5 кращих програм в Google Play для тих, що кидають палити

Те, що куріння згубно позначається на здоров'ї, розуміють всі, і краще за всіх це розуміють курці. Кожен з пристрастилися до цієї поганої звички, хоч раз в житті говорив сам собі, що обов'язково кине в новому році. До наступного нового року залишилося менше двох тижнів, і армія потенційних «бросальщіков» вже рахує дні до початку нового життя. Ми теж вирішили внести свій вклад в це прекрасне починання і пропонуємо добірку російськомовних додатків, які, можливо, комусь допоможуть в наступному році зітхнути на повні груди! Успіхів!

Успіхів

Cigarette Smoke (Free)
Cigarette Smoke (Free)   Ця програма була   завантажено   більше 1 млн разів і являє собою всього лише імітацію куріння
Ця програма була завантажено більше 1 млн разів і являє собою всього лише імітацію куріння. Після відкриття програми пристрій реалістично виглядає пачка сигарет Locky Strokes. Різким рухом пальця вгору ви відкриваєте пачку і приступаєте безпосередньо до паління. Запалена сигарета на екрані починає іскритися і диміти при наближенні мікрофона пристрою до рота. Не забувайте при цьому затягуватися повітрям, щоб додаток вас «почуло». Таким чином, вдихаючи і видихаючи чисте повітря протягом декількох хвилин, ви непогано провентіліруете свої легені і заодно потішити оточуючих.

Quit Smoking
Quit Smoking   Ця програма-віджет призначений для поступового відвикання від нікотинової залежності
Ця програма-віджет призначений для поступового відвикання від нікотинової залежності. Для кожного курця додаток розраховує індивідуальну знижувальну програму на основі даних про «звичному графіку» куріння самого користувача. На графіку можна побачити кількість викурених сигарет за добу і зекономлені гроші від НЕ викурених. Такий собі лічильник некуріння. Судячи з відгуками в Google Play , Багато користувачів вважали цю програму корисним і зручним.

Stop Smoking
Stop Smoking   Дуже стимулюючий і підвищує мотивацію   додаток
Дуже стимулюючий і підвищує мотивацію додаток . Програма постійно намагається вас підтримати в вашому прагненні кинути палити і підказує, чим би ви могли зайнятися в час, що звільнився від сигарет. Підрахунок зекономлених часу і коштів ведеться дуже наочно. За кожен свій «подвиг» в боротьбі зі шкідливою звичкою ви нагороджуєтеся медалями і всілякими схваленнями!

Quit smoking - QuitNow!
Quit smoking - QuitNow
Одне з найбільш красивих і функціональних додатків з усіх подібних. У ньому ви зможете дізнатися інформацію про стан вашого організму на кожному часовому відрізку: від першої години без сигарети до декількох років. Також є своя система заохочення. Своїми досягнення можна поділитися з друзями і рідними в більшості соціальних мереж. Власний чат в додатку дозволить вам отримувати поради та допомогу від інших кидають, а також самому надавати підтримку «братів по зброї».

Time To Quit Smoke
Time To Quit Smoke   Саме елегантне і просте   додаток   з розглянутих вище
Саме елегантне і просте додаток з розглянутих вище. Багатьом припаде до душі «незавантаженість» призначеного для користувача інтерфейсу. Вам доведеться витратити близько хвилини на заповнення п'яти пунктів меню і встановити віджет на робочий стіл у зручний для вас місце. На самому віджеті буде відображена лише інформація про час, проведений вами без сигарет і кількості зекономлених грошей. Нічого зайвого.