5 сайтів для безкоштовного створення логотипів онлайн

Що робити, якщо у вас є сайт або блог, але ви не знаєте, як розробити логотип, і немає зайвих грошей, щоб найняти професійного дизайнера, який би зробив його для вас
Що робити, якщо у вас є сайт або блог, але ви не знаєте, як розробити логотип, і немає зайвих грошей, щоб найняти професійного дизайнера, який би зробив його для вас? В такому випадку, ось кілька сайтів і онлайн сервісів, які допоможуть вам легко, швидко і безкоштовно створити свій власний логотип.

Згодом більшість подібних сервісів переходять на надання платних послуг. Тому скачать сам логотип - часто платна послуга, але взяти ідею на їх сервісі і створити логотип для своїх потреб - хто ж завадить. Наприклад, в цій статті можна прочитати як створити логотип самостійно . В кінці-кінців, можна зробити Принтскрін картинки і доопрацювати в Фотошопі!

1. Logaster 1

Logaster - російськомовний сервіс, що пропонує послуги як безкоштовного, так і платного створення логотипу. Відмінний інтерфейс, зручно користуватися, багато шаблонів і додаткових налаштувань. Можна сказати, що LOGASTER можна вважати справжнім штатним дизайнером і незамінним помічником!

Онлайн-сервіс створення логотипів LOGASTER допоможе вам не тільки при створенні логотипів, але в редагуванні вже існуючих. До того ж, після нескладної реєстрації у вас з'явиться можливість створення свого неповторного фірмового стилю або брендування продукції.

Безперечними плюсами сервісу для створення логотипу онлайн є те, що:

  • програма самостійно генерує логотипи і видає безліч різних варіантів в лічені хвилини,
  • доступна опція порівняння обраних вами логотипів і редагування кожного відібраного варіанта згідно з вашими побажаннями,
  • всі створені вами логотипи в програмі LOGASTER будуть збережені і доступні для вас в будь-який час.

мінуси:

  • доступ до повнорозмірним логотипам доступний тільки в платній версії.2. Logotype Maker 2

Logotype Maker - це безкоштовний сервіс для онлайн створення логотипу для вашого сайту. За кілька кроків ви зможете створити професійний і досить якісний логотип. Вам не буде потрібно ніяких додаткових знань і навичок.

  1. Введіть текст в поле, де написано «input slogan here» (вставте слоган сюди) і натисніть кнопку «Generate Logo Now!» (Створити логотип зараз).
  2. На наступній сторінці виберіть шаблон для вашого логотипу. Надалі його можна змінити. Якщо ви хочете скористатися безкоштовними шаблонами, виберіть ті, які позначаються Free.
  3. Після того, як ви виявите на шаблон, відкриється спливаюче вікно, в якому натисніть Download logo now (Завантажити логотип зараз).

У вашому розпорядженні є кілька інструментів, за допомогою яких можна легко налаштувати свій власний логотип і навіть візитну картку. Ви можете змінити текст, який ввели спочатку, додати новий текст, перемістити його, змінити колір, розмір і форму букв (шрифт), додати один з ефектів (тіні, відображення). Також можна змінити зображення, повернути його, перемістити, вибрати інше і т.д. Трохи подкорректировав, ви зможете створити свій власний професійний і, в той же час, безкоштовний логотип.
Коли ви будете задоволені зовнішнім виглядом логотипу, просто натисніть на кнопку в верхній правій частині сторінки Download logo (Завантажити логотип). Ви отримаєте логотип у таких форматах: PNG, JPG, Ai і Eps.
Одним з переваг даної послуги є те, що не обов'язково реєструватися, щоб створити і завантажити безкоштовний логотип.

3. Flaming Text 3

Flaming Text пропонує безкоштовний сервіс для розробки дизайну логотипу. Він також дуже простий у використанні. У «logo categories» виберіть категорію логотипу: бізнес, кіно, природа, діти, Web 2.0 та інші. Потім надайте телефону ваш логотип аналогічним чином, як і в попередньому сервісі. Після цього натисніть кнопку Create logo (Створити логотип). Логотипи Flaming Text можуть бути використані безкоштовно для особистих і освітніх цілей. Якщо логотип створюється для комерційного використання, то потрібно заплатити 9,95 долара.

Наступні два сервісу пропонують інструменти для швидкої і легкої розробки логотипу, однак, не для безкоштовного скачування. Завантажити логотип буде коштувати деякої суми грошей.

4. Logo Ease 4

Logo Ease - це безкоштовний онлайн сервіс для створення логотипів. Він дуже простий у використанні. Логотип створюється в три етапи.
1) Виберіть зображення. Зображення організовані за категоріями. Наприклад: абстрактні картинки, квіти, будинки, простір й час, листи, свята, тварини і т.д.
2) Персоналізація логотипу. Додайте текст, виберіть форму написання, збільште або зменшіть рамку і букви, обертайте текст або саме зображення, змініть колір зображення і тексту. Нарешті, натисніть кнопку save, щоб зберегти логотип. Тільки зареєстровані користувачі можуть зберегти свої логотипи.
3) Завантаження логотипу. Логотип може бути завантажений тільки після оплати. Логотип тут можна лише безкоштовно створити, але не завантажити на свій комп'ютер.

5. Logo Maker 5

Logo Maker - наступне безкоштовне веб-додаток для розробки логотипів. У нього практично однаковий з описаними раніше додатками принцип роботи і таку ж якість створених логотипів.

бонус

Cool Text Cool Text

Cool Text є одним з найпопулярніших безкоштовних онлайн генераторів логотипу для веб-сторінок. Він дозволяє створити логотипи безкоштовно і без спеціальних знань в дизайні.
Виберіть один з представлених варіантів, який вам підійде, і клікніть на нього.
Заповніть форму, щоб персоналізувати логотип: введіть текст (ім'я сайту, блогу чи компанії), виберіть форму і розмір тексту, ефекти і формат, в якому ви хочете завантажити логотип (GIF, PNG, PSD, XCF).
Натисніть на кнопку візуалізації, щоб подивитися, наскільки вдалим вийшов ваш логотип.

Після цього збережіть логотип або внесіть необхідні зміни. Крім того, тут можна отримати HTML код логотипу або відправити його по електронній пошті.

Що робити, якщо у вас є сайт або блог, але ви не знаєте, як розробити логотип, і немає зайвих грошей, щоб найняти професійного дизайнера, який би зробив його для вас?