5 додатків для розвитку пам'яті, логіки і кмітливості - Wonderzine

Текст: Вероніка Кушнарьова

Багато хто вважає, що ігри (як комп'ютерні, так і для смартфонів) - марна трата часу. Це не так: крім того, що вони допомагають відволіктися, вони дають можливість потренувати мозок - у багатьох з них потрібно розробляти стратегію і продумувати серію ходів. Крім того, їх інтерфейс зручніше для того, щоб виконувати безліч інтерактивних завдань, в порівнянні, скажімо, з книгою. Багато програм розвивають логіку, пам'ять і увагу, використовуючи тестовий або ігровий формат. Ми вибрали кілька додатків, які обіцяють розвинути ваше мислення, концентрацію і обчислювальні здатності.

iOS: безкоштовно

Якщо обчислення своєї частини із загального рахунку в ресторані дається все важче, не варто поспішати делегувати роботу калькулятору. Заново навчитися множити допоможе додаток «Логіка чисел». Якщо не оплачувати версію без реклами і не давати фору мозку, купивши безлімітні підказки, можна не тільки згадати таблицю множення і перелік простих чисел до ста, а й підтягнути стратегічне мислення. Гра схожий на шахи і будується на прораховування дій на кілька кроків вперед: потрібно заповнити цифрами ігрову сітку так, щоб всі приклади були вирішені вірно.

Варто зауважити, що в обхід правил алгебри математичні дії в грі виконуються підряд, а дужки для позначення порядку дій тут не використовуються. Кнопкою у вигляді кільця у верхній частині поля можна відразу скинути всі набрані значення.

iOS: безкоштовно , Windows phone: безкоштовно , Android: безкоштовно

Комплексне додаток, що пропонує всілякі види вправ на увагу, пам'ять і логіку. Завдяки кільком рівням складності з підрахунком статистики за різними завданнями тренування для розуму з NeuroNation виявляються більш персоналізованими, ніж в простій грі. При покупці платної підписки програма взагалі стає особистим тренером вашого мозку.

У кожному завданні можна вдосконалюватися, повторюючи рівні. Система мотивації користувача продумана ретельно: можна змагатися з іншими учасниками через мережу. Додаток розкладає ваші результати після проходження на складові критерії успішності і необхідні навички, так що відразу видно, на що слід звернути увагу в інший раз.

iOS: безкоштовно , Android: безкоштовно

Ще одна не менш популярна програма для персонального тренування мозку. Тут використовується приємний і, що важливо, наявність російськомовного інтерфейсу. Підхід серйозний: творці обіцяють допомогти поліпшити пам'ять, навчити зберігати концентрацію і спокій в стресовій ситуації і багато іншого. Знайомі з дитинства ігри та вправи на розвиток пам'яті, уваги і реакції в новому прочитанні і навіть сесія для медитації доступні на початковому рівні безкоштовно. Для більш амбітних мозкових атлетів передбачена платна підписка.

Для більш амбітних мозкових атлетів передбачена платна підписка

iOS: безкоштовно

Гра «Ланцюг» будується на взаємодії форм і кольорів фігур, представлених на поле. Рухаючись від початкової точки, потрібно пройти всі осередки, що відрізняються за різними параметрами, так, щоб не потрапити в глухий кут. Гра передбачає, що всі ходи потрібно продумати з самого початку. Це легко дається на перших рівнях, але стає скрутним зі збільшенням кількості рядків і стовпців. Загалом, програма розвиває стратегічне мислення і логіку не гірше спеціальних мозкових тренажерів, а красивий інтерфейс зробить дозвілля подвійно приємним.

iOS: безкоштовно , Android: безкоштовно

Гра орієнтована на відпрацювання реакції і розвиток просторового мислення (у її розробника є ще одна схожа, доступна на iOS і Android ). Обертові елементи, що нагадують то пляму, то їжака, насправді є рухомими по орбітах сферами, між якими потрібно кидати кулі, слідуючи окремим для кожного нового рівня правилам. У міру проходження гра ускладнюється через швидкість обертання і кількості елементів. В цілому вона прекрасно допомагає корисно провести час, до того ж у неї приємне мінімалістичне оформлення.

Дополнительная информация

rss
Карта