7 відмінних джерел безкоштовних і легальних картинок для вашого блогу на WordPress

 1. Короткий огляд ліцензій на зображення
 2. Кращі джерела безкоштовних картинок
 3. 1. Pixabay
 4. 2. Unsplash
 5. 3. Public Domain Pictures
 6. 4. Wikimedia Commons
 7. 5. Death to Stock
 8. 6. PicJumbo
 9. 7. Google Зображення
 10. підсумки

Є багато доказів того, що додавання зображень в блоги робить їх більш привабливими і ефективними. Статті з зображеннями отримують в середньому на 94% більше переглядів, а результати одного дослідження показали, що блоги, які користуються великим успіхом, містять по одному зображенню на кожні 350 слів.

Незважаючи на те, що ці статистичні дані є всього лише співвідношенням, ми вважаємо їх досить переконливою підставою для того, щоб ви включали картинки в блоги, які пишете.

Тим не менш, не варто відкривати пошук зображень в Google і починати в будь-якому порядку хапатися за картинки з метою дотримання вимог закону. Необхідно діяти відповідно до правил сайтів, які власне і дають вам право використовувати і видозмінювати зображення.

Дивіться також:

У цьому пості ми розповімо про кращих (і легальних!) Джерелах зображень для блогів на WordPress. Як тільки ви знайдете підходяще зображення, ви зможете використовувати інструмент під назвою Canva , Щоб в подальшому проектувати зображення і робити їх ідеально відповідними для блогів.

Короткий огляд ліцензій на зображення

Більшість джерел зображень, які будуть перераховуватися, ліцензовані згідно Creative Commons. Якщо хто не знає, Creative Commons є некомерційною організацією, яка допомагає творчим людям поділитися своїми роботами, випускаючи відкриті ліцензії.

Існують різні ліцензії Creative Commons, але для блогерів найкраще підходить Creative Commons Zero. Creative Commons Zero (CC0) має на увазі, що ви можете використовувати, змінювати і поширювати зображення у великих кількостях без вказівки авторства. Ця ліцензія вважається найменш обмежувальної. По суті, роботи, ліцензовані відповідно до СС0, є частиною суспільного надбання.

Інші варіанти - це CC-BY і CC-BY-SA ліцензії. Вони дозволять комерційно використовувати і змінювати зображення, але все одно треба буде встановлювати авторство. Якщо ви вирішите використовувати одне із зображень, ви повинні написати про відповідні деталях авторства.

Ще одним хорошим джерелом зображень є загальнодоступні картинки, авторське право яких втратило силу. Але, як і слід було очікувати, ці зображення в більшості випадків застарілі. Так що не чекайте знайти гарні кадри новеньких MacBook.

І нарешті, ви завжди можете оплатити вартість ліцензії на використання стічних фотографій. Зупинятися на цьому ми не будемо, оскільки цей пост про пошук саме безкоштовних джерел.

Кращі джерела безкоштовних картинок

Тепер, коли ви отримали відомості про основи ліцензування зображень, пора дізнатися про деякі з кращих місць, де можна знайти безкоштовні картинки для блогу.

1. Pixabay

У пошуках конкретного зображення заходите на сайт Pixabay. Всі фотографії там викладені за ліцензією Creative Commons CC0, тому їх можна вільно використовувати. А функція пошуку робить все для того, щоб легко знайти те, що потрібно.

Використовуючи Pixabay, пам'ятайте про дві речі:

 • У першому ряду, як правило, спонсорські зображення. Не сильно радійте, побачивши щось вподобане - це не безкоштовно. У той час як інші фотографії викладені на умовах ліцензії Creative Commons CC0.
 • Вам необхідно створити обліковий запис для завантаження фотографій в повному дозволі. Процес досить легкий. І тут не замішані гроші.

Ви також можете знайти СС0 відео, хоча, зізнатися, цю функцію ми ніколи не використовували.

2. Unsplash

Unsplash - наш ще один улюблений джерело зображень. Він сильно відрізняється від Pixabay. А все за рахунок якості, що переважає над кількістю. У вас немає такого великого вибору, як на Pixabay, але кожна картинка на сайті Unsplash просто чудова.

Якщо ви шукайте ефектне фонове зображення, Unsplash - саме те, що потрібно. Але якщо треба знайти конкретний знімок, цей сайт, ймовірно, не найкращий варіант.
Як і на Pixabay, кожне зображення сайту Unsplash знаходиться під ліцензією СС0.

3. Public Domain Pictures

Public Domain Pictures - відмінний варіант для отримання доступу до величезної колекції зображень. Скільки точно картинок перебувати в їхній базі даних ми не знаємо, але ви можете знайти багато результатів, зробивши випадкові запити. Передбачається, що це велика кількість.

Єдина область, де трапляються збої - це інтерфейс. Незважаючи на практичність, він не такий ефективний як інтерфейс Pixabay. Щоб отримати гарні знімки, вам доведеться пробиратися через низькоякісні матеріали.

4. Wikimedia Commons

Якщо ви зважитеся досліджувати 34 мільйони безкоштовних зображень на Wikimedia Commons, хто знає, можливо, вам вдасться знайти і якийсь скарб. Незважаючи на те, що картинки добре позначені і класифіковані, таку силу-силенну ускладнює пошуки.

5. Death to Stock

З сайту Death to Stock Photo щомісяця надходить повідомлення про наявність нових картинок. Вас, напевно, злегка дратує така розсилка, але насправді це властивість дуже корисне. Воно дозволяє переконатися в тому, що зображення будуть дещо обмежені в розміщенні, а це зупиняє від надмірно використання.

На сайті Death to Stock ви отримаєте дивного якості знімки. Єдиний мінус - відсутність контролю над тим, що приходить вам на пошту, це означає, що ви не будете знати напевно, чи можна використовувати їх зображення. Якщо ви хочете ще більше картинок, можете вступити в членство.

6. PicJumbo

PicJumbo - своєрідний майстер на всі руки для зображень. З цим сайтом ви можете шукати за тегами, переглядати останні зображення або стежити за тим, що популярно. На відміну від деяких з найбільших пошуковиків зображень, вам не доведеться переглядати всі підряд на PicJumbo. Зображень хорошої якості набагато більше.

Ви також можете підписатися на розсилку і отримувати повідомлення про додавання нових картинок. І вони пропонують преміум-план, який дає вам доступ до ще більшої кількості зображень. Безумовно, це не є необхідністю.

Деякі зображення з результатів пошуку можуть бути з колекції преміум-класу, так що прийміть до відома, що вам не обов'язково використовувати все, що ви бачите.

7. Google Зображення

Не всі знають, але ви можете використовувати розширений пошук Google Images для фільтрації прав використання: ви можете отримати доступ до функції пошуку, пішовши за зображенням вище. Просто виберете один з наступних варіантів в Інструментах:

 • З ліцензією на використання
 • З ліцензією на використання та зміна

Але Google не всемогутній, так що перевіряйте права на використання, перш ніж застосувати що-небудь.

підсумки

Це далеко не весь список сайтів. Але невже хтось перевіряв 60 різних джерел для зображень в блозі? Є сумніви.

Ми вибрали тільки найкорисніші та показали поєднання між невеликою колекцією високоякісних зображень і великою колекцією зображень з можливістю пошуку.

Дивіться також:

Але невже хтось перевіряв 60 різних джерел для зображень в блозі?

Дополнительная информация

rss
Карта