Як транслювати відео з iPad або iPhone на телевізор без участі Apple TV

Призначення iPad як пристрою для інтернет-серфінгу і спілкування в соціальних мережах неодноразово ставилося під сумнів самими користувачами, винаходити все нові і нові способи взаємодії з планшетом. У міру розвитку технологій «таблетка» від Apple перетворилася в приліжковий гаджет для цілого ряду розваг від читання книг і перегляду фільмів до насолоди сотнями легендарних ігор з асортименту App Store. Але якщо з реалізацією ігровий іпостасі у iPad все просто відмінно, його можливості транслювати «картинку» на великі екрани телевізорів не дають спокою кожному другому власнику. Про те, як бути, якщо під рукою немає ні Apple TV, ні іншого медіаплеєра з підтримкою AirPlay, ми сьогодні і поговоримо.

Екосистема продукції Apple побудована таким чином, що кожен окремий гаджет (в нашому випадку iPad) здатний працювати в парі з іншим, абсолютно відмінним від нього функціонально, але схожим ідеологічно, пристроєм. Наприклад, з MacBook, Apple TV і навіть iMac. Інша справа, коли ні того, ні іншого в розпорядженні немає, а витріщатися в 10-дюймовий екран всієї чесної компанії, що зібралася у вітальні, абсолютно не хочеться. Тоді-то і постає питання, як під'єднати планшет до шикарної плазмі без зайвих трудо- і матеріальних витрат.

Як не дивно, перше, що спадає на думку в подібних ситуаціях (по крайней мере, вашому покірному слузі), це створення пари за допомогою HDMI-кабелю . Само-собою iPad не має подібного роз'єму, але в Apple передбачили виникнення аналогічної потреби і запустили в продаж пропріетарний перехідник вартістю близько $ 40. Так, дорого, але Apple TV коштує ще дорожче.

Так, дорого, але Apple TV коштує ще дорожче

Ваш телевізор не має HDMI-роз'єму? Вихід є. Для цього варто вдатися до використання особливих проводів, іменованих в народі «тюльпанами». Зрозуміло, стандартні «шнури» від вашого старого відеомагнітофона не підійдуть. Тут потрібно щось фірмове і навіть унікальне.

Тут потрібно щось фірмове і навіть унікальне

На виручку прийдуть так звані компонентний кабель , Які, проте, доступні, тільки в 30-піновий варіації. А тому підключити новенький iPad Air або Pro до «тюльпанів» не вдасться. Ще одним досить відчутним мінусом кольорових проводів є їх несумісність з функцією «віддзеркалення». Простіше кажучи, організувати трансляцію вийде тільки з сумісних з «тюльпанами» додатків - YouTube, Netflix і їм подібних (HD також не підтримується).

Третій і знову ж провідний спосіб підключення iPad (або iPhone) до телевізора - VGA-кабель . Його вартість на офіційному сайті Apple дорівнює $ 79. Купувати контрафакт настійно не рекомендую в силу відсутності будь-яких гарантій сумісності.

VGA-провід особливо хороший, якщо ви побажаєте створити пару монітора свого комп'ютера. Досить встановити планшетник на підставку і, вуаля, робочий стіл «професіонала» готовий. Правда, VGA-протоколу не передає звуку, а тому готуйте зовнішні динаміки, або насолоджуйтеся німим кіно за участю Чарлі Чапліна.

PS Якщо ви володієте телевізором з функцією Smart TV, вищеописані інсинуації вам абсолютно ні до чого. Скачайте з App Store спеціальний додаток, наприклад, TVcast , І радійте технічному прогресу, який дійшов і до вашої вітальні.

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як транслювати відео з iPad або iPhone на телевізор без участі Apple TV

Ваш телевізор не має HDMI-роз'єму?