Як купити акції Google Inc.?

  1. Як купити акції Google Inc.?
  2. У чому сенс торгівлі акціями?
  3. Скільки можна заробити на акціях Google?
  4. Висновки по покупці акцій

Чи можна купити акції Google і отримувати від цього гарний прибуток

Чи можна купити акції Google і отримувати від цього гарний прибуток? Багато хто думає, що стати інвесторами можуть тільки гладко виголені фінансисти з Wall St. в дорогих італійських костюмах від Brioni. Але володіти акціями майже будь-якої компанії Миру може абсолютно кожен з нас. Я Вам розповім докладно на прикладі однієї акції, як це зробити.

  • Як купити акції Google Inc.?

Акціями Google Class A не можна торгувати на Московській біржі. У Росії це можна робити тільки на Санкт - Петербурзької біржі. Але і це не обов'язково, адже багато російських брокери надають доступ до американській біржі NASDAQ , Де і «ходять» акції Google.

Отже, приватна особа може купувати і продавати акції тільки через онлайн брокера , Який виступає посередником. Потрібно відкрити депозитарний рахунок у брокерській компанії і тоді вже можна буде купувати цінні папери.

Російські брокери з виходом на біржу NASDAQ:

- Відкриття Брокер;
- Тінькофф інвестиції ;
- Just2Trade всесвітню мережу Фінам;

Природно, потрібно буде платити онлайн брокеру за обслуговування рахунку. Також є комісія з кожної угоди з акціями. У кожного брокера комісія індивідуальна.

Великий плюс у тому, що здійснювати всі операції з цінними паперами можна через інтернет. Є спеціальні програми - торговельні платформи, через які можна відстежувати котирування, економічні новини і здійснювати операції з цінними паперами.

Пропозиції про продаж акцій Гугл на біржі можна знайти після введення в поле пошуку тікера (абревіатура компанії на біржі) «GOOGL». Після цього програма покаже всі пропозиції з продажу акцій даної компанії. Важливо: недавно Google Inc купив холдинг Alphabet, п оетому з даного тікер можуть з'явиться акції Alphabet. Але не потрібно лякатися, тому що це і є акції Google Inc.

Потрібно пам'ятати, що NASDAQ - це біржа . Вартість цінних паперів тут наближена до реальних котирувань.

Часто гравці навмисно занижують вартість. Швидше за все, це робиться з метою швидкого позбавлення від цінних паперів.

Найпоширенішою торговою платформою є «Quik». Саме її радять багато брокерів для роботи на фондовій біржі. Але ця не єдина програма для торгівлі акціями, крім Quik є ще безліч різних терміналів на будь-який смак, ознайомитися з ними ви можете прочітам мою статтю про брокера з виходом на будь-яку біржу Миру.

  • У чому сенс торгівлі акціями?

У чому сенс торгівлі акціями

Якщо говорити простою мовою, завдання трейдера : Купити цінні папери за N доларів, щоб потім продати за N +% доларів.

Акції Google не можуть завжди рости в ціні, т. е. лінія на графіку динаміки не може йти стрімко рівно вгору. Спади обов'язково будуть, але сильно великі як показує історія.

Google є надійною і дуже великою компанією, тому після довгого спаду буде обов'язково зростання і зростання стрімкий. Т рейдер або інвестор повинен вміти спрогнозувати такі коливання, щоб своєчасно купити або продати акції.

Саме в цьому і полягає моя та й не тільки моя стратегія: акції великих компаній після падіння обов'язково почнуть зростання, потрібно тільки терпіння і спокій.

Точно спрогнозувати ситуацію на фондовому ринку майже неможливо і дати гарантію, що сьогодні або завтра акції підуть вгору не зможе жодна людина. Але, орієнтуючись на новини, можна максимально точно дізнатися про швидке зростання або падіння цін на акції.

Наприклад, Mercedes відкликає з продажу велику партію автомобілів, з Значить, є велика ймовірність, що акції цієї компанії будуть дешевшати.

Інший приклад: Apple запускає в продаж новий iPhone X. Що це значить, для акцій компанії? Правильно, е то значить що вартість акцій буде стрімко рости і саме час купити парочку в свій інвестиційний портфель.

  • Скільки можна заробити на акціях Google?

За 5 останніх років акції Google подорожчали більше ніж на 100%. 08 лютого 2018 року акція коштувала 1007 $, у ж е через місяць цінний папір торгувалася по 1150 $, т. е. подорожчала на 143 $. І це багато скажу я вам за такий короткий період. Таке зростання спостерігається на протязі цілого року, тому вкладення в цю цінний папір дуже вигідна і прибуткова.

В принципі на цьому і заробляють інвестори. Трейдери чекають невеликого зниження ціни акцій і купують, щоб продати потім, коли їх вартість помітно збільшиться, а вона як бачите збільшується постійно. Сьогодні (16 березеня 2018 роки) 1 акція Гугл коштує 1150 $. Ось така арифметика друзі.

  • Висновки по покупці акцій

Я показав Вам приклад заробітку тільки на одній компанії зі Світовим ім'ям а їх сотні. При правильному формуванні інвестиційного портфеля акцій, ви можете заробляти цілий рік. Найголовніше не скупіться і не поспішайте, пам'ятайте, після падіння завжди настає зростання. Всім удачі, процвітання і Максимального доходу від покупки акцій Google.

«Через великого прибутку можна піти і на великий ризик». Китайське прислів'я

Ці статті ще цікавіше:

У чому сенс торгівлі акціями?
Скільки можна заробити на акціях Google?
У чому сенс торгівлі акціями?
Що це значить, для акцій компанії?
Скільки можна заробити на акціях Google?

Дополнительная информация

rss
Карта