3 плагіна, які допоможуть дізнатися CMS сайту

  1. Wappalyzer
  2. Builtwith
  3. WhatCMS

Якщо ви роздумуєте над створенням свого сайту, може виявитися цікавим дізнатися, за допомогою яких Систем Управління Контентом (CMS) створені інші сайти, наприклад, належать вашим конкурентам. Сьогодні ми поділимося деякими плагінами і інструментами для того, щоб це визначити. Беріть на замітку!

Wappalyzer

даний інструмент доступний тільки як розширення для браузерів Chrome і Firefox і демонструє, яка технологія була використана для створення інтернет сторінки.

Розширення інсталюється в браузер і кожен раз, коли користувач відвідує той чи інший сайт і клацає на нього, з'являється технічна інформація про інтернет сторінці. Серед іншого можна дізнатися про наступні елементах: використовувана CMS, сервер сайту, мова кодування, а також, використовується чи ні Google Analytics .

Для тієї чи іншої CMS буде показана її версія, а в разі WordPress , Деякі плагіни, згідно категоріям: Аналітика, (наприклад, Google Analytics або Crazy Egg ), Live Chat (наприклад, Zendesk Chat ) І SEO (наприклад, Yoast SEO ).

Builtwith

цей інструмент не обмежується показом системи управління, за допомогою якої був створений сайт; він показує набагато більше інформації, ніж попередній інструмент. Серед іншого демонструються дані про сервер сайту, мовою програмування, сертифікатах SSL, додаткових плагінах, framework і хостинг-провайдера.

В даному випадку дуже просто перевірити використовувану технологію певного сайту, досить треба ввести URL сайту, який треба проаналізувати, і інструмент автоматично виконає великий аналіз. Крім того буде виведена релевантна інформація про встановлену технології, наприклад, про сукупності сайтів, які використовують певний плагін, про секторі або країні, до якої вони належать.

Додатково до можливості доступу до інструмента онлайн, BuiltWith також може використовуватися в формі розширення для Chrome, Firefox і Safari , Що дуже зручно.

WhatCMS

Це, можливо, найпростіший інструмент з трьох за формою і змістом. Після введення URL демонструється CMS, яка використовується сайтом, і хостинг.

Відмінність цього інструменту від попередніх двох полягає в тому, що він також показує сайти, CMS яких недавно шукали інші користувачі, і її назва.

Тепер, коли ви познайомилися з деякими інструментами для визначення CMS, які використовуються іншими для створення свого сайту, прийшов час взятися за роботу і створити власний сайт. Пам'ятайте, важливо не забути зробити переклад вашого контенту !

Дополнительная информация

rss
Карта