5 секретів правильного спілкування з клієнтами по телефону

5 секретів правильного спілкування з клієнтами по телефону

Ви хочете дізнатися

  • Як відразу ж зацікавити клієнта?
  • Як справляти враження з перших секунд розмови?
  • Як зробити так, щоб клієнти хотіли приходити до вас знову і знову?

Ні для кого не секрет, що перше враження дуже важливо для клієнтів і найчастіше це враження складається під час телефонної розмови. Саме тому, в першу чергу, важливо грамотно спілкуватися з клієнтами по телефону. Для того, щоб зацікавити клієнта, справити хороше враження з перших секунд розмови і домогтися того, щоб клієнти приходили знову і знову, потрібно пам'ятати про, здавалося б, прості речі.

1) Правильне вітання.

Це прозвучить дивно, але не всі вміють правильно вести діалог по телефону. Алгоритм дій такий: привітатися, вимовити назву організації і своє ім'я, можна ще додати, що ви уважно слухаєте клієнта. Багато хто забуває про ці важливі дрібниці.

2) Виразна мова.

Адміністратор повинен бути завжди готовий до відповіді, що не мимрити в трубку і дожовувати свій обід, говорити розбірливо, не забути згадати про всі послуги, що надаються і акціях. Не варто забувати, що спілкування клієнта з організацією починається з адміністратора, а вчасно згадана акція або знижка спонукає його до моментального відвідування.

3) Посміхатися.

Повірте, посмішка дуже відчувається, навіть на відстані і, особливо, в телефонній розмові. Ви повинні випромінювати ентузіазм, привітність і доброзичливість. Тоді клієнт відчує інтерес і увагу і захоче дізнатися більш детально про послуги.

4) Бути уважним.

Дуже важливо бути уважним, правильно записати ім'я клієнта, бажану послугу і номер телефону, щоб вчасно зв'язатися в разі непередбачених обставин або проінформувати про бонуси в майбутньому.

5) Бути щирим серцем по відношенню до клієнтів.

Ніколи не залишайте клієнта без уваги! Якщо ви чуєте, що щось не так, то обов'язково поцікавтеся: «Що трапилося?» І по-можливості виправте ситуацію. Клієнт обов'язково віддячить вам своїм повторним відвідуванням.

Не забуваючи ні про одну з цих речей, ваш чекає гарнатірованний успіх у вигляді того, що клієнти не тільки будуть записуватися в процесі телефонного спілкування, а й повертатися знову, почуствовав ваше тепле ставлення до них!

Не забуваючи ні про одну з цих речей, ваш чекає гарнатірованний успіх у вигляді того, що клієнти не тільки будуть записуватися в процесі телефонного спілкування, а й повертатися знову, почуствовав ваше тепле ставлення до них

Ознайомтеся з правилами спілкування з клієнтами прямо зараз !

Як справляти враження з перших секунд розмови?
Як зробити так, щоб клієнти хотіли приходити до вас знову і знову?
Якщо ви чуєте, що щось не так, то обов'язково поцікавтеся: «Що трапилося?