6 додатків для чорного списку номерів на iPhone

 1. зміст Чорний список - корисна функція, коли немає бажання розмовляти з певною людиною. В наш час...
 2. Black List Call - чорний спи сік контактів iPhone
 3. BlackList: Caller ID & Blocker
 4. Call Control
 5. Call Blocker: Block Call Spam
 6. TrueCaller
 7. Numbo Call Blocker Caller ID
 8. висновок

зміст

Чорний список - корисна функція, коли немає бажання розмовляти з певною людиною Чорний список - корисна функція, коли немає бажання розмовляти з певною людиною. В наш час з розвитком телефонного та SMS-маркетингу в цей список можна додати не тільки неприємних людей, а й спамерів. Як організувати чорний список на iPhone і в iOS?

iPhone Blacklist - чорний список телефонів

Блокування дзвінків з небажаних номерів присутній в самій iOS. Її можна активувати в налаштуваннях. Зараз ми пояснимо, як додати номер в чорний список на iPhone.

Щоб активувати блокування дзвінків на iPhone, потрібно зайти в налаштування. Там необхідно вибрати пункт Телефон. В меню Телефон буде Блокування дзвінків і ідентифікація.

У цьому пункті можна додати контакт до списку заблокованих. Контакт вибирається зі списку контактів. Додати довільний номер не можна. Таким чином, щоб занести номер спамера в список, доведеться спочатку створити для нього контакт.

Блокування контакту означає, що власник iPhone не отримуватиме дзвінки, повідомлення або виклики через FaceTime.

Цей шлях в налаштуваннях iOS доведеться пройти і якщо користувач захоче використовувати стороннє додаток для блокування дзвінків. Саме тут додатків надається доступ до управління контактами і блокування вхідних викликів. Apple попереджає, що додатки при цьому не будуть отримувати доступ до журналу вхідних викликів користувача.

Додатків для блокування дзвінків не так вже й мало, але значна їх частина є платними. Ми спробували вирахувати в першу чергу безкоштовних блокувальників.

Black List Call - чорний спи сік контактів iPhone

Black List Call - вкрай просте і безкоштовний додаток для блокування вхідних дзвінків для iPhone. Його функціонал майже не відрізняється від вбудованого в iOS. Різниця лише в тому, що користувач може додавати довільні номери телефонів для блокування, а не тільки зі списку контактів.

Телефонні номери додаються все одно з ім'ям і прізвищем, тому якщо мова йде про спамерів, то доведеться придумувати їм псевдоніми. Є можливість для редагування списку.

Недоліком додатка варто визнати велику кількість реклами. Є банер прямо посеред додатки, а також використовується расхлопивающійся формат.

BlackList: Caller ID & Blocker

BlackList: Caller ID & Blocker - також досить проста утиліта. Вона має дві функції: надає ID абонента і блокує небажані дзвінки. Можна включити, як одну функцію, так і іншу.

Додаток працює з довільними номерами, а не тільки зі списком контактів. З налаштувань можна встановити країну за замовчуванням, що дозволить додавати номери в чорний список в національному форматі, а не міжнародному. Всі потрібні префікси пропозицію буде підставляти самостійно.

Call Control

Call Control - програма, яка, по ідеї, може заблокувати навіть дзвінки з номерів, які користувач не знає.

Додаток побудовано на «крауд-інтелекті». Воно аналізує телефонні номери, які додають і позначають користувачі як джерела спаму, телефонного маркетингу і додає їх в встановлені чорні списки. Користувач може активувати опцію інтелектуальної блокування і, можливо, йому вдасться уникнути спаму.

Природно, що додаток буде ефективно працювати в тих країнах, де вже присутня досить велика ком'юніті користувачів. Імовірно, це, все-таки не Росія.

За допомогою програми можна створити і свій власний чорний список. При цьому вирішити, відправляти його розробникам, чи ні.

Додаток поширюється по пробної моделі, тобто перш, ніж платити за нього гроші, у користувача є два місяці на перевірку працездатності і якості інтелектуальної блокування.

Call Blocker: Block Call Spam

Call Blocker: Block Call Spam - додаток з функцією інтелектуальної блокування. Воно також вміє працювати з контакт-листом телефону.

Можна додати в чорний список телефон зі списку контактів. Також можна запобігти дзвінки з небажаних номерів спамерів. Розробники стверджують, що в їх базі майже 290 тисяч таких номерів.

Користувач може додати в базу номер, який докучає і йому.

Додаток умовно-безкоштовне. Термін пробного періоду не визначено, але може закінчитися швидко, так як вимірюється «кредитами».

Досить висока для користувача оцінка дозволяє сподіватися, що інтелектуальна блокування тут дійсно працює.

TrueCaller

 • завантажити TrueCaller
 • Розробник: True Software Scandinavia AB.
 • Загальна оцінка: 4,5.

TrueCaller відрізняє досить тривалий процес реєстрації. Додаток явно заробляє не тільки на продажу преміумного версії, але і нещадним збором особистих даних. Наприклад, воно вимагає явно вказати номер телефону, а також ім'я та прізвище, або авторизуватись через Facebook.

У самому додатку є інтелектуальна база спамерів, по якій будуть фільтруватися вхідні дзвінки. Базу даних доведеться періодично оновлювати.

Також можна додати в свій персональний чорний список довільний номер або контакт з книги контактів.

Numbo Call Blocker Caller ID

Numbo Call Blocker Caller ID - блокувальник дзвінків зі стандартним набором функцій. Оцінка висока, але число оцінили мало, так що не варто відразу вестися на «п'ятірку». Крім того, додаток відразу ж пропонує оформити підписку на нього.

Тут також є база даних спамерів, можна додавати контакти зі своєї книги, або довільні номери.

У блокувальника є і відмінність. Користувач може просто блокувати дзвінки з чорного списку. Можна також не блокувати їх, але при вхідному дзвінку буде вказуватися, що даний номер з чорного списку. Нарешті, в самому списку можна помітити, кого блокувати, а про кого тільки попереджати.

Після установки програми в журналі дзвінків в екрані поділитися з'являється кнопка Numbo. Вибравши неї, користувач може поскаржитися на спам.

висновок

Блокувальники дзвінків - річ корисна, але їх вибір залежить від мети. Якщо завдання полягає просто в тому, щоб вимкнути докучливих колишніх, то вистачить і стандартних опцій iOS.

Якщо по-справжньому набридли спамери, телемаркетинг і колектори, то можна спробувати додатки з інтелектуальної блокуванням. Правда, без стійкого ком'юніті вони навряд чи будуть дуже корисних в наших широтах. До того ж, велика частина таких додатків є платною.

Відгуки про додатки для чорного списку на iPhone можна прочитати і залишити нижче в коментарі або на нашому форумі .

Як організувати чорний список на iPhone і в iOS?

Дополнительная информация

rss
Карта