8 безкоштовних фотостоков з дійсно хорошими фотографіями

  1. Pexels
  2. StockSnap
  3. Unsplash
  4. The Pattern Library
  5. ISO Republic
  6. Death to the Stock Photo
  7. Getrefe
  8. Foodies Feed

19 Жовтня, 2015, 09:00,

37681

Мляві офіси, дурні написи і постійно усміхнені люди - таких фотографій чимало і в платних фотостоках. У безкоштовних же стоках їх більшість. Втім, є безкоштовні стоки, якість фотографій в яких не поступається тому ж Shutterstock. Ми вибрали найкращі подібні сервіси.

Pexels

Pexels

Pexels - ідеальний варіант, якщо вам потрібно підібрати гарну фотографію. Всі фотографії мають ліцензію CC0, а значить їх можна використовувати в будь-яких цілях. Під кожною фотографією є ключова інформація, а також палітра використовуваних кольорів. Багато фото в Pexels підійдуть для заставки на робочий стіл. Розробники сервісу це зрозуміли і додали окрему кнопку «Get Background Photo», яка перенаправляє на сторінку з хорошою фотографією для робочого столу.

StockSnap

StockSnap

У StockSnap варто йти за фотографіями природи і шаблонами для додатків. Тут величезна кількість зображень з комп'ютерами і мобільними девайсами. Так як їх можна використовувати для комерційних цілей, ви можете взяти будь-яку фотографію, наприклад, iPhone і вставити туди потрібний вам скріншот.

Unsplash

Unsplash

Unsplash - це той випадок, коли важлива не кількість, а якість. Кожні десять днів редактори відбирають десять фотографій і викладають їх на сайт. Ліцензія - Creative Commons 0, тобто ви знову ж можете використовувати їх для будь-яких цілей. У Unsplash є окремий сайт Made With Unsplash , На якому демонструються кращі роботи з використанням фотографій цього стоку.

The Pattern Library

The Pattern Library

Мінімалістично виконаний The Pattern Library - це стік для патернів. На сторінці відображається зображення і є п'ять кнопок: наступне, попереднє зображення, random, перехід до списку патернів і кнопка скачування. Єдина проблема - деякі зображення викликають брижі в очах, відкриваючись на весь екран.

ISO Republic

ISO Republic

Незважаючи на невеликий вік (всього рік), на ISO Republic купа красивих фотографій. Тут трохи гірше з IT-тематикою - не так багато фотографій гаджетів і офісів, але є багато хороших фото в інших категоріях, а також пошук за тегами.

Death to the Stock Photo

Death to the Stock Photo

Death to the Stock Photo - це не зовсім стік, а скоріше сервіс з платною і безкоштовною підпискою. У безкоштовної версії вам на пошту будуть відправляти набір з 10 красивих фотографій щомісяця. За $ 15 ви отримаєте доступ до всіх попередніх і майбутніх наборам, один додатковий преміум-набір щомісяця і хмара для швидкого скачування. Фотографії з цього сервісу використовують в Uber, Pinterest, TED і Slack.

Getrefe

Getrefe

Блог на Tumblr, що виконує роль фотостоку. На жаль, тут немає рубрикатора і пошуку, тому доводиться сподіватися тільки на смак людини, яка веде блог. Найчастіше, тут з'являються фотографії міст, пейзажів, робочих столів і природи.

Foodies Feed

Foodies Feed

Тут багато реклами і не самий продуманий інтерфейс. Зате Foodies Feed - це єдиний фотостік, який спеціалізується на фотографіях їжі. І звичайно, всі вони безкоштовні для комерційного використання.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?