ваших складах.

Розумний пошук по магазину

Пошук «підказує» покупцеві потрібні товари

Пошук в вашому магазині працює тільки по торговому каталогу. У пошуку з'являється «підказка» на товари з каталогу або розділи, в які покупець переходить відразу ж з пошуку. «Підказка» виводиться за першими літерами, введеним в рядок пошуку, покупцеві. В якості підказки не пропонуються всякі інформаційні матеріали, статті та документи.

Пошукова система з підтримкою морфології та релевантності
Ваші відвідувачі будуть знаходити товари в магазині швидко і якісно. Продукт інтегрований з зовнішньої пошуковою системою, заснованої на Sphinx. Це система повнотекстового пошуку з підтримкою морфології та релевантності, яка поширюється на умовах ліцензії GNU GPL.
Детальніше про вбудованої пошуковій системі Пошук в вашому магазині працює тільки по торговому каталогу

Розумний фільтр для каталогу


Включіть в Розумний фільтр будь-які властивості товару

Розумний фільтр в каталозі - функціональний і швидкий. Фільтр допомагає покупцеві швидко знайти те, що він хоче - відібрати, звузити пошук з безлічі запропонованих варіантів. Покупець рухає повзунки цін і розмірів, варіює параметри товару, змінює виробника, натискає «Показати» - і сторінка тут же, на очах, оновлюється.

Налаштуйте Розумний фільтр по різному для кожної категорії товарів, включіть в нього будь-яке з властивостей, яким володіють товари категорії. А додаючи нову властивість для якоїсь категорії, відразу ж виставте для нього, якщо потрібно, опцію «Використовувати в фільтрі».
Розумний фільтр підтримує SKU, ЧПУ, мультивалютність, календарі, а також підказки до властивостей (приклади описів для властивостей).

Вбудований Фасетноє індекс

В рази прискорює розумний фільтр!

У функціонал «Розумного фільтра» вбудований Фасетноє індекс. Використання «фасети» на порядок прискорює пошук всередині магазину. Фасетний пошук працює практично миттєво, виконує запити по багатьом параметрам і не навантажує при цьому систему.

Ваші клієнти не будуть нервувати в очікуванні результатів пошуку. Вбудований Фасетноє пошук дозволяє послідовно вибрати товари з потрібними властивостями, відсіявши все зайве. Система моментально видає по будь-якому запиту заздалегідь підготовлені списки товарів. З фасетной навігацією покупцям легше і простіше вибрати товар навіть у величезному каталозі. Детальніше У функціонал «Розумного фільтра» вбудований Фасетноє індекс

відкладені покупки

Продавайте, навіть якщо товару немає на складі

Продовжуйте продавати свої товари, навіть якщо їх немає на складі. В налаштуваннях магазину включається ця можливість, і покупці можуть здійснювати так звані «відкладені» покупки. Ваш бізнес не зупиниться, ви будете знати скільки і якого товару вам необхідно підвезти на склади, щоб вчасно доставити клієнтам.

Сервіс «Ви дивилися»

Покажіть покупцеві, що він тільки що дивився

Сервіс виводить для покупця список недавно переглянутих їм товарів в магазині. Покупець може швидко повернутися до цих товарів, переглянути їх заново і порівняти з іншими варіантами. Сервіс економить час потенційному клієнту і скорочує для нього кількість кроків до моменту покупки товарів. Сервіс працює на всіх публічних сторінках інтернет-магазину.

Ви дивилися
Ви дивилися

Менеджер запропонує купити, що дивилися

Для менеджера інтернет-магазину цей же сервіс відображає інформацію в адміністративній частині - про те, що дивився клієнт, перш ніж зробити дане замовлення. Це допомагає менеджеру при обробці замовлення. Наприклад, він може нагадати клієнту про переглянутих товари і запропонувати їх купити.

картки

Зручні картки товарів

Картка товару в вашому інтернет-магазині формує у покупця максимально повне уявлення про товар, його властивості та особливості. Логіка і функціональність уявлення детальної сторінки товару на сайті опрацьовані ретельно. Все це спрощує вибір для покупця, скорочує час на пошуки потрібного товару, що, в свою чергу, підвищує конверсію в продажу.

3 спеціальних шаблону для SKU
Три види візуального відображення властивостей SKU!

Ви можете зручно для клієнтів представити товари з торговими пропозиціями. У вашому розпорядженні 3 таких сценарію-шаблону SKU. Ви можете самостійно, в один клік налаштувати один з цих 3 видів відображення SKU на сайті - у вигляді картинок, списку, а також їх комбіновані варіанти. Просто виберіть найбільш підходящий для вашого магазину варіант візуального відображення властивостей SKU (наприклад, у вигляді кнопок), - і ваші покупці зможуть легко вибирати розмір, кольору й інші варіанти SKU безпосередньо під час замовлення.

Що таке SKU Що таке SKU?
Якщо товар має торгова пропозиція, в каталозі замість фіксованої ціни виводиться його вартість «від ...» - мінімальна ціна торгового пропозиції. А при натисканні на кнопку «Купити» клієнту пропонується спеціальний діалог, в якому він може вибрати потрібний варіант товару.

Висновок властивостей Інфоблоки в графічному вигляді
Відкрийте бренд

У картці товару ви можете вивести графічну інформацію з властивостей Інфоблоки. Наприклад, відобразити бренд товару в правому верхньому куті картки.

Висновок додаткових блоків у вигляді графічних кнопок
Додайте кнопки-інформери

Також ви можете вивести в картці товару будь-яку іншу інформацію: про доставку, оплату, примірці і т.п. Ваш покупець одночасно з переглядом товару побачить всю супутню і корисну інформацію про цей товар.

Ергономічна картка категорії


Робота з категоріями каталогу виконується за простими сценаріями. Всі найважливіші параметри категорії налаштовуються відразу ж при її створенні. І зробити це можуть прості менеджери, навіть не чули про те, що таке Інфоблоки, не кажучи вже про те, щоб з ними працювати. Тому що в продукті вся робота з категоріями виконується з інтерфейсу самого магазину, і вам не потрібно правити якісь Інфоблоки.
Картки категорій:

 • Представлені ергономічно. Всі поля, які потрібно заповнювати, логічно згруповані. Всі найважливіші поля виділені і розміщені на видному місці. Менеджер нічого не пропустить і не втратить.
 • Містять індивідуальний список властивостей товарів. Властивості додаються вибором з глобального списку властивостей каталогу або створюються тут же - в картці категорій.
 • Містять всі поля для SEO. Це блок настройки даних, що містить заголовок вікна браузера, мета опис, ключові слова, заголовок h1.

Для створення нової категорії достатньо заповнити 3 блоку основної інформації.

приклад  У нашому меблевому магазині з'явився новий тип товарів - дивани в розділі м'які меблі приклад
У нашому меблевому магазині з'явився новий тип товарів - дивани в розділі м'які меблі.

  Сценарій створення нової категорії
 1. Ввести назву категорії
 2. Ввести заголовки браузера і заголовки сторінки
 3. Ввести мета опис і ключові слова сторінки категорії
 4. Заповнити опис категорії
 5. Вибрати необхідні властивості для товарів або створити нові
 6. зберегти категорію

Ергономічна картка товару

З картками товару зручно працювати. Легко додаються властивості, відразу ж налаштовуються SEO параметри. Ви продовжуєте продавати товари, коли їх немає на складі, і знаєте, скільки їх потрібно підвезти.

Картки товару містять:

 • Ергономічне уявлення. Як і в картках категорій, всі важливі дані зведені на першій сторінці.
 • Всі поля для SEO - заголовок вікна браузера, заголовок h1, мета опис, ключові слова.
 • Налаштування управління залишками - з'явилася можливість дозволяти продавати товари, навіть якщо вони закінчуються на складі. При цьому ведеться облік товару, проданого «в мінус».
 • Вкладку «Склади», що дозволяє управляти виведенням інформації «скільки одиниць даного товару знаходиться в тій чи іншій точці продажу або видачі товару. Дане поле є суто інформаційним і не впливає на залишки товару.
 • Блок заповнення властивостей товару. До товару автоматично прив'язується список властивостей категорії.

Для закладу товару необхідно заповнити 6 блоків основної інформації.

набори

Набори, комплекти

Сформуйте набори товарів, прив'язавши до базових супутні і вказавши знижку. Ваш покупець сам збере свій набір, і замовить його, не залишаючи картки товару. Сформуйте з товарів комплекти і продавайте їх як єдине ціле. Деякі товари неможливо продати без комплектів, не отримавши незадоволеного покупця. Для інших товарів - комплекти - відмінний маркетинговий інструмент.

Збери свій набір і отримай знижки!

Замовляючи якийсь товар, покупець може вибрати додатково до нього інші - з пов'язаних товарів. При цьому, в залежності від сформованого клієнтом набору, автоматично розраховується знижка.

 • Набір збирає сам клієнт
 • Пов'язані товари задає власник магазину
 • У наборі - гнучка система знижок
Просто додай товар!

Набір формується за допомогою візуальних інструментів. Картинки-товари в наборі перетягуються мишею, замінюються, видаляються і т.д. При цьому покупець відразу ж бачить ціну набору, скільки він економить, і може тут же купити цей набір, не залишаючи картки товару.

Наприклад. Не покидаючи сторінку в каталозі з вподобаним платтям, ваш покупець може тут же підібрати до нього босоніжки і ремінь. І купити цей набір зі знижкою!

Пов'язані товари задаються в настройках каталогу

Товари, супутні базовому, «прив'язує» власник магазину. Компонет формування набору дозволяє вказати: з чим можна комплектувати товар і які знижки при цьому будуть діяти. Конструктор знижок дозволяє дуже точно задати умови і розміри знижок.

Наприклад. З предложеннних варіантів покупцеві пропонується зібрати набір з чотирьох сорочок. При цьому для кожної сорочки вибирається свій розмір, колір та інші властивості SKU. Ціна набору для цього товару, в залежності від доданих аксесуарів, перераховується.

Відображаються знижки на весь набір і кожен його елемент

Для формування власного набору зі знижкою служить свого роду візуальний конструктор. У наборах діє гнучка система знижок. Гнучкість підбору сприяє збільшенню середнього чека в магазині.

Універсальний майстер створення знижок  Конструктор знижок працює за допомогою одного з критеріїв з можливістю комбінації: категорії, властивості, кількість, вартість, країна, час доби і т Універсальний майстер створення знижок
Конструктор знижок працює за допомогою одного з критеріїв з можливістю комбінації: категорії, властивості, кількість, вартість, країна, час доби і т.п. Правила знижок на товари і кошик налаштовуються дуже гнучко. Система їх налаштування включає будь-які властивості товару або кошика. Чіткі правила застосування знижок не допускають між ними ніяких «конфліктів». Детальніше про конструктора знижок

Комплекти - для справжніх профіКомплекти - відмінний маркетинговий інструмент!

Деякі товари неможливо продати без комплектів, не отримавши незадоволеного покупця. Для інших товарів - комплекти - відмінний маркетинговий інструмент.

 • Комплект - це товар, що складається з декількох інших товарів
 • Ціна ставиться на весь комплект
 • При продажу комплекту кожен товар списується зі складу окремо в зазначених кількостях і правильних одиницях виміру
 • Комплекти для деяких магазинів - єдина форма торгівлі (меблі, електроніка, ПО)

Що таке комплект Що таке комплект?
Ви можете формувати з товарів комплекти і продавати їх як єдине ціле - зі своєю ціною, знижками і т.д. Наприклад, ігрову приставку укомплектувати HDMI шнуром для підключення до телевізора і якимись іграми. Покупець набуває таку добірку як єдиний товар, а насправді йому відвантажується кілька товарів з вашого магазину.

списки

Готові подання списків товарів

Уявіть списки товарів в своєму інтернет-магазині зручно і функціонально для своїх клієнтів. Зробіть акцент на найважливішому для покупця. Дизайн всіх списків дозволяє це зробити. Наприклад, список товарів з підтримкою SKU - зручне представлення для покупців, які розуміють, що вони хочуть купити, і бажаючих швидко оформити покупку.

Попередньо списки Попередньо списки. Ви можете вибрати один з готових видів представлення товару відразу при установці інтернет-магазину. Це може бути класичний список товарів, список з підтримкою SKU і інші готові функціональні списки.

Список товарів з підтримкою SKU


Акцент на важливому!Менше шуму!

У цьому поданні - мінімум зайвої інформації для клієнта. Увага покупця концентрується на найважливішому: наприклад, що це новий товар, який продається зі знижкою. Нічого зайвого і відволікаючого. Навіть кнопка «Купити» - тільки на обраному товарі. І вибір варіантів SKU - варіантів торгових пропозицій (розмір, колір і т.д.) - теж тільки на просматриваемом товар.

 • Вся інформація - з галереї
 • 5 видів представлення властивостей SKU
 • Візуальний акцент на найважливішому
 • Швидке замовлення товару
Зайшов, побачив і купив!

Список товарів з підтримкою SKU - зручне представлення для покупців, які розуміють, що вони хочуть купити, і бажаючих швидко оформити покупку. Ваш покупець гортає галерею, бачить всю інформацію по товарам, вибирає варіанти SKU і швидко робить замовлення, перебуваючи в галереї. Без переходу в картку товару - мінімум зайвих рухів!

Класичний список товарів

Для сенсорних екранів - SKU тільки на детальної сторінці товару

Це уявлення зручно для покупців, які звикли до «класики» - перейти зі списку товарів до детального перегляду одного з них і тільки потім зробити замовлення. У цьому поданні списку - ніякої зайвої графіки та інформації. Навіть SKU для «тач» пристроїв вибирається тільки на детальної сторінці товару.

 • Візуальний акцент на знижку
 • Висновок плашки «Новинка» в зручному місці
 • Довільний текст кнопок
 • Висновок додаткових кнопок
SKU тільки в картці товару

У класичному списку товарів візуальний акцент теж ставиться на найголовнішому. Це знижка і плашка «Новинка», яку ви можете вивести в будь-якій області зображення товару. Але вибір властивостей SKU для мобільних пристроїв пропонується тільки на детальної сторінці обраного товару.

Налаштуйте список під себе  Вистава «Класичний список товарів» дозволяє зробити деякі зміни Налаштуйте список під себе
Вистава «Класичний список товарів» дозволяє зробити деякі зміни. Так, ви можете замінити стандартний текст на кнопках на довільний, наприклад, замість «Кількість» вивести кнопку «Порівняти».

Режими перегляду галереїПідписка на товари


Підписка на надходження товару на склад може бути зроблена з урахуванням SKU.

управління

Управління: просто, логічно, зручно!

Для управління каталогом не потрібно серйозно вивчати принципи внутрішнього устрою системи. Ви створюєте категорії, прив'язуєте до цих категорій властивості, додаєте в них нові товари, - і вони автоматично набувають властивостей поточної категорії. Створюється торговий каталог відразу при установці магазину - в зручному майстра. Нескладно налаштувати в каталозі і робочі інструменти (SKU, SEO, Розумний фільтр).

Промоутер знижок і акцій

 • Рекомендації знижок за кількістю або сумою
 • Рекомендації та пропозиції клієнтам про знижки
  • при оформленні замовлення
  • при перегляді замовлення,
  • в кошику
  • при перегляді товару
 • Збільшення середнього чека
 • Збільшення конверсії в автоматичному режимі
 • Спрощене створення маркетингової акції, шаблони


Майстер знижокустановка ціни


Універсальний майстер створення знижок

Гнучка система настройки знижок на товари і кошик

Універсальний майстер створення знижок працює за допомогою одного з критеріїв з можливістю комбінації: категорії, властивості, кількість, вартість, країна, час доби і т.п. Правила знижок на товари і кошик налаштовуються дуже гнучко. Нова система їх налаштування включає будь-які властивості товару або кошика. А при виникненні «конкуренції» між знижками діють чіткі правила застосування знижок, що не допускають між ними ніяких «конфліктів».


Чіткі правила застосування знижок Доброзичливийінтерфейс і маса можливостей

У конструктора знижок - зрозумілий для простого користувача інтерфейс. При цьому конструктор має безліч функціональних можливостей. Ви можете налаштувати знижки, виходячи з будь-якого параметра товару, наприклад: «знижка на будь-який товар виробництва фірми Samsung вартістю до 20 000 рублів і тільки червоного кольору».

Ніяких конфліктів між знижками Ніяких конфліктів між знижками!
Ситуація: на один товар діє кілька знижок. Знижки застосовуються в залежності від пріоритету і згідно з правилами, а настройки знижок дозволяють уникнути всіляких прорахунків.

Швидка зміна цен в торговому каталозі


 • Перерахунок цен товарного каталогу при зміні курсу
 • Округлення з встановленням точністю
  • на Користь клієнта
  • на Користь підприємства
  • по Арифметичний правилами
 • Можлівість перерахунку ціни від будь-якої Іншої вартості

Управління властівостямі товарів

Глобальний список властівостей товарів и торгових пропозіцій дает можлівість Звичайно менеджеру, безпосередно працює з магазином, Повністю управляти властівостямі каталогу - без Звернення до адміністратора сайту.

 • Підтримується прив'язка властивостей товарів до категорій
 • Властивості успадковуються вниз по дереву категорій
 • Будь-які властивості можна включити в Розумний фільтр
 • Налаштовуються властивості товарів з SKU

Управляти властивостями просто - легко набирати, змінювати і додавати нові.
Детальніше про управління властивостями товарів Управляти властивостями просто - легко набирати, змінювати і додавати нові

Генератор торгових пропозицій (SKU)

Автоматичне створення SKU по заданих властивостях!

Ви можете дуже швидко «набрати» великий каталог товарів з торговими пропозиціями. Включений в ваш інтернет-магазин генератор автоматично створює SKU товарів по заданих властивостях. За допомогою генератора такі завдання, як «для всіх товарів всіх розмірів червоного кольору задати одну і ту ж картинку» виконуються за секунди! І навіть назви SKU елементів генеруються за шаблонами.
Сотні елементів за секунди!

 • Автоматичне створення SKU товарів по заданих властивостях
 • Установка основних значень для всіх елементів
 • Генерація та додаткова генерація потрібних елементів
 • Зручна система наповнення картинками
 • Сотні елементів за 3-5 секунд
 • Гнучка система редагування після створення елементів

Якби не було генератора SKU  Припустимо, вам потрібно створити SKU елементи для сорочок Якби не було генератора SKU
Припустимо, вам потрібно створити SKU елементи для сорочок. У вас 2 властивості SKU - розмір і колір. У кожному з властивостей по 5 позицій - 5 кольорів, 5 розмірів. Вручну ви б дуже довго створювали 25 товарів з SKU, підключали б до кожного з них зображення і виконували однакові настройки. Генератор SKU за 3-5 секунд створить вам сотні таких SKU елементів!

Інтелектуальна схема управління картинками

Зменшити обсяг галереї в рази!

Схема управління картинками дозволяє в кілька разів зменшити розмір дискового простору, який займають на сайті ваші картинки. Схема дає можливість використовувати одні і ті ж картинки для різних позицій товарів, а не завантажувати кожен раз нові.

 • Неважливо, куди завантажені картинки, вони будуть знайдені і відображені
 • Якщо у вас мінімум дві картинки, відбудеться ефект анімації
Грандіозний виграш по швидкості відображення галереї і економії місця!

Як працює схема

Система перевіряє наявність картинок в 6 можливих місцях, куди ви могли завантажити ці картинки. Система застосовує знайдену картинку. Якщо знаходиться 2 або більше картинок, створює анімацію в слайдері.
Що це дає реально?
Інтелектуальний механізм картинок для властивостей, дозволяє сильно економити на обсязі і прискорювати роботу компонентів.

 • Наприклад, завдяки застосуванню схеми розмір дистрибутива «1С-Бітрікс: Управління сайтом» у версії 14.5 зменшився на 70%!
 • Дане нововведення скоротило розмір бази демо-даних магазину на 80%!

5 картинок замість 35! У вас в каталозі 5 товарів по 7 розмірів в кожному. Тепер вам для всіх розмірів одного і того ж товару досить завантажити 1 картинку. Всього картинок знадобиться 5. А не 35, а то й застосовувати нову схему управління картинками.

А не 35, а то й застосовувати нову схему управління картинками

Продаж електронного контенту


Рітейл продуктів харчування

Рітейл продуктів харчування


eCommerce платформа D7 підтримує галузі:
 • Одяг та аксесуари
 • шини
 • Диски і автозапчастини
 • меблі
 • Будівельні магазини
 • Побутова техніка і електроніка
 • Дитячі товари
 • Рітейл продуктів харчування
C підтримкою фудрітейла


Особливості рітейлу продуктів харчування
 • Можливість продавати різними обсягами з загального залишку
 • Автоматична система округлення
 • регулярність покупок
 • повторення асортименту
 • Загальний залишок вагового товару
Працює не тільки для фудрітейла
 • аптеки
 • Будівельні магазини
 • магазини тканин
 • кондитерські виробництва
 • І інші вагові товари

Властивості

Робота з властивостями в розділі магазина

Легко керувати: набирати, змінювати і додавати нові властивості

Працювати з властивостями зручно, оскільки це відбувається в спеціальному інтерфейсі інтернет-магазину. Вам не потрібно правити настройки Інфоблоки для зміни властивостей. Більш того, є можливість швидкого створення нових властивостей прямо з категорій товарів.
Менеджерам зручно працювати з категоріями і товарами
Управляти властивостями товарів можуть звичайні менеджери магазину, і для цього не потрібно залучати фахівців.

 • Управління властивостями відбувається в спеціальному інтерфейсі магазину
 • Підтримується прив'язка властивостей товарів до категорій
 • Властивості успадковуються вниз по дереву категорій
 • Будь-які властивості можна включити в Розумний фільтр
 • Спрощена роботи з SKU
 • Каталог містить глобальний список властивостей

Один магазин - один каталог - прив'язуйте властивості до категорій

У новому каталозі ви можете тримати абсолютно різнотипні товари зі своїми унікальними властивостями. Такі товари «не заважають» один одному в каталозі, оскільки не перехрещуються за властивостями. Кожна категорія успадковує властивості вищестоящої. Просто задайте для кожної категорії свій індивідуальний список властивостей, і все підкатегорії успадкують цей список.
Глобальний список властивостей - повне управління!
Новий каталог містить глобальний список властивостей товарів і торгових пропозицій. Список дає можливість звичайному менеджеру, безпосередньо працює з магазином, повністю управляти властивостями каталогу - без звернення до адміністратора сайту. До того ж, список дуже полегшує саму роботу з управління властивостями. Тут можна переглянути відразу всі властивості каталогу і виконати над ними будь-які доступні дії: змінити, додати нові і прив'язати до категорій.

Нове властивість - повна настройка
Нове властивість - повна настройка


Включайте властивості в Розумний фільтр

Будь-яке властивість, яким володіють товари, може бути включено в розумний фільтр. І зробити це можна відразу ж при закладі властивості і прив'язці його до категорії - вказати «використовувати в фільтрі». Для цього служать прості призначені для користувача інструменти для менеджера - чекбокси, множинні вибори і інше.

Спростіть роботу з SKU

У версії 12.0 управляти властивостями товарів з SKU можна прямо в інтернет-магазині. Працювати з ними може звичайний менеджер магазину, який уявлення не мав про тонкощі налаштування Інфоблоки. Тому що тепер для завдання таких властивостей не потрібно створювати окремий інфоблок, в якому потім їх налаштовувати. Спеціальний інтерфейс інтернет-магазину дозволяє легко управляти всіма властивостями з картки товару або з глобального списку властивостей.

Товар з SKU
Товар з SKU


Працювати з властивостями SKU так само зручно, як і зі звичайними властивостями товарів. Створення і прив'язка властивостей торгового пропозиції стала більш логічною і прозорою. Для цього служить спеціальна вкладка в картці товару, де і задаються властивості SKU - точно так само, як і звичайні властивості і теж «чіпляються» до категорій.

інтеграція

Інтеграція, імпорт / експорт даних

Інтеграція з «1С: Підприємство»

Детальніше про інтеграцію інтернет-магазину з «1С»

Інтеграція з Froogle і «Яндекс.Маркет»

Імпорт / експорт даних

Real-time обмін з «1С»

Real-time обмін з «1С» - це технологія двосторонньої безперервного зв'язку між «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і «1С». Система забезпечує обмін даними в режимі реального часу між цими програмними продуктами. Вона не вимагає установки окремого сервера і спеціальних налаштувань. Система стабільно працює практично на будь-якому «залізі», мінімально навантажуючи інтернет-магазин і «1С».


Отримати інформацію в режимі реального часу можна:

 • з «1С» в інтернет-магазин - про товари, ціни, залишки в рамках замовлень;
 • з магазину в «1С» - на замовлення, статусам, платіжним системам, покупцям, контрагентам.

Мультиканального взаємодії з клієнтом

Мультиканального взаємодії з клієнтом дозволяє бачити через Мережу будь-які замовлення - де і ким би вони не були зроблені. Ваш клієнт може зробити замовлення в офлайновом магазині і надалі відстежувати його в інтернет-магазині (в особистому кабінеті).

 • Не важливо, де клієнт купив товар - в офлайн- або онлайн-магазині
 • Всі замовлення потраплять в ваш інтернет-магазин

Ви побачите в адміністративній частині свого інтернет-магазину все замовлення: зроблені з публічної частини сайту магазину клієнтами, оформлення кур'єрами і виконані в офлайновом магазині. Дізнатися більше про новинки в інтеграції з «1С» ...

Що таке SKU?
Що це дає реально?

Дополнительная информация

rss
Карта