Як отримати преміумного техніку? Військові облігації!

Пілоти і танкісти, асортимент Магазину Військових Облігацій оновився, а початок нового місяця відкриває вам дорогу до нової преміумного техніці за виконання Бойових завдань.

Щоб стати власником преміумного техніки, досить просто виконувати Бойові завдання в боях War Thunder Щоб стати власником преміумного техніки, досить просто виконувати Бойові завдання в боях   War Thunder   , Заробляти спеціальну валюту: Військові Облігації, і використовувати їх для придбання товарів, раніше доступних тільки за Золоті Орли , Заробляти спеціальну валюту: Військові Облігації, і використовувати їх для придбання товарів, раніше доступних тільки за Золоті Орли! А скористатися облігаціями, заробленими в цьому місяці, можна до 7 квітня включно.

У квітні Магазин Військових Облігацій пропонує 5 преміумних машин різних націй, в тому числі:

Ki-44-II otsu

Японський легкий винищувач. Ось тільки під визначенням "легкий" ховаються дві 40-мм гармати Ho-301, влучення з яких в будь-який важкий літак противника означає його гарантовану загибель. Ну і, звичайно, сама машина наділена неабиякою швидкістю.

Ну і, звичайно, сама машина наділена неабиякою швидкістю

Радянська ЗСУ на базі танка Т-70. Машина не тільки надзвичайно компактна і швидка, але і крім свого основного завдання - боротьби з авіацією - відмінно показує себе і проти набагато більш броньованих супротивників свого рангу, завдяки Автоматичної гарматі Ш-37 (37-мм).

Машина не тільки надзвичайно компактна і швидка, але і крім свого основного завдання - боротьби з авіацією - відмінно показує себе і проти набагато більш броньованих супротивників свого рангу, завдяки Автоматичної гарматі Ш-37 (37-мм)

У квітні в Магазині Військових Облігацій будуть доступні наступні товари.

Бойові завдання (БЗ) - це індивідуальні завдання, доступні гравцеві, котрий досяг третього рангу будь-якої нації. За виконання БЗ гравець отримує Срібні Леви і Військові Облігації (ВО) - спеціальну ігрову валюту зі своїм магазином предметів, де можна придбати безліч інших предметів.