Як включити адмінку на сервері CS 1.6?

  1. Активуємо адмінку через консоль
  2. Включаємо адмінку через config.cfg

Найбільш популярне питання, який чує будь-який адміністратор CS сервера від новоспечених «адмінчіков», - «як мені включити адмінку?». Хоча в більшості випадків таким людям протипоказано видавати / продавати доступи до адмінки, але всі ми були новачками і колись проходили цю «пісню».

Так як я є адміністратором Counter-Strike сервера на сайті 4cw.ru , То це питання я чую дуже часто, особливо після того, як на сервері зробив акцію з видачі безкоштовних адмінок для всіх гравців, які за місяць потрапили в топ-15. Але щоб кожного разу не пояснювати новачкам як включити адмінку, я вирішив написати маленьку статтю для майбутніх «адмінчіков», адже куди зручніше дати людині посилання, ніж пояснювати все з нуля.

Отже, для того щоб включити адмінку на сервері CS 1.6, є два простих способи:

  1. активація через консоль;
  2. активація через конфіг.

Перший спосіб на деяких збірках може не працювати, точніше він буде робочим тільки один раз, і при наступному включенні гри потрібно буде знову прописувати пароль, якщо у вас на конфіге стоять права, які забороняють запис. Але цей спосіб набагато простіше, давайте почнемо з нього.

Активуємо адмінку через консоль

  1. Заходимо в гру.
  2. Запускаємо консоль тильдой (на клавіатурі вона виглядає ось так ~).
  3. Вводимо команду «setinfo" _pw "" mylovewwwcsclru "».

Зверніть увагу! «Mylovewwwcsclru» - це і є ваш пароль, який вам видав адмін сервера, у вас, звичайно, він може бути «dfghsjfadkhg565» або більш простим «111222».


Меню amxmodmenu на сервері в CS 1.6

Після цього заходимо на сервер і прописуємо команду в консолі «bind" 0 "amxmodmenu». Тепер при натисканні на цифру «0» у вас повинно з'явитися amxmodmenu, в якому можна поміняти карту, наприклад, на aim_map , Або відправити гравця в спектр.

Тепер запустіть CS 1.6, і якщо все працює, значить цього вже достатньо. Однак якщо після перезапуску гри amxmodmenu не працює, то читайте другий метод активації.

Включаємо адмінку через config.cfg

Заходимо в папку з грою і переходимо в папку «cstrike_russian» або «cstrike» (в залежності від вашої збірки КС 1.6).

Шукаємо файл config.cfg і відкриваємо його за допомогою блокнота.


Прописуємо адмінку через конфіг

У самому низу перед рядком «exec userconfig.cfg» або трохи вище вставляємо пароль «setinfo" _pw "" mylovewwwcsclru "» і зберігаємо файл. Якщо бінд не працюватиме, то в цей файл вставте ще «bind" 0 "amxmodmenu», можна відразу нижче пароля.

Все, тепер можете заходити на сервер, і з ймовірністю 99,9% у вас все буде працювати, і ви нарешті зможете банити чітера за wallhack або aim, головне сильно не перестарайтеся і будьте справедливим і чесним адміном.

Якщо у вас все-таки не буде працювати Адаменко, то перечитайте статтю ще один або два рази і у вас обов'язково все вийде. Ну і не забувайте в коментарях писати свої успіхи.


Дополнительная информация

rss
Карта