Як скинути пароль адміністратора WordPress в Localhost

  1. Чому відновлення пароля не працює на localhost?
  2. Відновити пароль адміністратора WordPress на localhost

Багато користувачів задають питання: як скинути пароль адміністратора, працюючи на локальному сервері? Справа в тому, що якщо у вас WordPress встановлений на localhost, то відновити загублений пароль через e-mail неможливо. У цій статті ви дізнаєтеся що треба робити в таких ситуаціях.

Чому відновлення пароля не працює на localhost?

Сам термін localhost cлужіт для позначення локального сервера, які не доступного для широкого загалу. Наприклад, цим сервером може бути ваш комп'ютер. Багато користувачів встановлюють WordPress на локальний сервер, щоб спробувати різні плагіни, пограти з дизайном або ж просто навчитися користуватися самою системою. Якщо вам ще не доводилося користуватися WordPress, то радимо почитати інструкцію як встановити WordPress на свій комп'ютер, використовуючи WAMP . Це якщо ви користуєтеся Windows. У разі ж, якщо у вас Mac, то вам слід звернутися вже до інструкції як встановити WordPress на Mac, використовуючи MAMP .

І ось проблема, з якою стикаються багато новачків: якщо ви забудете пароль адміністратора WordPress , Працюючи з ним на localhost, то вам не вдасться відновити його звичайним шляхом. Штука в тому, що при стандартному відновленні пароля вам висилається відповідне посилання на e-mail, однак ця функція за замовчуванням вимкнена на локальних серверах, що, в свою чергу, означає, що ви не зможете отримати посилання з відновлення пароля на свою адресу електронної пошти . Однак не варто впадати у відчай - спосіб відновити пароль WordPress на localhost все ж існує.

Відновити пароль адміністратора WordPress на localhost

Ми будемо використовувати phpMyAdmin , Щоб відновити пароль на локальному сервері. Для цього спершу зайдіть в панель управління phpMyAdmin, просто ввівши в адресний рядок вашого браузера наступну адресу:

http: // localhost / phpmyadmin /

Від вас зажадають надати ім'я користувача і пароль від MySQL. Зазвичай ім'я користувача це root, а пароль зовсім відсутній. Залягання, вам потрібно буде вибрати вашу базу даних.

Як тільки ви виберете свою базу даних, ви відразу побачите список таблиць. Знайдіть таблицю з назвою users і оберіть пункт Browse.

Тепер ви повинні побачити список відомостей про користувачів, в якому кількість осередків залежить від того, скільки користувачів зареєстровано на вашому WordPress-сайті. Потім вам знадобиться клацнути по посиланню Edit біля імені користувача адміністратора.

Це відкриє форму, в якій ви можете редагувати інформацію, вміщену в базі даних WordPress щодо цього користувача.

Прокрутіть вниз до поля user_pass і введіть новий пароль у колонку value. Після цього вам треба вибрати MD5 в колонці function. Не забудьте після цього клацнути по кнопці Go внизу сторінки, щоб зберегти зміни.

Ось і все - тепер ви можете зайти на свій сайт WordPress, використовуючи новий пароль. Якщо з якихось причин у вас не виходить слідувати вищенаведеної інструкції, то можете звернутися до інструкції як створити адміністратора WordPress, використовуючи phpMyAdmin . Вам треба буде просто відкрити відповідний файл і вставити невеликий набір коду.

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відновити пароль від WordPress на localhost. Можливо. вам також захочеться почитати інструкцію про те, як перенести свій блог WordPress на справжній сайт в Інтернеті .

Наша спеціальність - розробка та підтримка сайтів на WordPress. Контакти для безкоштовної консультації - [email protected] , +371 29394520

Чому відновлення пароля не працює на localhost?
Чому відновлення пароля не працює на localhost?

Дополнительная информация

rss
Карта