5 зручних способів обміну великими файлами

  1. 1. JumboMail
  2. 2. 7-Zip
  3. 3. Dropbox
  4. 4. Google Drive
  5. 5. FileZilla - FTP Client

Якщо ви тільки що записали домашнє відео або створили унікальну цифрову версію цього, звичайно, - без сумніву, ви будете готові поділитися ним з друзями і сім'єю.

Якщо ви тільки що записали домашнє відео або створили унікальну цифрову версію цього, звичайно, - без сумніву, ви будете готові поділитися ним з друзями і сім'єю

Залежно від розміру і кількості файлів, які необхідно відправити, це може бути проблемою. Наприклад, Gmail тільки дозволяє прикріплювати файли до 25 МБ в цілому на повідомлення електронної пошти. Не кажучи вже про те, що великі файли будуть швидко з'їдати ваше простір для зберігання файлів, засмічувати пошту і займати багато простору на диску.

Якщо вам потрібно відправити великі файли через інтернет, уникнувши неприємностей, ми допоможемо Вам це зробити. Для цього достатньо скористатися одним з наших 5 порад, переважна більшість з яких є безкоштовними (платні більш поліпшені).

1. JumboMail

JumboMail

В даний час є одним з найбільш швидко зростаючих у світі сервісів передачі хмарних файлів. З JumboMail Ви можете відправляти великі файли до 2 Гб безкоштовно і без реєстрації, з реєстрацією до 5 GB (і до 20GB в платній версії). Сервіс виділяється з усіх інших служб загального доступу до файлів наявністю на сервісі ексклюзивного онлайн медіа - галереї для перегляду файлів в загальному списку на сторінці завантаження.

Сервіс виділяється з усіх інших служб загального доступу до файлів наявністю на сервісі ексклюзивного онлайн медіа - галереї для перегляду файлів в загальному списку на сторінці завантаження

Ця медіа - галерея дозволяє користувачам переглядати всі типи файлів (аудіо, зображення, документи) в інтернеті, перш ніж вибрати для завантаження, що робить сервіс особливо корисним для таких професіоналів, як фотографи, графічні дизайнери, музиканти і т.д. Я закликаю вас спробувати цю послугу, так як сам використовую його. Ви зможете самостійно переконатися в ексклюзивності JumboMail.

Ви можете підписатися на JumboMail тут: https://www.jumbomail.me/ru/

2. 7-Zip

7-Zip

Одним з найпростіших рішень проблеми відправки великих файлів є використання програмного забезпечення для стиснення файлів, таких як крос - платформна програма 7-Zip. Це особливо зручно, якщо у вас є кілька файлів, так як ви можете розмістити їх в одній папці і стиснути їх все за один раз.

7-Zip доступний для Windows, Mac і Linux, і може стискати файли в звичайному форматі ZIP, а також свою власну трохи більш ефективну 7zip. Більшість основних операційних систем можуть витягти ZIP файли без будь-якого додаткового програмного забезпечення.

7-Zip також дозволяє встановити пароль для захисту файлів, так що ви можете поділитися ними абсолютно безпечно.

3. Dropbox

Dropbox

Підпишіться на цю послугу хмарних систем зберігання даних і будь-які файли, переміщені в папку Dropbox можна обмінювати за допомогою використання веб - посилання. Деякі операційні системи дозволяють зробити це, клацнувши правою кнопкою миші, для інших може знадобитися увійти в сайт і натиснути: відправити посилання.

Найголовніше, що людині, якій ви відправляєте посилання не потрібно бути користувачем Dropbox - вони можуть просто завантажувати файли з сайту.

Dropbox має вільний ярус, який дає вам 2 Гб дискового простору, але ви можете заробити більше, залучаючи друзів, щоб скористатися послугою - або збільшити ліміт до 1 ТБ, підписавшись на Dropbox Pro за $ 9,99 на місяць (близько £ 8, AU $ 13). Останнє також дозволяє мати значно більший контроль над файлами, в тому числі управління версіями, і ви можете встановити пароль для завантаження.

4. Google Drive

Google Drive

Хоча повідомлення Gmail можуть мати тільки вкладення до 25 МБ в розмірі, коли файли занадто великі, Google дає вам можливість розміщувати їх в Google Drive і відправляти на них посилання.

Користувачі Gmail можуть обмінюватися файлами і папками до 10GB в розмірі. З огляду на, що вільний рівень Google дає вам 15GB зберігання, ви можете повторно відправити великі файли повністю безкоштовно, попередньо розділивши їх.

Google дозволяє вибрати, чи слід створити посилання, яка може використовуватися спільно з ким-небудь, або тільки для того, кому ви відправляєте лист з посиланням.

5. FileZilla - FTP Client

FileZilla - FTP Client

У той час як FTP (File Transfer Protocol) використовується досить давно, в порівнянні з хмарними сервісами, такими як Dropbox і Google Drive, це як і раніше один з найнадійніших способів завантаження та скачування файлів.

Всі операційні системи підтримують FTP і існує безліч веб - сайтів і доповнень, які підтримують їх завантаження і завантаження з браузера, наприклад, FileZilla-FTP Client. Користувачі Windows, і Mac також можуть скористатися безкоштовним FTP - для робочого столу Cyberduck.

Єдиним недоліком є ​​те, що вам потрібно мати доступ до сервера. Багато компаній, такі як DriveHQ пропонують деякий вільний простір для зберігання, і ціни за збереження даних можуть бути дуже вигідними.

Отже, який Ваш улюблений онлайн інструмент загального доступ до файлів? Я не пропустив чогось? Поділіться з нами, залишивши коментарі нижче.

Отже, який Ваш улюблений онлайн інструмент загального доступ до файлів?
Я не пропустив чогось?