7 кращих нових функцій Windows 10 October 2018 Update

  1. 1. Темна тема для Провідника
  2. 2. Хмарний буфер обміну
  3. 3. Попередній перегляд пошуку
  4. 4. Покращений інструмент для зняття і редагування скріншотів
  5. 5. Контроль пам'яті з очищенням OneDrive
  6. 6. Зміна розміру системного шрифту
  7. 7. Функція "Ваш телефон"
  8. Яка функція найкраща?

Перерахуємо нові функції і поліпшення, які можна вважати кращими для оновлення ОС Windows 10 версії 1809 відомого під назвою Windows 10 October 2018 Update

Перерахуємо нові функції і поліпшення, які можна вважати кращими для оновлення ОС Windows 10 версії 1809 відомого під назвою Windows 10 October 2018 Update

Windows 10 October 2018 Update (Версія 1809) - це нове велике оновлення системи, відоме під кодовою назвою Redstone 5 і наступне після April 2018 Update . Жовтневе оновлення є другим піврічним релізом в 2018 році, яке вводить цілий набір нових функцій і поліпшень . Очікується, що версія 1809 стане публічно доступна на початку жовтня 2018 року.

Це шосте глобальне оновлення системи Windows 10 , І воно привносить менше змін в порівнянні з попередньою версією Windows 10 April 2018 Update, але при цьому ми побачимо ряд візуальних змін і деякі нові функції, пов'язані зі стабільністю роботи системи, зберіганням даних, налаштуванням, безпекою і продуктивністю.

У цій статті ми розповімо про сім кращих нові функції і поліпшення, які з'являться восени 2018 року в Windows 10 версії 1809.

1. Темна тема для Провідника

Незважаючи на те, що доведеться трохи довше почекати вкладочному інтерфейс (Набори) в Провіднику, який з'явиться у версії Windows 10 19H1 , Вже зараз в Windows 10 October 2018 Update можна скористатися темної темою оформлення для Провідника Windows, контекстних меню і спливаючих повідомлень.

Включити темну тему оформлення можна в налаштуваннях: Параметри> Персоналізація> Кольори> Режим зі стандартними програмами> Темний.

2. Хмарний буфер обміну

Раніше ми могли копіювати текст і зображення в буфер обміну і вставляти їх в будь-який додаток, але тільки в межах однієї системи.

В оновленні October 2018 Update з'явилася нова функція - Хмарний буфер обміну , Який використовує хмара Microsoft для копіювання і вставки вмісту буфера обміну між пристроями. Крім того, новий буфер обміну за допомогою нового інтерфейсу (викликати який можна через комбінацію клавіш Windows + V), дозволяє переглядати історію і вставляти попередній контент, який може вам знадобитися.

3. Попередній перегляд пошуку

У Windows 10 October 2018 Update компанія Microsoft додає деякі важливі зміни в процес пошуку .

У новій версії Windows 10, стане доступним новий інтерфейс пошуку для розміщення попереднього перегляду в лівій панелі, завдяки якому доступ до додаткової інформації та подальшим діями стане набагато швидше і зручніше.

Наприклад, при пошуку програми або документа в лівій області тепер будуть відображатися загальні дії, включаючи параметри запуску програми від імені адміністратора, відомості про файл, такі як шлях і час останньої зміни документа.

Крім того, якщо ви шукаєте додаток, то веб-результати в пошуку тепер показують кнопку, щоб завантажити програму безпосередньо з офіційного сайту.

4. Покращений інструмент для зняття і редагування скріншотів

Новий покращений інструмент для роботи з скріншот вдає із себе повноцінне додаток з безліччю корисних функцій для редагування.

додаток називається малюнок екрану і оновлюється через Магазин Microsoft. Для того що б викликати Малюнок екрану необхідно скористатися поєднанням клавіш Windows + Shift + S або запустити через Меню Пуск.

5. Контроль пам'яті з очищенням OneDrive

Функція Контроль пам'яті звільняє місце на диску, коли воно закінчується. У новій версії October 2018 Update функція автоматично робить невикористаний контент OneDrive доступним тільки онлайн, для того щоб звільнити додатковий простір.

Можливість зробити контент доступним тільки через Інтернет вже є частиною набору функцій «Файли на вимогу» додатка OneDrive, але в новій версії з'явилася можливість автоматизувати цей процес.

6. Зміна розміру системного шрифту

У попередніх версіях Windows 10 була можливість змінювати розмір шрифту для всієї системи, або наприклад, для Провідника, Меню Пуск, вікна Параметри, Панелі управління і додатків, але в подальшому з якоїсь причини цей параметр був видалений з операційної системи.

Проте, починаючи з Windows 10 версії 1809 функція повертається і доступна буде в меню Параметри> Спеціальні можливості> Дисплей> Збільшення розміру всіх елементів.

За допомогою нової опції ви зможете швидко налаштувати розмір шрифтів для всіх елементів.

7. Функція "Ваш телефон"

Незважаючи на те, що функція Ваш телефон все ще в процесі розробки, вже на даний момент вона є однією з кращих функцій October 2018 Update.

Вже відома функція "Телефон" з Windows 10 версія 1803 (Redstone 4) отримала подальший розвиток по інтеграції телефону і комп'ютера.

В Остання версія утиліти в системі October 2018 Update з'явилася нова функція для смартфонів Android - Останні фото, за допомогою якої можна переглядати і копіювати фотографії зі смартфона на комп'ютер.

Яка функція найкраща?

Незважаючи на те, що нових функцій у версії 1809 менше ніж у попередній версії Windows 10, частина з них може викликати інтерес. У вас є улюблені функції, про які не згадувалося в даній статті? Поділіться своєю думкою в коментарях.

Повний список змін доступний в цьому огляді .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Яка функція найкраща?
У вас є улюблені функції, про які не згадувалося в даній статті?
Знайшли друкарську помилку?