20 питань, які потрібно задати собі, перш ніж виходити заміж

 1. 1. Чи робить мене мій партнер краще, ніж я є, або, навпаки, гірше?
 2. 2. Чи дійсно ми сприймаємо один одного такими, якими ми є?
 3. 3. Хто я?
 4. 4. Я щаслива в цих відносинах?
 5. 5. Чи відчуваю я себе укладеної?
 6. 6. Що я роблю для того, щоб помиритися?
 7. 7. взаємних чи почуття?
 8. 8. Весело нам удвох?
 9. 9. Весело нам окремо?
 10. 10. Чому я перебуваю в цих відносинах?
 11. 11. До чого йдуть наші відносини?
 12. 12. Я довіряю своєму партнерові?
 13. 13. Я поруч з хорошою людиною?
 14. 14. Чи залучає мене мій партнер фізично?
 15. 15. Я матуся, або жінка в очах чоловіка?
 16. 16. Чи надійна поруч зі мною чоловік?
 17. 17. Дивимося ми в одному напрямку?
 18. 18. Ростемо ми разом?
 19. 19. Я це все ще я?
 20. 20. Що підказують мені мої інстинкти?

Нарешті, твій коханий готовий зробити цей важливий крок, і запропонувати тобі стати його дружиною? Але чи готова ти насправді? Перш ніж піти під вінець, постав собі 20 важливих питань, і дай відповідь на них чесно, адже від себе нічого не приховую! Нарешті, твій коханий готовий зробити цей важливий крок, і запропонувати тобі стати його дружиною icytales.com

Перед тим, як зв'язати себе узами шлюбу, дуже важливо поговорити з собою, вирішити всередині себе деякі проблеми, і чесно відповісти на ці 20 питань, які можливо полегшать твоє життя і допоможуть розставити все по місцях. Крім того, ці питання будуть корисні не тільки парам, які складаються в тривалих відносинах, а й тим, які тільки почали свій романтичний шлях, але не впевнені, що зробили правильний вибір.

1. Чи робить мене мій партнер краще, ніж я є, або, навпаки, гірше?

Чи сприяє твій улюблений того, що в тобі відкриваються тільки позитивні якості? Надихає він тебе йти далі, добиватися більшого, або кожен раз коли ти досягаєш успіху, він намагається зупинити тебе?

lifehack lifehack.org

2. Чи дійсно ми сприймаємо один одного такими, якими ми є?

Безумовно, нам завжди хочеться щось змінити в людях, які нас оточують. Але, запам'ятай, людину потрібно приймати таким, яким він є, не дивлячись на всі дивацтва. Він унікальний, він такий один, а чи готова ти бути з такою людиною? Якщо ти весь час будеш намагатися заборонити йому займатися улюбленою справою, дивитися те, що він хоче, працювати там, де йому подобається, рано чи пізно у вас почнуться конфлікти.

3. Хто я?

Як взагалі можна бути впевненим, що цей чоловік твій єдиний, якщо ти ще не знаєш, хто ти, і ким ти є?

4. Я щаслива в цих відносинах?

Життя удвох не полягає в тому, щоб доповнювати один одного і робити весь час один одного щасливими. Але, варто зізнатися, якщо ти нещасливий будинку, то цей стан швидко поширюється на інші сфери людського життя. Безумовно, якщо у вашій парі є конфлікти, це не означає, що потрібно відразу ж розлучатися, але не думай, що весілля змінить вас, і ви різко перестанете скандалити.

hdwallpapersrocks hdwallpapersrocks.com

5. Чи відчуваю я себе укладеної?

Ти хочеш завжди бути з цією людиною, або у тебе частенько виникає бажання кудись втекти, піти ... Ти з цією людиною тільки тому, що витратила так багато часу і сил на ці відносини, або тому що тобі подобається вкладати всю себе?

6. Що я роблю для того, щоб помиритися?

Ти відразу ж проявляєш турботу, ласку, хочеш швидше помиритися, або кричиш про те, що пора закінчувати ці відносини?

7. взаємних чи почуття?

Як ти вважаєш, ви віддаєте один одному однаково сил і часу, кожен з вас йде на компроміси, примирення, або хтось все-таки намагається більше, а хтось і зовсім нічого не робить для розвитку відносин?

8. Весело нам удвох?

Ти колись бачила парочки, які за вечерею в ресторані сидять один навпроти одного і мовчать, таке відчуття, ніби їх змусили провести цей вечір удвох. Чи не правда, моторошно?

howafrica howafrica.com

9. Весело нам окремо?

Залежність один від одного не призведе ні до чого хорошого. Все повинно бути гармонійно і природно.

10. Чому я перебуваю в цих відносинах?

Причина в любові, повазі, взаємному інтересі, бажанні пізнати людину? Або вся справа в тому, що ти боїшся залишитися одна, без фінансової підтримки?

11. До чого йдуть наші відносини?

Звичайно, жити сьогоднішнім днем ​​прекрасно. Але любляча пара повинна складати якісь плани на майбутнє, інакше хтось із вас почне турбуватися про те, що щось не так.

12. Я довіряю своєму партнерові?

Деякі люди ніколи і не задавалися таким питанням, а якщо все ж відповісти швидко? Ти розчарована? Тоді, повір, міцні відносини буде вибудувати вкрай складно, без довіри складно жити.

evoke evoke.ie

13. Я поруч з хорошою людиною?

Знаючи все те, що ти сьогодні знаєш про улюбленому, ти б поручилася за нього, якби ви були просто друзями?

14. Чи залучає мене мій партнер фізично?

Фізичне тяжіння між двома людьми є практично найважливішим компонентом здорових відносин. Як взагалі можна жити з партнером, які тобі не симпатичний, навіть якщо у нього в гаманці мільйон доларів, навіть якщо з ним комфортно, все це не те!

15. Я матуся, або жінка в очах чоловіка?

Звичайно, піклуватися про кохану людину важливо і приємно, але коли все підходить до того, що ти починаєш виховувати свого бойфренда, він відчуває в тобі свого батька, а не дівчину, з якою хочеться зайнятися сексом!

huffingtonpost huffingtonpost.com

16. Чи надійна поруч зі мною чоловік?

Ти відчуваєш впевненість, захищеність і підтримку від людини, яка поруч з тобою, знаєш, що він завжди прийде на допомогу? Або часто ти опиняєшся наодинці зі складною ситуацією, і доводиться розплутувати все самій?

17. Дивимося ми в одному напрямку?

Часто пари намагаються не піднімати серйозні теми (погляди на життя, діти, весілля), а все лише тому, що боятися втратити людину. Але, коли проходить досить часу, і вже нікуди не дітися від цих розмов, кому-то стає дуже боляче, адже твої і його очікування дуже різні!

18. Ростемо ми разом?

Ти ж чула, і не раз, слова:

«Я його переросла, я йду вперед, розвиваюся, змінююся, а він стоїть на місці. Мені з цією людиною вже не цікаво ».

Так ось для гармонійних відносин обидва партнери повинні розвиватися, йти вперед, вчитися, пізнавати нове і піклуватися про спільне дозвілля, який буде допомагати вам, двом рости, як особистості.

lifehack lifehack.org

19. Я це все ще я?

Любов не може провокувати людину стає кимось іншим лише тому, що партнер мріє бачити в вас конкретні якості, або зовнішні дані. Людина, яка тебе любить ніколи не скаже, що хоче, щоб ти стала схожою на Анджеліну Джолі, або навчилася танцювати стриптиз, тому що це робила його колишня.

20. Що підказують мені мої інстинкти?

Не дарма ж у тебе є інтуїція! Завжди прислухайся до себе!

Щиро сподіваємося, що ці 20 питань допоможуть уникнути тобі безглуздих помилок, які будуть коштувати тобі щасливого життя, або ж навпаки ще раз переконають тебе в тому, що поруч з тобою принц з твоїх снів, про який ти мріяла з дитинства!

1. Чи робить мене мій партнер краще, ніж я є, або, навпаки, гірше?
2. Чи дійсно ми сприймаємо один одного такими, якими ми є?
3. Хто я?
4. Я щаслива в цих відносинах?
5. Чи відчуваю я себе укладеної?
6. Що я роблю для того, щоб помиритися?
7. взаємних чи почуття?
8. Весело нам удвох?
9. Весело нам окремо?
10. Чому я перебуваю в цих відносинах?

Дополнительная информация

rss
Карта