3 рівня любові до чоловіка або жінки: Блог Олександра Герасименка

  1. 1. Любов грудничка
  2. 2. Любов дантиста
  3. 3. Любов людей-лебедів
  4. РЕАЛЬНІСТЬ вище РОМАНТИКИ

На фото: пам'ятник любові в Філадельфії. Я зробив його 8 років тому під час моєї першої поїздки в Америку.

1. Любов грудничка

Це сама умовна любов - ви його годуєте, він вас за це любить. Так, ми любимо дітей, обожнюємо їх і молимося на них, але, об'єктивно, їх любов дуже умовна. Ви не дали йому молока, не подребезжалі іграшкою, і він буде кричати так, що ви в петлю полізе. Якби діти могли писати по буквах, вони б писали слово любов так Е Д А і Р А З У Л Е Ч Е Н І Я. Діти люблять нянь, більше ніж батьків, тому що няні дають їм те, що їм треба на вимогу .

Любов немовляти часто проявляється у дорослих. Вона тебе любить, поки ти приносиш їй подарунки, годуєш її і розважати її походами на концерти і поїздками за кордон. Або він любить її, поки вона задовольняє його сексуальні потреби або поки вона везе його на своїй шиї. Перестати вони обидва це робити - крики, скандал, істерика і номер видалений з телефону.

2. Любов дантиста

Любов дантиста - це любов дорослої людини. Вона не потребує підгодівлі подарунками або сексом. Ніякої матеріальної передачі не відбувається, але психологічно така любов виникає тільки, коли ви знаходитесь на відстані один від одного. Іноді перша стадія переходить у другу, а іноді друга виникає сама по собі.

Коли ви поруч у вас немає близькості, але як тільки ви розлучилися, він або вона починає вам писати, сумувати за вас, і говорити, як все у вас двох буде добре. П'яні SMS-ки теж відносяться до цієї категорії.

Він любить не вас, а лише не виносить діру в своїй свідомості, яку йому треба кимось заповнити. Ви не кохана-ий, а пломба для чужої свідомості. Я називаю таку любов любов'ю дантиста, тому що в свідомості у закоханого діра, і він або вона не терпить емоційної болю, коли ця діра відкрита.

Люди вважають любов на відстані міцної, але, насправді, дуже недоброму те, що на відстані прагнути один до одного, а то, що неможливо розірвати.

3. Любов людей-лебедів

Любов людей-лебедів - це повна психологічна зв'язок, це любов, яка злетіла вище інших потреб людини.

Лебеді спаровуються один раз і назавжди. Їм добре разом і вони не можуть жити на відстані один від одного, а якщо вони розлучаються, то можуть навіть померти. Фізично вони нічого один одному не передають і нічого один від одного не чекають.

Генетично лише 50% людей здатні відчувати любов рівня людей-лебедів. Це пов'язано з вродженою нетерпимістю до нудьги у деяких людей (зміна партнерів це один із проявів нетерпимості до нудьги). Ларрі Кінг, відомий американський телеведучий, був одружений 8 разів, тому що від народження він не виносить нудьги зовсім.

На практиці любов людей-лебедів зустрічається ще рідше. Тому що:

  1. не всі люди можуть знайти собі споріднену лебедину душу
  2. ми живемо не на спокійному озері і іноді в житті спрацьовує інстинкт самозбереження, який сильніше, ніж лебідь живе всередині. У таких випадках, партнер йде на другий план і це може зруйнувати відносини.

РЕАЛЬНІСТЬ вище РОМАНТИКИ

Через нетерпіння до нудьги, спрацьовування інстинкту самозбереження і конкуренції за нашу увагу, любов людей-лебедів в 21 столітті може тривати лише кілька років. Сьогодні відносини треба робити усвідомленою метою, щоб вони вижили в такому середовищі. Але при правильному підході ця мета легко досяжна.