Aeroflot: зниження цін на авіаквитки, нові напрямки польотів.

  1. Авіаквитки Аерофлоту

Аерофлот авіаквитки

Авіаквитки Аерофлоту

Аерофлот почав продаж авіаквитків на рейси в Лісабон
Аерофлот з липня починає продаж квитків у напрямку Москва - Лісабон - Москва. Постійні рейси будуть виконуватися по цьому напряму починаючи з липня 2017 року.
Рейс Москва - Лісабон (SU 2606), намічається виконувати щотижня, Зворотній рейс SU 2607 буде відбуватися тричі на тиждень.
Частота польотів авіакомпанією Аерофлот, за маршрутом буде доведена в подальшому до шести рейсів в тиждень.
Отримати детальну інформацію та забронювати авіаквитки можливо на сайті Аерофлоту.

Аерофлот починає продаж авіаквитків в ДФО
Аерофлот починає продаж авіаквитків на рейси за субсидованими тарифами з Москви до Далекого Сходу, в обидва напрямки, а також серед населених пунктів Далекого Сходу.
Ціни на авіаквитки Аерофлоту з Москви до Далекого Сходу в обидва напрямки:
Аерофлот починає продаж авіаквитків в ДФО   Аерофлот починає продаж авіаквитків на рейси за субсидованими тарифами з Москви до Далекого Сходу, в обидва напрямки, а також серед населених пунктів Далекого Сходу
Вартість квитків на літак між населених пунктів Далекого Сходу:

Користуватися субсидованими перевезеннями в економ класі Аерофлоту можуть жителі Росії у віці до двадцяти трьох років і вище шістдесяти років для чоловіків, а для жінок від п'ятдесяти п'яти років), 1-й категорії інваліди, а так само з раннього віку другий і третій групи, які супроводжують інвалідів 1-ї категорії.
Політ повинен бути здійснений з квітня по жовтень 2017 року. Квитки авіакомпанії за субсидованими тарифами можливо купити у власних офісах продажів Аерофлоту, на сайті авіакомпанії, а також на сайтах партнерів.

Аерофлот продовжує знижки на авіаквитки
Аерофлот продовжує знижки на авіаквитки на два роки (2017 і 2018 року), по деяких регіонах. А так же в вересні в список регіонів за якими Аерофлот надає дешеві квитки, увійшов Магадан. До цього тарифи на авіаквитки за зниженою ціною надавалися на перельоти в далекосхідні міста: Петропавловськ-Камчатський, Південно-Сахалінськ, Владивосток і Хабаровськ. А також в два регіони, для яких пересування іншим транспортом утруднено: Сімферополь і Калінінград. Також зниження цін відбудеться на рейси Москва - Магадан і назад.
Завдяки даній програмі Аерофлоту, стали доступніші польоти в віддалені регіони країни, що призвело до збільшення пасажиропотоку. Дані тарифи, як повідомили в Аерофлоті, підлягатимуть щорічній індексації, квитки на літак стануть доступні у продажу в кінці вересня 2016 року, а перевезення почнуться з 1 січня 2017 року. Нижче надані тарифи на 2017 рік:
Аерофлот продовжує знижки на авіаквитки   Аерофлот продовжує знижки на авіаквитки на два роки (2017 і 2018 року), по деяких регіонах Ціни на квитки надані на польоти в економічному класі. Купити квитки можна на офіційному сайті aeroflot.ru, або на сайтах партнерах.

Аерофлот знижує різницю у вартості на авіаквитки між класами обслуговування
У листопаді 2016 року авіакомпанія вводить нову сітку тарифів, це забезпечить для більшості категорій пасажирів доступ до більшості послуг. І найголовніше не залежно від тарифу на квитки на рейси Аерофлоту , Буде включений перевіз ручної поклажі в салоні лайнера до 10 кг, а також одного місця в багажі, до двадцяти трьох кілограм.

Aeroflot: зниження цін на авіаквитки, нові напрямки польотів   Нові напрямки, авіаквитки до Валенсії і Аліканте, тепер щодня з 1 червня Aeroflot: зниження цін на авіаквитки, нові напрямки польотів
Нові напрямки, авіаквитки до Валенсії і Аліканте, тепер щодня з 1 червня. Відкривайте для себе Іспанію в місці з Аерофлотом. А з 3 червня 2016 роки три рази в тиждень, купуйте авіаквитки в Ліон , Місто з давньою історією, гастрономічну столицю Франції. А так же спеціальні пропозиції місяці: дешеві авіаквитки з Санкт-Петербурга в Москву, Архангельськ, Казань, Самару і авіаквитки в Краснодар. А також авіаквитки в Санкт-Петербург з Барселони і Праги.