Як відкрити рекламне агентство з нуля в своєму городе.Бізнес-план

 1. Як же все-таки відкрити власний рекламний бізнес
 2. Перший крок у відкритті рекламного агентства
 3. Наступний крок: вибираємо обладнання
 4. Основні види рекламних агентств
 5. Контакти
 6. Запуск рекламного агентства
 7. Безпосередня аудиторія клієнтів
 8. Офіційне оформлення рекламного агентства
 9. Рекламна політика агентства
 10. Фінансовий результат рекламного агентства

Для того щоб відкрити свою справу в рекламній сфері вам не знадобляться величезні капіталовкладення, сказати можна ще про те, що рекламне агентство можна відкрити без будь-яких витрат. Ось цю саму ідею варто постаратися втілити в життя тим людям, які хочуть мати свій бізнес. Загалом, якщо ви обмежені в коштах і при цьому у вас є величезне прагнення відкрити свій бізнес, то сміливо йдіть до своєї мрії. Скористайтеся порадами нашої статті і у вас все вийде.

Скористайтеся порадами нашої статті і у вас все вийде

Як же все-таки відкрити власний рекламний бізнес

Сьогодні в нашій статті мова піде про те, як відкрити рекламне агентство, не витративши при цьому величезну купу грошей. Тут ми повідомимо про те, як пройти нелегкий шлях від рекламного агента, і в підсумку створити своє рекламне агентство за короткий проміжок часу, всього за півроку.

Яку нішу займає на ринку рекламне агентство

Кожен з нас знає, щоб бізнес розвивався і приносив плоди його потрібно гарненько прорекламувати. Чим більше рекламна політика, тим швидше фірма накопичить своїх майбутніх клієнтів, і тим більше людей дізнаються про вас. Так ось рекламне агентство займає досить непогану нішу на ринку, так як реклама потрібна і буде потрібна абсолютно всім, хто хоче продати свої товари або послуги. Який би не був бізнес, основною його метою є отримання прибутку , Шляхом завоювання великого числа покупців, придушення конкурентів. І в даній статті ми пропонуємо вашій увазі поетапно розроблений бізнес-план для відкриття рекламного агентства. А якщо ви виконаєте всі наведені рекомендації, то будьте впевнені, що вам вдасться створити надійний бізнес в сфері реклами. Давайте почнемо.

Може бути Вас зацікавить стаття сайту: Продаж автозапчастин в магазині як перспективна бізнес-ідея

Перший крок у відкритті рекламного агентства

Перше, що ви повинні зробити - це почати з себе, а саме бути рекламним агентом. Агент - це одна зі складових всього рекламного ринку. Якщо ви людина творчого складу розуму, то обов'язково досягнете певного успіху. Людина, яка вирішила стати рекламним агентом повинен бути:

 • комунікабельним;
 • стресостійким;
 • Психологом.

Якщо вам притаманні перераховані вище характеристики і не боїтеся важкої роботи, то поїхали далі. Звичайно, для успішної роботи, бажано володіти навичками роботи з графічними програмами, такими як Corel і Photoshop.

Наступний крок: вибираємо обладнання

Спочатку ми з вами станемо надавати послуги з розклеювання оголошень (причому виготовляти ми їх будемо самостійно). Благо ПК і принтер є майже у кожного громадянина. У разі якщо ви не володієте таким видом обладнання, придбайте б / у ПК, а ось принтер краще взяти новий, в ідеалі лазерний. Звичайно, можна і струменевий, але краще тоді з системою безперервної подачі чорнила. Важливим моментом в наданні рекламних послуг, є щось, щоб ви надавали дані послуги в строк і в повному обсязі. Так як від якісно виконаної роботи залежить не тільки успіх клієнта, який замовив ту чи іншу послугу, але і ваша репутація.

Отже, ми вирішили, які рекламні послуги ми надаємо. Тепер саме час проаналізувати роботу конкурентів і постаратися їх перекваліфікувати в партнери. Щоб цього домогтися, вам слід почати вести переговори з рекламними фірмами та встановити з ними контакти з метою подальшого співробітництва, звичайно, поки тільки усні, так як ви ще не пройшли державну. реєстрацію свого бізнесу, і не можете документально підтверджувати свої наміри. У більшості випадків, вже діючі рекламні фірми, погодяться на такі роду відносини і будуть платити вам, обумовлених винагороду, в межах 10-50% від наведених клієнтів (іншими словами, у вас буде бонус на розміщення, а покупцям надавати послугу з діючою ціною.

Важливим моментом тут є те, щоб вартість послуги, яку ви надаєте клієнту, була рівною по вартості аналогічної послуги вашого партнера, а якщо передбачені знижки, то вони, в обов'язковому порядку, надаються клієнту). Ви залишитеся тільки в плюсі ​​від ситуації, що склалася, так як ви пропонуєте вашому клієнтові максимально можливі варіанти на демонстрацію його реклами.

Найбільш поширені види реклами

Існують кілька поширених видів реклами, які можна надавати в своєму майбутнім агентстві:

Реклама на ТБ (біжучий рядок, рекламні ролики та інше). Не соромтеся дзвонити на телевізійні канали, де крутять рекламу і пропонувати свою допомогу в пошуку потенційних замовників. Не сумнівайтеся, більшість каналів працюють за такою схемою, і пропонують рекламним агентам знижку в десять відсотків.

Реклама на радіо. Телефонуйте також і на радіо і домовляйтеся про співпрацю. Тут величина знижки для рекламних агентів, варіюється в межах 10-30 відсотків.

Реклама в періодичних виданнях. При наданні даного виду реклами знадобляться навички роботи з програмами, про які згадувалося вище. Ціна створення рекламного макету може доходити до 2000,00 рублів. Тому навіщо вам платити за макет періодичним виданням, коли ви самі можете його зробити, і тоді сплачені гроші за макет, ви просто залишаються у вас. Головне, щоб створений макет відповідав вимогам друкованого видання (завчасно уточніть всі параметри). Якщо, вам все-таки не дано самостійно готувати макети, то, звичайно, нехай цим займаються видання, вам залишиться тільки погоджувати їх із замовником. Відсоток за клієнтів періодичні видання пропонують від 20 до 50.

Реклама на бланках. Має на увазі розміщення реклами на брошурах, візитках, листівках та інше. Так як всі види реклами хороші, то і ця вже точно зійде. Візьміть собі в партнери три агентства, і буде досить. Знижку вони надають зазвичай в розмірі 10 - 30 відсотків. І знову про програми, якщо є навички, то створюйте макети самостійно. Якщо вам надійшло замовлення на 10000 штук і більше, створіть макет самі і роздрукуйте в друкарні (не у партнера). Таким чином, можна непогано заробити.

Електронні довідники (Дубль Гіс, 4Гео). Спробуйте домовитися і з ними. Якщо не вийде, не впадайте у відчай, налагодити бізнес можна і без цих систем.

Зовнішня реклама. Такий вид реклами має на увазі розташування інформації безпосередньо на вулиці, на банерах, інформаційних стендах, різних світлових щитах і так далі. На цьому виді реклами обов'язково зробіть акцент, так як замовники дуже часто запитують подібного виду рекламу. Якщо детально підійти до вивчення даного типу реклами, ви зможете і самостійно виготовляти банери.

Реклама на великих телевізорах. У цьому випадку реклама замовника демонструється на великому екрані, які розташовані в багатолюдних місцях, то проблем з пошуком партнерів не буде.

Білборди. Це величезні конструкції, розташовані в основному у проїжджих частин по всьому місту. Тут у вас будуть проблеми з партнерами, так як в основному ті хто займаються цим видом реклами не терплять ніяких конкурентів і майже нікого не допускають в цю нішу.

Реклама на автобусах. Тут мається на увазі реклама не тільки на автобусах, а й на всьому громадському транспорті. Розміщення реклами в цьому випадку може бути не тільки на транспорті, а й в салоні. Рекламні агентства надають знижку до 10 відсотків. Тут також присутній варіант виготовлення макетів самостійно.

Реклама в ліфтах. Тут рекламні агентства сплачують до 30 відсотків і дуже добре йдуть на контакт.

Фірмова продукція. Це всілякі дрібні товари, такі як ручки, майки, гуртки та інше, т. Е. Все те, на чому можна розмістити рекламну інформацію замовника. Домогтися знижки ви зможете в розмірі десяти відсотків, а іноді і більше.

Розміщення реклами на моніторах в торгових центрах. Такий вид реклами може теж бути прибутковим.

Порада! Коли будете шукати майбутніх партнерів, не повідомляйте їм, що плануєте відкрити рекламне агентство, а позиціонує себе як самостійну рекламну одиницю, тоді розмір наданої знижки може збільшитися. На перших порах рекламу на будівлях і спорудах робити не варто так, як це вимагає додаткових погоджень. І ще один важливий момент, не забувайте брати у партнерів прайс - листи, аналізуйте їх, вивчайте.

Основні види рекламних агентств

З цієї статті ви зможете дізнатися про те, як відкрити рекламне агентство з нуля. Зараз ми розповімо про те, які види агентств сьогодні існують. Ось основні види:

 • Вузькоспеціалізовані (саме ті з ким ви будете укладати договори).
 • Широкопрофільні. Якраз другий тип ми і будемо будувати. Але давайте по порядку.

Отже, ми з вами, раніше, визначилися, що ми займаємося розклеюванням оголошень. Реалізуємо їх за ціною до шести рублів, а ось собівартість становить один рубль. Якщо в день ми клеєм 500 штук, то можна заробити до 2500,00 рублів (витративши на це до шести годин).

Порада! Розклеювати оголошення на під'їзди.

З розвитком бізнесу, замовників побільшає, і ви зможете клеїти за один прийом кілька оголошень різних замовників. У вас, також повинні бути заготовки комерційних пропозицій, які ви зможете роздавати або відправляти по електронній пошті.

Продумайте назву свого бізнесу. Варто сказати про те, що підбору назви необхідно приділити багато уваги. Як варіант, можна назвати його по регіону вашого розташування. Наприклад, своє агентство можна назвати «Рекламне агентство 34 регіон».

Наприклад, своє агентство можна назвати «Рекламне агентство 34 регіон»

Контакти

Якщо ви не знаєте, як відкрити рекламне агентство з нуля в своєму місті, а подібний бізнес вас дуже приваблює, то вам варто до кінця прочитати нашу публікацію. У комерційних пропозиціях обов'язково вкажіть контактні телефони для зв'язку. Краще, якщо це буде міський, хоча і стільникові оператори пропонують послуги коротких номерів. Оформіть окрему сім-карту і придбайте (якщо немає) недорогий телефон. Він і буде у вас робочим. Тариф, бажано вибрати «безліміт», щоб говорити без обмежень.

Запуск рекламного агентства

Ось ми і дійшли до того моменту, як початок роботи. Беріть в руки телефон і починайте телефонувати. Ми з вами маємо велику перевагу, ми пропонуємо всі можливі рекламні послуги, в порівнянні з конкурентами.

Безпосередня аудиторія клієнтів

Спочатку починаємо дзвонити по рекламних послуг в періодичних виданнях. Звичайно, спочатку, багато хто навіть не захочуть з вами спілкуватися. І тут важлива ваша наполегливість і цілеспрямованість. Тут потрапляння одне на десять чоловік. За один день ви зателефонуєте п'ятдесяти клієнтам, а погодяться зустрітися толь чотири. І ось так поступово, з миру по нитці, ви і наберете свою аудиторію. Для того щоб набрати клієнтів спілкуйтеся грамотно і так щоб ваша мова була зрозуміла, адже вам доведеться розмовляти в основному з керівним складом організацій. Чи не нав'язуйте свої послуги, а якщо клієнт не потребує них, пропонуйте передзвонити їм. Можливо є шанс, укласти з ним договірні відносини трохи пізніше. В ідеалі можна встановити на ПК програмне забезпечення «Клієнти», вона підкаже вам, коли і кому варто передзвонити і ще багато чого важливого.

Якщо в процесі розмови, клієнта зацікавило вашу пропозицію, призначайте зустріч у нього в офісі, при зустрічі ви більш детально зможете пояснити йому всі деталі. У разі якщо вам вдалося домовитися про зустріч обов'язково необхідно дотримуватися ділового стилю одягу. І говорите про своє агентстві у множині (ми підготуємо, ми зробимо і т.д.). Нехай у нього складається враження, що ви велика і серйозна фірма.

При наданні такого виду реклами як розклеювання оголошень, оплату беріть вперед, а після закінчення роботи підготуйте звіт про виконану роботу. У загальному, за такою схемою треба працювати до тих пір, поки не наберете хоча б 50 клієнтів.

Офіційне оформлення рекламного агентства

А ось ми підійшли до наступного етапу в становленні свого бізнесу. Починаємо офіційне оформлення своєї контори.

 • Для того щоб законно займатися цим бізнесом, ви повинні зібрати весь необхідний пакет документів і зареєструватися в якості індивідуального підприємця.
 • Потім ви повинні відкрити розрахунковий рахунок в банку і виготовити унікальну друк.
 • Перед реєстрацією необхідно вибрати основний вид діяльності за кодами КВЕД. З 2016 ваш код буде 74.40 Рекламна діяльність - включає кілька угруповань (див. Довідник КВЕД). Що, стосується оподаткування, то вибирайте що для вас краще ЕНВД або ССО, патентна система. Але з цим питанням визначайтеся в момент держ. Реєстрації. Тепер ви офіційно зможете укладати договори, і грошові розрахунки будете вести через свою фірму.
 • Далі знайдіть приміщення, де ви зможете приймати своїх замовників. Обладнаємо його ПК і принтером, обставляємо інтер'єр і працюємо. Ваші замовники в кількості 50 осіб будуть приносити дохід близько 50000,00 рублів. Тепер ви можете взяти на роботу вже тих хто буде клеїти оголошення. Про візитках поклопочіться на більш ранніх етапах, а ось зараз вже можна зайнятися виготовленням інтернет-сайту. Варто сказати про те, що особистий сайт зможе розповісти про вашу організацію багато інформації, яка буде корисна всім замовникам.

Рекламна політика агентства

Краща реклама свого рекламного агентства це ваша робота при обдзвоні майбутніх клієнтів. Тому дзвоніть і телефонуйте за графіком роботи з 9 до 17, субота, неділя вихідний. Саме за таким графіком працюють всі потенційні клієнти. Якщо ви не справляєтеся з роботою самостійно прийміть менеджера в допомогу. А оплату праці встановіть відрядну, від виручки виконаних робіт. Згодом починаємо займатися виготовленням візиток. Потім займаємося виробництвом деяких видів зовнішньої реклами (робимо вивіски, плакати). І згодом набуваємо обладнання для виготовлення рекламних товарів.

Фінансовий результат рекламного агентства

З цієї статті ви змогли дізнатися про те, як відкрити рекламне агентство. Тут ми змогли скласти приблизний бізнес-план, який повинен допомогти вам в організації такого бізнесу. Найцікавіший момент, у всій цій історії, прибуток. Через шість місяців безперервної роботи у вас буде 50000,00 рублів, а далі по накатаній: рік - 150000,00, 2-300000,00 і так далі. Ваша прибуток може досягти і 1000000,00 за місяць, так як реклама дуже прибуткова справа і коштує вона недешево. Звичайно, все залежить від вас, від вашого бажання і прагнення. Тому запам'ятайте наші рекомендації для того, щоб розкрутити подібний бізнес і отримати з цього прибуток.