78 тарталеток і інші рецепти в огляді кулінарних співтовариств «ВКонтакте»

  1. Що приготувати на вечерю? Я задаюся цим питанням мінімум два рази на тиждень і часто знаходжу відповідь...
  2. Кулінарія: смачні рецепти
  3. Кулінарні хитрості
  4. шедеври кулінарії
  5. академія кулінарії

Що приготувати на вечерю? Я задаюся цим питанням мінімум два рази на тиждень і часто знаходжу відповідь на нього в соціальних мережах. Прості рецепти-п'ятихвилинки, складні ресторанні страви, пишна випічка - «ВКонтакте» виручає в будь-якій ситуації. Щоб пошук смакоти став ще простіше, ІА «Чіта.Ру» публікує огляд спільнот, присвячених кулінарії.

Своїми улюбленими спільнотами, сторінками і блогами ви можете поділитися в коментарях.

Кулінарія: смачні рецепти

Все про смачну життя в місті Читі. Ресторани Клуби Бари Кафе.

Не знаю щодо смаку, але фотографії на цій сторінці виглядають апетитно. Поглянеш на зображення м'ясного рулету, а вже ніби відчуваєш його аромат, м'якість домашнього фаршу. А адже це тільки одне з блюд - розглядати всі інші перед обідом просто нестерпно.

Серед публікацій спільноти: рецепти і добірки перших і других страв, салатів, десертів. Варіант за смаком знайдуть і м'ясоїди, і ласуни, і вегетеріанцев - останніх зацікавить запіканка з кабачків з сиром, сирні коржики з зеленню, пісні голубці.

Подібне різноманітність можна було б порахувати гідністю сторінки, будь в ній зручна навігація і пошук. Але в співтоваристві немає хештегов, і його передплатникам в пошуках бажаного доводиться не один десяток хвилин крутити коліщатко мишки, розглядати картинки і відчувати все посилюється бажання кинути цю невдячну справу.

Кулінарні хитрості

Все про смачну життя в місті Читі. Ресторани Клуби Бари Кафе.

У цій спільноті ви не знайдете складних страв - лише численні закуски, салати, випічку і півсотню статей і цікавих фактів про продукти. Адміністратори запросять вас взяти участь у флешмобі, дадуть відповідь на питання в «Обговорення», розкажуть про поєднання напоїв і страв.

Сторінка зручна в своїй вузькій спрямованості: якщо хочеш приготувати оригінальну закуску або порадувати себе солоденьким - відразу знаєш, куди йти. Знайти рецепт до душі допоможе меню співтовариства з кулінарною книгою, пошуком за інгредієнтами, топом рецептів місяці. Мінус у спільноти, мабуть, один - реклама не в тему. Дивно все-таки в «Кулінарних хитрощі» наштовхнутися на пропозицію купити одяг в інтернет-магазині.

шедеври кулінарії

Все про смачну життя в місті Читі. Ресторани Клуби Бари Кафе.

Коли бачиш співтовариство з 5 мільйонами передплатників, відразу думаєш: «Вже стільки-то людей помилятися не можуть». Пари хвилин на сторінці досить, щоб переконатися в правоті цих людей. Зручна навігація, рецепти з фото і відео і 485 тем для обговорення говорять самі за себе.

Різноманітність рецептів відразу кидається в очі. Творці спільноти не обмежуються одним напрямком кулінарії, а вчать готувати і ситні блюда, і закуски, і десерти. Деякі з них складні, вимагають важкодоступних інгредієнтів, часу і любові до готування, інші допомагають на швидку руку збагнути вечерю після довгого робочого дня. Рецепти на сторінці розбавляють кумедні ремарки, картинки і, на жаль, знову ж реклама одягу та недоречні гороскопи.

академія кулінарії

Все про смачну життя в місті Читі. Ресторани Клуби Бари Кафе.

«Академія кулінарії» дивує витриманим стилем. Головне зображення, ілюстрації до рецептів, навіть фотографії - все пронизане духом благородства і минулого. Дивлячись на ілюстрації, мимоволі згадуєш про інститути шляхетних дівчат - приватних жіночих школах, в яких викладали і кулінарію.

Втім, одна справа розглядати ілюстрації, а інше - шукати потрібні рецепти і готувати по них. В «Академії кулінарії» не стали створювати путівники та кулінарні книги, а лише визначили на чільне місце посилання на стандартний пошук «ВКонтакте». Просте рішення спрацювало на відмінно: по слову «тарталетки» я знайшла 78 публікацій, серед яких не було жодної зайвої.

Крім рецептів, в співтоваристві публікують кулінарні поради - наприклад, путівник по спецій. У короткій замітці просто і зрозуміло розповідається, які приправи для яких страв підійдуть. Чи знали ви, що дичину хороша з ялівцем, майоран додасть птиці пікантності, а насіння чорної гірчиці підкреслять смак капусти? А адже це - інформація лише з однієї невеликої статті, яких в «Академії» безліч.

Анна Валерьева 2015-10-22 12:35 22 жовтня 2015Що приготувати на вечерю?
Чи знали ви, що дичину хороша з ялівцем, майоран додасть птиці пікантності, а насіння чорної гірчиці підкреслять смак капусти?