Я забув пароль від особистого кабінету і панелі управління cPanel. Як мені їх відновити?

  1. Відновлення реквізитів доступу від особистого кабінету.
  2. Відновлення реквізитів доступу від панелі управління аккаунтом cPanel.
  3. Відновлення пароля від поштової скриньки під доменом, який розташований на хостингу Atlex.ru.

визначення:

Особистий кабінет - призначений для відстеження статусу оплати і продовження Ваших послуг, зміни тарифного плану, замовлення нових послуг, а також для оновлення контактної інформації та т.д.

Панель управління хостингом cPanel - призначена для розміщення безпосередньо контенту, тобто файлів Вашого сайту, для закладу баз даних, поштових акаунтів і т.д.

УВАГА: Реквізити доступу від Особистого кабінету і від панелі управління аккаунтом cPanel - розрізняються! Але маючи реквізити доступу в особистий кабінет, Ви можете відновити реквізити доступу від панелі управління аккаунтом cPanel.

Вхід в особистий кабінет: на сайті Атлекс.RU закладка «Особистий кабінет» в верхньому лівому кутку або по засланні .

Вхід в панель управління cPanel: на сайті Атлекс.RU виберіть закладку «Панель хостингу» у верхньому лівому кутку.

Відновлення реквізитів доступу від особистого кабінету.

Щоб відновити реквізити доступу від особистого кабінету - в верхньому лівому кутку нашого сайту натисніть на закладку «Вхід для клієнтів» -> «Особистий кабінет» і клацніть по посиланню «Забули пароль?».

Потім введіть свій контактний поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації у нас і слідуйте подальшим вказівкам.

Після відновлення реквізитів доступу рекомендуємо перевірити і, при необхідності, оновити контактну інформацію. Зробити це можна в Головному меню, в розділі «Картка клієнта».

Якщо ви забули свій реєстраційний поштову скриньку або у вас з якихось причин не вийде самостійно відновити пароль, зверніться в технічну підтримку або зателефонуйте: +7 (495) 234-7711.

УВАГА: Поштова скринька, на який приходить посилання для відновлення пароля від особистого кабінету можна поміняти в розділі головного меню «Користувачі».

УВАГА: Всі запити з фінансових, технічних і адміністративних питань приймаються тільки з контактних поштових скриньок, які були вказані Вами в особистому кабінеті.

УВАГА: У якості контактного поштової скриньки ми рекомендуємо вказувати поштову скриньку розташований у вашого провайдера або на поштових сервісах в Інтернеті, наприклад на gmail.com. Це дасть можливість отримувати від нас листи навіть, якщо ви забудете оплатити продовження замовлених послуг.

Відновлення реквізитів доступу від панелі управління аккаунтом cPanel.

Для входу в панель управління вам необхідно знати ім'я домену, логін і пароль.

Зайдіть в особистий кабінет і відразу після авторизації, на головній сторінці особистого кабінету, навпаки послуги хостингу для вашого домену, Ви побачите посилання «Змінити пароль» - це і є посилання для зміни пароля від панелі управління cPanel, пройдіть по ній і поміняйте пароль.

визначення:   Особистий кабінет - призначений для відстеження статусу оплати і продовження Ваших послуг, зміни тарифного плану, замовлення нових послуг, а також для оновлення контактної інформації та т

Логін Ви зможете побачити тут же, на головній сторінці особистого кабінету, поряд з послугою хостингу, з правого боку від імені домена «Логін cPanel:».

І тут же, пройшовши за посиланням «Вхід в cPanel», ви можете увійти в панель управління аккаунтом з новими реквізитами доступу.

Відновлення пароля від поштової скриньки під доменом, який розташований на хостингу Atlex.ru.

Зайдіть в панель управління аккаунтом cPanel, перейдіть в розділ «Пошта» - «Поштові акаунти» і пройдіть по посиланню «Змінити пароль».