20 крутих, мінімалістичний WordPress тим 2017

 1. Werkstatt
 2. Authentic
 3. Calafate
 4. Proton
 5. Journey
 6. Mega
 7. Grand Portfolio
 8. XStore
 9. Juster
 10. SmartBlog
 11. Stag
 12. Infinite
 13. Artmag
 14. Enfold
 15. Bateaux
 16. Digital Agency
 17. Solstice
 18. Primrose
 19. Nietzsche
 20. Vong

Усім читачам, привіт. Вашій увазі сьогодні, чудова добірка їх двадцяти шікартних тим для WordPress з мінімалістичним дизайном. В основному, це шаблони для сучасних блогів і просто креативних людей, хоча є і журнальні, і трохи для електронної комерції. Для тих кому важливий справжній стиль, функціонал, швидкість роботи і зручність налаштувань.

Хочу принагідно зауважити, що уявна простота освоєння WordPress для багатьох користувачів сьогодні зіграла злий жарт. Здавалося б - візьми гнучку в налаштуваннях безкоштовну тему, яких зараз досить багато і створи собі за пару вечорів блог своєї мрії. Що може бути простіше? В результаті, сьогодні в мережі можна зустріти цілі міріади абсолютно жахливих по дизайну і юзабіліті сайтів від доморощених горе дизайнерів. Сумне видовище. Тому, наша нинішня добірка спеціально для тих, хто готовий довіриться справжнім профі.

[Toc]

Werkstatt

Тема, повністю укомплектована всіма необхідними опціями справжнього преміум шаблону. Вона підійде для персональних блогів, веб-сайтів агентств, портфоліо і не тільки. Werkstatt несе дух мінімалізму через всі свої демо - чітка графіка, стильне біле простір і т.д.

Перейти до теми

Authentic

Тема заявлена, як ідеальна для блогерів і журналістів, які пишуть про стиль і спосіб життя, Authentic пропонує не захаращений нічим зайвим дизайн, який допоможе представити ваші шедеври епістолярного жанру в найкращому вигляді.

Перейти до теми

Calafate

"Білий простір" не нав'язує вам білий колір, як такої. Насправді деякі колірні комбінації, які використовуються в Calafate, далекі від нудного білого кольору і демонструють дуже привабливі колірні схеми в дії. Calafate порадує всіх тих, хто шукає тему для створення чистого портфоліо або онлайн-магазину. Крім того, дизайн окремих елементів, наприклад блог, дуже оригінальний.

Перейти до теми

Proton

Proton - це славна мінімалістичний тема з класичної домашньою сторінкою і шаблоном портфоліо, який справляє враження аркуша паперу з розчерками чорнила на ньому. Також це хороший варіант для створення онлайн-магазину з чистою типографікою, чіткими лініями і великою кількістю вільного простору.

Перейти до теми

Journey

Journey радує класним і дуже елегантним дизайном з невеликим ретро-післясмаком. Тема пропонує три варіації домашньої сторінки на вибір, кожна з яких фокусується на фото-складової. Відео варіація також пропонує вам можливість впровадження відео, а паралакс-варіація має вражаючу паралакс-область для додавання вражаючою візуальною складовою.

Ця чудова WordPress-тема включає такі функції, як чуйний ретина-готовий дизайн, необмежену кількість опцій типографіки і квітів, 11 блогових шаблонів і величезна кількість кастомних віджетів для додавання вашого контенту.

Ця чудова WordPress-тема включає такі функції, як чуйний ретина-готовий дизайн, необмежену кількість опцій типографіки і квітів, 11 блогових шаблонів і величезна кількість кастомних віджетів для додавання вашого контенту

Перейти до теми

Mega

Mega - це шикарна і проста WordPress-тема, яка підійде для величезної кількості сайтів малого бізнесу. Ця тема пропонує дев'ять варіацій домашньої сторінки, які дуже легко змінити на свій смак. Ви також можете створити повністю кастомний шаблон для унікально виглядає сайту або ваших особливих потреб.

Панель просунутих опцій шаблону дозволяє легко змінювати кольори теми та її типографіку, додавати кастомниє стилі і багато іншого. Mega повністю чуйна і оптимізована для ретина-дисплеїв, що забезпечує її ідеальне відображення на всіх дисплеях.

Mega повністю чуйна і оптимізована для ретина-дисплеїв, що забезпечує її ідеальне відображення на всіх дисплеях

Перейти до теми

Grand Portfolio

Якщо ви фріланс-дизайнер або агентство, яке хоче виставляти привабливі портфоліо, то варто звернути увагу на Grand Portfolio. Тема радує прекрасними картинками і чарівною типографікою. Ця проста тема включає шаблони, які підійдуть для архітекторів, креативних агентств, дизайнерів, музикантів, блогерів і т.д.

Шаблон йде з WordPress-кастомайзером, який дозволяє вам стилізувати будь-який елемент в плані кольорів і шрифтів. Вбудований конструктор сторінок дозволяє з легкістю відредагувати шаблон, тим самим створивши унікальний дизайн. Тема повністю чуйна і написана з оглядкою на SEO-оптимізацію.

Тема повністю чуйна і написана з оглядкою на SEO-оптимізацію

Перейти до теми

XStore

XStore - це чудовий вибір для всіх тих, хто цікавиться сучасним дизайном. Тема для інтернет магазину в першу чергу. Ваші товари будуть розташовуватися у вітрині з великими зображеннями. Пропонує більше 30 шаблонів для створення чудового сайту.

Мінімалістичний шаблон дозволяє легко фільтрувати ваші товари і привертати увагу до бестселерів або нових товарів. Окремі товари можуть мати різні шаблони, що дозволяють виділити запам'ятовуються риси вашого товару. Завдяки чуйному дизайну і безлічі опцій кастомізації, ця елегантна WordPress-тема справить незабутнє враження на ваших покупців.

Завдяки чуйному дизайну і безлічі опцій кастомізації, ця елегантна WordPress-тема справить незабутнє враження на ваших покупців

Перейти до теми

Juster

Juster - сучасна і чиста WordPress-тема з повністю чуйним дизайном і опцією перемикання між односторінковим і багатосторінковим шаблоном. Ця WordPress-тема включає більше 15 переднастроєних шаблонів і понад 200 шорткодов для додавання кнопок, закликів до дії, повзунків і багато іншого.

Також, ви можете створити ваш власний унікальний стиль з необмеженим набором колірних опцій, інтеграцією з Google шрифтами і іконками FontAwesome. Ви можете вибрати між відео-фоном і паралакс-фоном, а також легко вбудувати онлайн-магазин.

Ви можете вибрати між відео-фоном і паралакс-фоном, а також легко вбудувати онлайн-магазин

Перейти до теми

SmartBlog

SmartBlog дає простір для творчості, що робить її придатною для авторів і блогерів, які хочуть стати популярними фріланс-авторами. Чистий і сучасний дизайн не перевантажує очей, але під капотом стільки корисних функцій.

Використовуйте Live Customizer для перемикання кольорів і шрифтів веб-сайту і підключення різноманітних кастомних віджетів для додавання додаткового контента. Тема радує чуйним дизайном, який красиво виглядає на менших екранах, а поодинокі записи оснащені фішкою під назвою "Like" для збільшення користувальницької залученості.

Почніть вести блог, використовуючи просту WordPress-тему, і дозвольте автентичним зображенням розповісти вашу історію. Завдяки безлічі білого простору і опцій шаблону, ваш бренд і контент блогу буде підкреслений найвигіднішим чином.

Перейти до теми

Stag

Stag - дуже красива тема-портфоліо з легким і чуйним дизайном. Stag пропонує 6 варіацій домашньої сторінки, а також унікальні шаблони для сторінок-портфоліо. Потужна панель опцій теми дозволяє вам легко змінювати всі аспекти вашого сайту, починаючи від квітів і закінчуючи шрифтами.

Ця чудова тема виведе контент вашого портфоліо на перше місце. Найвища SEO-готовність і вбудовані віджети соціальних мереж допоможуть відвідувачам поділиться вашим креативом або навіть товарами.

Найвища SEO-готовність і вбудовані віджети соціальних мереж допоможуть відвідувачам поділиться вашим креативом або навіть товарами

Перейти до теми

Infinite

Infinite - це чуйна, мінімалістичний многозадачная WordPress-тема з великою кількістю функцій, які допоможуть вашому сайту заявити про себе. Infinite пропонує безліч встановлених шаблонів, які дозволять максимально швидко створити будь-який веб-сайт. Тема включає простий у використанні конструктор сторінок і панель кастомізації, що дозволяє повністю налаштувати ваш сайт.

Перейти до теми

Artmag

Artmag - це проста і чиста WordPress-тема з п'ятьма різними шаблонами домашньої сторінки і потужним плагіном для конструювання сторінок, який дозволяє легко налаштувати ваші шаблони або навіть створити новий. Панель управління темою дозволяє легко модифікувати кольору сайту, а SEO-оптимізований код, дозволить вам просунутися в результатах пошукової видачі. Artmag - це повністю чуйна і retina-готова тема.

Перейти до теми

Enfold

Enfold - це шикарна і мега популярна я тема з чистим і дуже універсальним шаблоном. Її можна адаптувати під абсолютно різні ніші завдяки безлічі опцій кастомізації. Її з легкістю може використовувати навіть новачок.

Ця мінімалістичний WP-тема йде з безліч встановлених шаблонів і являє собою ідеальну стартову точку для створення вашого бізнесу. Enfold включає конструктор сторінок, який дозволяє з легкістю створювати унікальні шаблони для всіх ваших сторінок. Тема оптимізована для швидкого завантаження і йде з SEO-оптимізованим кодом.

Тема оптимізована для швидкого завантаження і йде з SEO-оптимізованим кодом

Перейти до теми

Bateaux

Bateaux - креативна WordPress-тема з піксельним досконалістю і сучасним, чуйним дизайном. Вона радує елегантною типографікою і вражаючими зображеннями, які стильно відобразять ваші роботи.

Величезна кількість переднастроєних шаблонів і опцій кастомізації роблять цю елегантну тему ідеальної для кожного, хто хоче мати повний контроль над своїм сайтом. Вбудований конструктор сторінок Blueprint дуже легко використовувати, і коли справа доходить до створення шаблонів, то він дає так багато творчої свободи.

Вбудований конструктор сторінок Blueprint дуже легко використовувати, і коли справа доходить до створення шаблонів, то він дає так багато творчої свободи

Перейти до теми

Digital Agency

Digital Agency - це мінімалістичний WordPress-тема, створена в основному для маркетологів і цифрових агентств. Тема включає три переднастроєних шаблону, які можна легко змінити, використовуючи вбудований плагін Visual Composer.

Крім того, ви можете вибрати власні кольори і змінити шрифти, використовуючи просту в зверненні адмін-панель. Тема також включає плагін Ultimate Addons, який дозволяє вам додати відео-фон, паралакс-області, тим самим створивши дуже вражаючий сайт.

Тема також включає плагін Ultimate Addons, який дозволяє вам додати відео-фон, паралакс-області, тим самим створивши дуже вражаючий сайт

Перейти до теми

Solstice

Solstice пропонує вражаючий візуальний досвід кожному, хто відвідує ваш сайт. Цей дивовижний дизайн неодмінно приверне увагу до ваших свіжим робіт і статей. Простий на вигляд шаблон пропонує понад 140 опцій для створення ідеального візуального стилю для вашого бренду, навіть пропонуючи вам кілька підготовлених лого-шаблонів.

Перейти до теми

Primrose

Primrose - це чудовий вибір для сайтів електронної комерції, яким потрібен лаконічний дизайн. Завдяки простому drag-and-drop конструктору сторінок, безлічі опцій і інтеграції з WooCommerce, ви можете створити власний онлайн-магазин за лічені хвилини. Чуйний дизайн цієї сучасної WordPress-теми призведе до того, що ваш сайт буде виглядати ідеально на екрані будь-якого девайса. Primrose також включає дочірню тему для тих, хто хоче швидко проробляти складні кастомізації.

Перейти до теми

Nietzsche

Nietzsche - це тема, яка відразу привертає увагу, і тому вона мабуть, ідеальна для створення крутого портфоліо. Тема включає дві демо-версії на вибір. Вона йде з безліччю опцій кастомізації, конструктором сторінок і різними контент блоками. Вона підтримує секції зі слайдерами і паралакс-ефектами. Даний чуйний дизайн буде виглядати відмінно на екрані будь-якого девайса.

Перейти до теми

Vong

Vong - це чуйна і мінімалістичний тема-портфоліо, яка дозволяє у всій красі представити вашу компанію. Опції стилізації дозволяють використовувати необмежену кількість кольорів і шрифтів. Є конструктор сторінок, який дозволяє з легкістю додавати такі функції, як «Наша команда», цитати і багато іншого. Тема - ретина-готова, що означає, що вона буде чудово виглядати на екранах з високою роздільною здатністю.

Перейти до теми

Ще самі класних теми:

Кращі теми для новинного, журнального сайту
Кращі теми для інтернет-магазину на WooCommerce
Рейтинг кращих преміум тим

Що може бути простіше?

Дополнительная информация

rss
Карта