6 способів дізнатися реквізити карти Ощадбанку Росії

Щодня користуючись банківською карткою, люди часто навіть не уявляють, що таке реквізити, адже для здійснення найпростіших операцій по зарахуванню або зняття грошових коштів через банкомати вони не потрібні. Однак рано чи пізно може виникнути така ситуація, коли необхідні повні реквізити банківської картки. Як дізнатися реквізити карти Ощадбанку і для чого вони можуть знадобитися? Найчастіше повні реквізити карти потрібні для безготівкових міжбанківських переказів , Або для переказів між фізичними і юридичними особами, або для погашення кредитів, або для поповнення власного вкладу.

Говорячи про реквізити банківської картки, потрібно знати різницю між поняттями «реквізити карти» і «банківські реквізити Ощадбанку».

Реквізити банківської карти - це дані, які частково відображаються на самій карті. До них відносяться:

 • У відділенні Ощадбанку.

  Найпростіший спосіб - звернутися до найближчого відділення банку. При собі необхідно мати банківську карту і паспорт, при пред'явленні яких співробітник банку видасть повну інформацію по реквізитах. Можна отримати кілька примірників роздруківки з банківськими даними карти.

 • Можна отримати кілька примірників роздруківки з банківськими даними карти

 • Дзвінок в колл-центр Ощадбанку.

  Якщо немає часу йти в Ощадбанк, можна зателефонувати в службу підтримки за номером гарячої лінії 8 800 555 55 50. Для отримання реквізитів картки необхідно представитися і назвати оператору ваше кодове слово. Бажано при собі мати ручку і аркуш паперу, щоб записати отриману інформацію.

 • Договір банківського обслуговування.

  Якщо при собі є Універсальний договір банківського обслуговування, який видається при оформленні карти, то інформацію по реквізитах можна подивитися там. У договорі містяться повні реквізити карти Сбербанка.Еслі необхідно дізнатися реквізити зарплатної картки, можна звернутися до відділу кадрів вашої організації. Співробітники відділу кадрів видадуть потрібну інформацію.

 • Співробітники відділу кадрів видадуть потрібну інформацію

 • Онлайн-Сбербанк.

  Якщо є доступ до інтернету і підключена система Сбербанк Онлайн , То реквізити карти можна подивитися в особистому кабінеті. Це займе не більше 5 хвилин.

  Для початку потрібно увійти в особистий кабінет, використовуючи особистий ідентифікатор і пароль.Далее вибрати потрібну карту, вибрати вкладку «інформація по карті», і далі вибрати «реквізити переказу на рахунок карти». У новому вікні відкриється докладна інформація з реквізитами вашої карти. Її можна переписати або роздрукувати.

  УВАГА: якщо карта кредитна, зарплатна або відкрита в іншому територіальному банку, то інформація по особовому рахунку не з'явиться, там буде пусте поле. Необхідно буде дізнатися номер особового рахунку одним з альтернативних запропонованих способів.

 • Офіційний сайт Ощадбанку.

  На офіційному сайті можна дізнатися реквізити територіального банку або повні реквізити своєї карти, якщо ви знаєте номер рахунку та ІПН банку.

  1-й спосіб. На офіційному сайті необхідно спочатку вибрати і встановити свій регіон, потім знайти вкладку «Про банк». Вона знаходиться в самому низу сторінки зліва. Далі справа з невеликого списку вибрати вкладку «реквізити». При цьому відкриється нове вікно з потрібною інформацією по територіальному банку.

  2 спосіб. Цей спосіб дозволяє дізнатися реквізити карти за номером рахунку. На офіційному сайті Ощадбанку в самому низу зліва знаходимо вкладку «Про банк». Далі в меню зліва знаходимо вкладку «Реквізити», і «Перевірка 20-значного рахунку». Необхідно заповнити наступні дані: ПІБ, ІПН або адреса відділення банку, де була оформлена карта, 20-значний номер рахунку, до якого прив'язана карта. Далі натискаємо «Сформувати» і отримуємо інформацію за реквізитами карти.

 • Далі натискаємо «Сформувати» і отримуємо інформацію за реквізитами карти

 • Термінали самообслуговування.

  Реквізити карти Ощадбанку можна дізнатися через банкомати або термінали, що підтримують відповідну функцію. Для цього потрібно вставити картку в термінал, ввести пін-код, вибрати в меню «Мої платежі» - «Реквізити рахунку». На екрані відобразиться вся потрібна інформація. Для зручності реквізити можна роздрукувати в чеку.

Таким чином, в разі необхідності є кілька способів, як дізнатися реквізити карти Ощадбанку. Це можна зробити, як не виходячи з дому, так і перебуваючи в будь-якому місці поза домом. Повні банківські реквізити може отримати тільки сам власник карти при наявності паспорта, секретної кодової інформації і самої пластикової картки. Такі заходи вживаються для безпеки самих же клієнтів Ощадбанку, тому що інформація за реквізитами карти забезпечує повний доступ до неї і її рахунку і дозволяє здійснювати будь-які операції.

Як дізнатися реквізити карти Ощадбанку і для чого вони можуть знадобитися?

Дополнительная информация

rss
Карта