3 Способу, Як Залучити Увага до Товару в Інтернет-Магазині

 1. Вивісити банер і додати товар в усі інформаційні блоки
 2. Подбати про розширеному описі товару і наявності великої кількості відгуків
 3. Провести запуск рекламних кампаній, націлених на конкретний товар, а не на головну сторінку сайту

Якщо ви хочете поліпшити продажу якоїсь конкретної товарної позиції - потрібно застосувати не тільки візуально ефективні виразні засоби, а й технічні прийоми, завдяки яким користувачі будуть здійснювати більше цільових переходів. Як це зробити? Читайте в нашій статті.

 1. Вивісити банер і додати товар в усі інформаційні блоки

Банер буде яскравим пропозицією конкретної товарної позиції; нагадуванням про те, що вона ще актуальна. Щоб ми з вами говорили про одне й те ж, відзначаємо: банер - це графічне зображення, яке за своєю суттю відповідає рекламному модулю в пресі. Перевага інтернет-модуля в тому, що він може містити анімовані, і навіть відеоелементи. Паралельно банер є посиланням на сторінку з додатковою інформацією.

Додавання товару в усі інформаційні блоки - це також обов'язкова умова. Ви рекламуєте товар, пропонуючи його під різними маркетинговими «соусами». Так ви залучаєте максимум зацікавлених людей, щоб підвищити свої продажі. В даному випадку важливо те, що клієнта запрошують не просто в магазин, а для придбання конкретного товару.

Простежте, щоб виготовленням банера і написанням тексту займалися професіонали. У першому випадку важливо грамотно співвіднести розміри банера, підібрати потрібні кольори, доповнити їх привабливою написом. У випадку з текстами, важливо дотримати:

 • чітку структуру;
 • послідовність викладу;
 • грамотний підбір виразних засобів, розрахований на конкретну аудиторію.

чітку структуру;  послідовність викладу;  грамотний підбір виразних засобів, розрахований на конкретну аудиторію

Наприклад, якщо товар призначається для молодих мам - потрібно писати простою мовою з рідкісним використанням термінів. Якщо товар спеціалізований, тоді необхідно якомога точніше описати властивості товару за допомогою спеціалізованих термінів, яким дається коротке пояснення. Якщо товар розрахований на широке коло споживачів - передається його основна суть, описуються переваги і функціональність. У кожному з випадків використовуйте індивідуальний підхід.

 1. Подбати про розширеному описі товару і наявності великої кількості відгуків

коли клієнт збирається щось купувати в інтернет-магазині - у нього, як правило, виникає багато питань. Щоб прискорити взаємодію з клієнтом, скоротити витрати на консультаційне обслуговування, задовольнити цікавість покупця - розмістіть на сторінці з товаром текст, в якому будуть описані переваги та особливості товару, призначення і варіанти альтернативного використання. Це допоможе клієнту зробити вибір на користь покупки, так як розвіє всі існуючі страхи. Крім того, в текст опису можна вписати ключові слова: вони благотворно позначаться на релевантності.

Далі другий вдалий хід - велика кількість відгуків . Потенційні клієнти напевно захочуть ознайомитися з ними.

 • Зацікавленість призведе до збільшення часу перебування на сторінці.
 • У свою чергу, це підніме сайт в рейтингу пошукової видачі.
 • Це означає, сайт побачить більше клієнтів; зросте кількість відвідувачів; збільшиться конверсія.

Якщо говорити простою мовою, всі технічні прийоми приведуть до збільшення прибутку.

Відгуки повинні бути не тільки нудотно-позитивними, а й описувати реальні переваги і недоліки товару. У цьому випадку зростає довіра клієнта до інтернет-магазину, а з дрібними недоліками речі клієнт вже внутрішньо готовий змиритися. Звертайте увагу на стиль написання відгуків - він повинен відрізнятися, а не виглядати так, як ніби-то все тексти писав один чоловік.

Звертайте увагу на стиль написання відгуків - він повинен відрізнятися, а не виглядати так, як ніби-то все тексти писав один чоловік

 1. Провести запуск рекламних кампаній, націлених на конкретний товар, а не на головну сторінку сайту

Є два принципи формування зацікавленості клієнта - від загального до приватного і від приватного до загального. В даному випадку слід використовувати другий спосіб. Запросіть клієнта не просто в один з інтернет-магазинів - а в той, де продається конкретний товар. Ознайомившись з корисною інформацією, клієнт зробить покупку. Після цього він може відвідати і інші сторінки вашого магазину, але це станеться вже після того, як ви отримаєте прибуток.

Чому реклама конкретного товару в даному випадку буде більш ефективна? Тому що великий асортимент пропозицій відволікає клієнта від головної думки. У нього з'являється багато бажань, а гроші є тільки на конкретну покупку. Відповідно, слід уникати ситуації, коли клієнт відчує себе не настільки щасливим, як йому б того хотілося. Пряме посилання в цьому плані працює краще: вона дозволяє клієнту купити обов'язковий товар, не відчуваючи при цьому суперечливі почуття.

Отже, тепер ви знаєте, як привернути увагу до конкретного товару. Нам залишається тільки побажати вам!

Як це зробити?
Чому реклама конкретного товару в даному випадку буде більш ефективна?

Дополнительная информация

rss
Карта