20 кращих тим WordPress для блогів і новинних сайтів

 1. Redwood - Адаптивна тема WordPress для блогу
 2. The Voux - Комплексна тема для журналу
 3. Newstube - Тема для блогу-журналу і відео
 4. Flex Mag - Адаптивна WordPress тема для новинних сайтів
 5. Bimber - WP тема
 6. Herald - Тема WordPress для новинних порталів і журналів
 7. Goodlife - Преміум WP тема для журналу
 8. Chirps - Гнучка WordPress тема для журналу
 9. Falive - Красива креативна і модна тема для блогу
 10. Jay - Елегантна WordPress тема для блогу
 11. Bitz - Новинна WP тема
 12. Examiner - Потужна WP тема для журналу
 13. Master - Преміум WordPress тема для блогу чи журналу
 14. Voyager - Креативна WordPress тема для блогу
 15. Metz - Тема про моду
 16. Magzilla - Для новинних сайтів, журналів і блогів
 17. Matador - Адаптивна тема для новинних сайтів, блогів та журналів
 18. Read & Digest Theme - для журналів, газет і блогів
 19. Soledad - Багатозадачна WP тема для блогу чи журналу
 20. Paperback - WordPress тема для журналу
 21. Кращі практики журналів і новинних сайтів

Від автора: якщо вам потрібно створити онлайн журнал або новинний сайт, WordPress - вкрай популярний вибір

Від автора: якщо вам потрібно створити онлайн журнал або новинний сайт, WordPress - вкрай популярний вибір. Безліч відомих новинних сайтів, таких як New York Times, The Crunch, CNN і т.д. працюють на платформі WordPress, так як з її допомогою можна показувати контент в красивому дизайні і з професійної SEO оптимізацією. Система спроектована так, щоб можна було з легкістю регулярно оновлювати контент на сайті, також є можливість установки плагінів.

Вибрати найкращу WordPress тему для онлайн журналу або новинного блогу може виявитися набагато важче, ніж здається. Потрібно переконатися, що веб-сайт може відображати на одній сторінці велика кількість контенту, але в той же час контент повинен бути привабливим для читачів, щоб привернути їхню увагу. Щоб допомогти вам з вибором теми, ми склали топ WordPress тем для онлайн журналів з сайту Envato Market (ThemeForest).

В топі зустрічаються WP теми, які довели за останній рік свою популярність неймовірним дизайном, безліччю можливостей і набором кастомізації - все це без сумнівів підніме ваш журнал або новинний сайт на новий рівень.

Redwood - Адаптивна тема WordPress для блогу

Redwood - адаптивна WP тема з красивим слайдером і трьома промо боксами в верхній частині екрану. Дуже добре підходить для розміщення категорій вашого журналу. У комплекті йде 5 різних макетів блогу, версія на всю ширину екрану для кожного макета, п'ять форматів постів, придатних для розміщення відео, постів, постів-галерей, музичних постів і звичайних постів.

Також ви отримаєте призначені для користувача віджети для Facebook і Instagram, віджет профілю та соціальні віджети. Проста кастомизация дозволяє змінювати кольорову схему сайту (і бренд) в один клік.

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

завантажити курс

The Voux - Комплексна тема для журналу

The Voux позиціонує себе з одного боку, як стильну і професійну тему WP для журналів, а з іншого, як комплексне і легковаге рішення. Тема повністю адаптивна і дружить з ретина дисплеями, а значить, вона буде виглядати красиво, з якого б пристрою не зайшов користувач.

Серед інших особливостей: яскраві великі зображення, що допомагають звернути увагу користувача в потрібне русло, нескінченна прокрутка, можливість ділитися постами в соціальних мережах за допомогою кнопок в темі і т.д. На закінчення скажу, що тема йде з Visual Composer, за допомогою якого можна повністю переробити зовнішній вигляд сторінок.

На закінчення скажу, що тема йде з Visual Composer, за допомогою якого можна повністю переробити зовнішній вигляд сторінок

Newstube - Тема для блогу-журналу і відео

NewsTube - чиста і добре продумана тема, відмінно підходить для відео сайтів. Тема адаптивна, дружить з ретина, є гнучкі макети, великий набір опцій, а також підтримка відео з безлічі популярних сайтів, серед яких Youtube, Vimeo і Daily Motion.

Тема може приймати відео з боку front end, на її основі можна створити чудовий відеоканал або плейлист, або ж можна імпортувати відео з YouTube та інших каналів на свій сайт.

Тема може приймати відео з боку front end, на її основі можна створити чудовий відеоканал або плейлист, або ж можна імпортувати відео з YouTube та інших каналів на свій сайт

Flex Mag - Адаптивна WordPress тема для новинних сайтів

Flex Mag використовує дизайн з методикою mobile first, що дозволяє читачам переглядати статті, відсортовані за популярним або останнім постам, за допомогою додаткових засобів навігації. Серед інших функцій: Fly-Out Navigation, призначені для користувача банери, автозавантаження постів, 4 різних готових скіна, 9 опцій популярних постів, 8 шаблонів під статті, 700+ Google Fonts, інтеграція з WooCommerce і bbPress і т.д.

Ідеальна комбінація потужності та простоти дозволяє гнучко налаштовувати сайт без зайвих проблем.

Ідеальна комбінація потужності та простоти дозволяє гнучко налаштовувати сайт без зайвих проблем

Bimber - WP тема

Bimber - відмінний варіант, якщо ви хочете створити сайт на зразок BuzzFeed. Тема адаптивна, оптимізована під SEO, сумісна з SEO плагінами, оптимізована під Google PageSpeed, підтримує мікродані. У комплекті також йде безліч фрагментів і різних рекламних віджетів.

Тему можна легко змінити за допомогою WP кастомайзера. Також є дочірня тема, що дозволяє не думати про можливу втрату змін при оновленні. І на останок, з темою йдуть демо, що встановлюються в один клік, що дозволяє розгорнути сайт в найкоротші терміни.

І на останок, з темою йдуть демо, що встановлюються в один клік, що дозволяє розгорнути сайт в найкоротші терміни

Herald - Тема WordPress для новинних порталів і журналів

Herald - професійна WP тема, створена виключно для новинних сайтів і журналів. Найвищий рівень кастомізації з більш ніж 500 варіантами макетів списку статей, а також безліч опцій по налаштуванню, що дозволяють підігнати дизайн сайту під себе без знань програмування.

Herald інтегрована з WooCommerce і bbPress, ваші читачі навіть можуть виставляти оцінки вашим сервісів і товарам. Тема оптимізована під швидкість завантаження, підтримує безліч розмірів зображень, щоб ваші зображення завжди виглядали ідеально.

Тема оптимізована під швидкість завантаження, підтримує безліч розмірів зображень, щоб ваші зображення завжди виглядали ідеально

Goodlife - Преміум WP тема для журналу

У Goodlife є 7 макетів для різних типів сайтів. Всі макети домашньої сторінки повністю адаптивні і мають три варіанти стилів хедера, а також розумні області розміщення реклами.

У комплекті йдуть різні плагіни, такі як Visual Composer, Viral Quiz Builder, Maintenance Pro, Essential Grid and Rankie, що додають інтерактивності і дозволяють створювати унікальні макети. Більш того, тема оптимізована під SEO і швидкість роботи і має безліч варіантів кастомізації.

Більш того, тема оптимізована під SEO і швидкість роботи і має безліч варіантів кастомізації

Chirps - Гнучка WordPress тема для журналу

За допомогою 13 макетів статей, 14 унікальних дизайнів сторінок і можливості створювати барвисті ряди і колонки Chirps допомагає виділитися з натовпу. За допомогою конструктора сторінок можна налаштувати кожен елемент окремо.

В тему входить кілька макетів хедера, Google Fonts, заголовки з накладенням, можливість писати рецензії і т.д. Тема оптимізована під SEO і швидкість роботи.

Тема оптимізована під SEO і швидкість роботи

Falive - Красива креативна і модна тема для блогу

Стильні і модні блогери полюблять Falive за чисті і сучасні макети. За допомогою кастомайзера в темі можна налаштовувати кольорову схему, шрифти, відступи, макети хедера і т.д.

Два варіанти макета: на всю ширину екрану і блоковий. Також можна додати сайдбар, схожі пости на сторінки статей, є можливість налаштувати рекомендовані пости в нижній частині макета. Простота в установці дозволяє загострити свою увагу на створенні цікавого контенту.

Простота в установці дозволяє загострити свою увагу на створенні цікавого контенту

Jay - Елегантна WordPress тема для блогу

Jay - адаптивна тема для онлайн журналу з простим і сучасним дизайном. У набір входить 8 різних макетів, а також опція з паралакс прокруткою. На головній сторінці розміщено велике зображення, яке ідеально підходить для вітання відвідувачів сайту.

Скористайтеся декількома макетами та просунутими опціями і створіть вражаючий онлайн журнал. Також ви отримаєте шорткоди, секцію з автором поста, секцію схожих постів, нескінченну прокрутку, призначені для користувача віджети Facebook, Instagram, Flickr і Dribble і т.д.

д

Bitz - Новинна WP тема

Якщо основне завдання сайту це публікація найсвіжіших новин, то Bitz вам підійде ідеально. Завдяки вбудованому таймінг функціоналу, ваші читачі будуть знати, що ви завжди перебуваєте в гущі подій і надаєте їм найостанніші новини.

Зіставте це з можливістю написання оглядів, великим набором фрагментів, потужними front-end і back-end редакторами, з допомогою яких можна налаштувати будь-який аспект веб-сайту (і бачити зміни в реальному часі), і ви отримаєте реально потужну тему.

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

Bitz також підтримує привабливі заголовки статей, SEO та WooCommerce.

Examiner - Потужна WP тема для журналу

Examiner - дуже гнучка, user-friendly тема з великим набором опцій по кастомізації, але в той же час тема проста в установці і обслуговуванні. У комплекті йдуть кілька макетів, система рецензій, 24 області під призначені для користувача віджети - все це дозволяє створити по-справжньому унікальний і цікавий макет.

Тема ідеально підходить для онлайн видань і блогерів, які хочуть поділитися своїм захопленням з усім світів, але у яких немає часу або ресурсів на створення теми з нуля.

Тема ідеально підходить для онлайн видань і блогерів, які хочуть поділитися своїм захопленням з усім світів, але у яких немає часу або ресурсів на створення теми з нуля

Master - Преміум WordPress тема для блогу чи журналу

Master - не просто сучасна і елегантна адаптивна тема для онлайн журналу, а також тема з установкою в 1 клік. 10 заготовлених демо дозволяють розгорнути сайт в найкоротші терміни.

В Master ви знайдете 5 макетів блогу, 3 дизайну слайдера, кілька варіантів відображення категорій, drag and drop конструктор сторінок, підтримку декількох мов і багато іншого. Завершуючи, можна сказати, що тема йде з повністю онлайн документацією, в якій повно скріншотів і відео уроків по налаштуванню сайту.

Завершуючи, можна сказати, що тема йде з повністю онлайн документацією, в якій повно скріншотів і відео уроків по налаштуванню сайту

Voyager - Креативна WordPress тема для блогу

Voyager - це чистий і мінімалістичний дизайн, відповідний для lifestyle блогів, блогів про моду або про подорожі. Тема також добре підходить для сайтів-портфоліо. Фокусуючись на контенті, і з п'ятьма дизайнами домашньої сторінки тема може легко адаптуватися під різні ніші.

Дизайн Voyager повністю адаптивен, присутній інтеграція з WooCommerce, а також є спливаючі вікна, за допомогою яких можна перетворити ваших звичайних відвідувачів в передплатників. Тема ідеально підходить, якщо основне ваше завдання це розширення списку розсилки.

Тема ідеально підходить, якщо основне ваше завдання це розширення списку розсилки

Metz - Тема про моду

Metz - тема для журналів про моду з простим і елегантним дизайном і добре підібраним шрифтів - підходить для жіночої аудиторії.

Серед основних можливостей - оптимізація під мобільні пристрої, адаптивний дизайн, хороший слайдер з трьома варіантами розміщення, підтримка WooCommerce, 5 макетів, 4 види хедера, а також 13 віджетів.

Серед основних можливостей - оптимізація під мобільні пристрої, адаптивний дизайн, хороший слайдер з трьома варіантами розміщення, підтримка WooCommerce, 5 макетів, 4 види хедера, а також 13 віджетів

Magzilla - Для новинних сайтів, журналів і блогів

Magzilla - багата на опції тема, підходяща для новинних сайтів, журналів і блогів. Тема повністю адаптивна і гнучка. Сучасна WP тема спроектована для презентації контенту в чіткому, мінімалістичному і модному вигляді.

Необмежена кількість квітів, шаблонів сторінок і т.д. Крім того, тема підтримує SEO і кілька мов, Visual Composer і повну документацію по установці.

Крім того, тема підтримує SEO і кілька мов, Visual Composer і повну документацію по установці

Matador - Адаптивна тема для новинних сайтів, блогів та журналів

Matador - проста і стильна тема для журналів з декількома макетами від звичайних і до плиткових макетів або макетів з слайдерами. Адаптивний дизайн, готові колірні схеми і шорткоди, а також безліч інших функцій, що дозволяють швидко підняти свій сайт.

Якщо ви хочете самі брати участь в створенні сайту, хочете його налаштовувати, то великий набір по кастомізації і 20 областей під віджети допоможуть вам створити по-справжньому унікальні дизайн.

Якщо ви хочете самі брати участь в створенні сайту, хочете його налаштовувати, то великий набір по кастомізації і 20 областей під віджети допоможуть вам створити по-справжньому унікальні дизайн

Read & Digest Theme - для журналів, газет і блогів

Завдяки 14 макетів домашньої сторінки, 4 типам слайдера, повністю адаптивному дизайну і виділяється шрифту Read & Digest - це все, що вам потрібно для створення візуально привабливого журналу або новинного сайту.

За допомогою великої панелі налаштувань можна інтуїтивно і з легкістю перемикати опції, налаштовуючи сайт під себе. Серед інших примітних можливостей - інтеграція з WooCommerce, Contact Form 7, підтримка дочірніх тем. За допомогою дочірніх тим можна безпечно вносити зміни в файли теми в будь-який час.

За допомогою дочірніх тим можна безпечно вносити зміни в файли теми в будь-який час

Soledad - Багатозадачна WP тема для блогу чи журналу

Soledad - багатозадачна тема для блогу чи журналу з більш ніж 200 варіантами розміщення слайдера і макета блогу, трьома варіантами стилізації макета слайдера, 5 макетами статей, а також 6 різними макетами - все це відкриває величезні можливості для створення унікального і незвичайного дизайну.

У комплекті ви отримаєте можливість установки відео фону, підтримку WooCommerce і безліч опцій по налаштуванню, які задовольнять вимоги навіть найвибагливішого власника сайту.

У комплекті ви отримаєте можливість установки відео фону, підтримку WooCommerce і безліч опцій по налаштуванню, які задовольнять вимоги навіть найвибагливішого власника сайту

Paperback - WordPress тема для журналу

Paperback - тема для журналів, за допомогою якої можна швидко і просто створювати гарний і захоплюючий контент з зображеннями, галереями, відео, аудіофайли та т.д. Тема повністю адаптивна і настроюється, сумісна з безліччю відомих плагінів, серед яких Jetpack і Shortcodes Ultimate.

У комплекті йде кілька шаблонів домашньої сторінки, функції з виявлення контенту, преміум шрифт, а також кілька вбудованих колірних схем, які можна використовувати відразу ж або як стартову точку в ваших експериментах.

Розгорніть свій онлайн журнал, новинний сайт або професійний блог за допомогою цієї потужної теми в найкоротші терміни і публікуйте красивий і захоплюючий контент.

Кращі практики журналів і новинних сайтів

Створити візуально привабливий журнал або новинний сайт не просто. Крім того, що тема повинна використовувати останні кращі практики, при виборі теми потрібно пам'ятати про три речі:

Контент повинен займати більшу частину сторінки, повинен бути в центрі уваги, і він повинен легко читатися на всіх пристроях.

Контент повинен публікуватися візуально привабливим способом з яскравими картинками, що притягають увагу читачів.

Дизайн повинен бути добре продуманий і структурований і не повинен бути громіздким і набитим зайвими деталями.

Після вибору теми, що підходить під описані вище умови і з потрібним вам набором можливостей, наступний етап - правильна установка і настройка. А тут немає межі досконалості.

А тут немає межі досконалості

Безкоштовний курс «Основи створення тим WordPress»

Вивчіть курс і дізнайтеся, як створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

завантажити курс

Навчіться створювати багатомовні теми з нестандартною структурою сторінок

дивитися

Дополнительная информация

rss
Карта