6 корисних додатків на випадок стихійного лиха або теракту

  1. Facebook Safety Check
  2. Disaster Alert
  3. Twitter
  4. Life360
  5. Natural Disaster Monitor
  6. SOS +

З огляду на останні події в Туреччині, Єгипті, у Франції, Японії та Малі, ніколи не завадить знати, що ваші близькі або друзі в безпеці, навіть якщо ви при цьому перебуваєте на іншій половині земної кулі. Саме для цього й придумані мобільні додатки і сервіси, які допомагають оперативно реагувати на стихійні лиха або надзвичайні ситуації. Стануть в нагоді вони і журналістам, оперативно відслідковує новини з місця катастроф або терактів.

Facebook Safety Check

Платформа: iOS, Android, Windows | Розповсюджується безкоштовно | Google Play, Windows Phone , Facebook Safety Check

Розробка від соціальної мережі Марка Цукерберга не так давно піддають критиці, оскільки в публічному доступі для всіх користувачів була запущена лише після терористичної атаки в Парижі (а ось аналогічну стрілянину з жертвами в Африці соцмережа чомусь проігнорувала). Але залишимо критику в стороні: сервіс Safety Check допомагає переконатися, що ваші друзі, знайомі або родичі в цілковитій безпеці в тому випадку, якщо в даний час вони перебували в зоні стихійного лиха, бойових дій або нападу терористів.

Але залишимо критику в стороні: сервіс Safety Check допомагає переконатися, що ваші друзі, знайомі або родичі в цілковитій безпеці в тому випадку, якщо в даний час вони перебували в зоні стихійного лиха, бойових дій або нападу терористів

Disaster Alert

Платформа: iOS, Android, Windows | Базова версія розповсюджується безкоштовно | App Store , Google Play , Windows Phone

Це - корисний інструмент для моніторингу стихійних лих в різних куточках світу з можливістю попереднього сповіщення. Використовує інтерактивну карту, на якій виводяться всі стихійні Бествей і природні катастрофи в конкретному регіоні з короткою інформаційної довідкою про те, що відбувається в кожній конкретній «гарячій точці».

Twitter

Платформа: iOS, Android, Windows | безкоштовно | App Store , Google Play , Windows Phone

Наша найулюбленіша і найшвидша соціальна мережа - мікроблоги відображають всі актуальні тренди для конкретної країни або географічного регіону, а щоб шукати було зручніше, користувачі зазвичай вдаються до тематичних хештегом і геолокаційні можливостям мобільних клієнтів для Twitter . Тут немає вбудованої автоматичної функції оповіщення, як в Facebook, але зате є ряд автоматичних ботів - акаунтів, які сповіщають про стихійні лиха або оперативно пишуть про це; а також сторінки великих ЗМІ і новинних агентств.

Life360

Платформа: iOS, Android, Windows | Базова версія безкоштовна | App Store , Google Play , Windows Phone

Спеціальне мобільний додаток для подружніх пар або сімей з дітьми. Свого роду мобільна сімейна соціальна мережа, яка дозволяє визначити місце розташування кожного члена сім'ї і зв'язатися з ним за допомогою вбудованого чату або відправити сигнал SOS іншим членам сім'ї, якщо хтось ізі дітей або родичів довго не виходить на зв'язок і не змінює розташування. Є також автоматичне оповіщення про те, що ваша дитина або бабуся благополучно дісталися до заданої точки.

Natural Disaster Monitor

Платформа: Android | безкоштовно | Google Play

Ще один інструмент для моніторингу стихійних лих, яким можуть скористатися як затяті мандрівники, так і журналісти. Колір іконки програми вказує на рівень поточної небезпеки - від низького (зелений) до вищого (червоний). Крім мобільної версії, є і веб-інтерфейс для великих екранів.

SOS +

Платформа: iOS | безкоштовно | App Store

А завершує нашу підбірку сервіс для тих, хто вже потрапив у надзвичайну ситуацію. Досить натиснути всього 1 кнопку - і сервіс відправить оповіщення всім вашим родичам і друзям через WiFi-мережа, мобільний інтернет, по дзвінку на задані номери або за допомогою SMS. Платна версія також передбачає покупку страховки від одного з провідних британських страхових агентств Lloyd's з можливістю забезпечення пошукової операції і медичної евакуації вас із зони стихійного лиха, якщо раптом станеться недобре.

За матеріалами: «Економічна Правда»

Дополнительная информация

rss
Карта