Як купити акції

  1. Крок 1. З чого почати?
  2. Крок 2. Як вибрати торгові майданчики
  3. Крок 3. Вибір брокера
  4. Крок 4. Що купувати?
  5. Крок 5. Як здійснити операцію?
  6. Крок 6. Помилки

Перший напрямок інвестування в акції - це коли щорічно за підсумками діяльності акціонерних товариств, акціонерів кампаній виплачуються дивіденди у вигляді відсотка від прибутку. Якщо ваші інвестиції довгострокові і спрямовані на створення інвестиційного портфеля, як джерела пасивного доходу, то це один вид вкладень в акції.

Якщо ваші інвестиції довгострокові і спрямовані на створення інвестиційного портфеля, як джерела пасивного доходу, то це один вид вкладень в акції

Другий напрямок - акція як цінний папір, прив'язана до ринкової вартості підприємства її випустив. У зв'язку з активною економічною діяльністю підприємств, або рухом ціни на випущені товари або послуги, ціна на акції може значно коливатися. Саме коливання цін на акції дає можливість добре заробити людям, які грають на цьому процесі.

Крок 1. З чого почати?

Якщо у вас немає ста тисяч доларів в вільних активах, то важко говорити про створення ефективного інвестиційного портфеля, який би дав би вам можливість жити за рахунок дивідендів з цих акцій. Але у вас є унікальний шанс - заробити ці гроші! Тому давайте за пріоритет діяльності виберемо можливість гри на вартості акцій. Отже, ми визначилися, що основний аспект нашої діяльності - це гра на різниці ціни і отримання з цього максимального прибутку, для подальшого інвестування, з метою створення пасивного джерела доходу.

Крок 2. Як вибрати торгові майданчики

Рухом акцій та інших цінних паперів займається фондовий ринок. Майданчики, на яких проходять торги акціями називаються фондові біржі, а люди торгують акціями - брокери. Саме на цих біржах ви і можете купити акції. Звичайно, це не зовсім як в магазині - «зважте мені півкіло акцій Ощадбанку!» Здійснити цю угоду можна тільки через брокера! Сьогодні все стало набагато простіше у вирішенні питання - де і як купити акції? Зареєструвавшись на одній з торгових майданчиків в якості інвестора, і завантаживши програму торгового терміналу тієї площадки, з якої ви почали співпрацю. Сьогодні простіше і вигідніше купити акції через інтернет. До вас автоматично буде прикріплений свій брокер, який завжди може дати якісну і професійну консультацію. Найчастіше відкрити рахунок сьогодні є безкоштовною процедурою. І почати можна, вклавши в покупку акцій всього тисячу рублів. Хоча ця сума може бути значно більше, все залежить від брокера, з яким ви почали співпрацю і фондової біржі, на якій ви відкрили рахунок.

Крок 3. Вибір брокера

Сьогодні самий простий і доступний метод як купити акції компанії - це їх купівля на вторинному ринку цінних паперів (давайте надалі говорити просто - фондова біржа). Згідно з чинним законодавством купувати акції і продавати їх мають право тільки спеціальні фінансові агенти з ліцензією на даний вид діяльності. Сьогодні список компаній пропонують такі послуги, надзвичайно широкий.

Купівля акцій і їх продаж можливий тільки через такі компанії. Всі вони беруть певний відсоток від угоди і певну суму за депозитарне обслуговування (зберігання ваших акцій). Натомість на це, вони пропонують професійне консультування, аналіз ситуації на ринку, і сам процес купівлі продажу акцій від вашого обличчя. з цієї засланні на РБК Рейтінг ви можете подивитися список брокерів здійснюють подібні послуги.

Вибір брокера - це дуже відповідальний крок, тому що саме йому ви довірите свої гроші, і саме він буде вести вас в світі ігор на підвищення і пониження, скупку і продаж, одним словом, хороший брокер допоможе стати вам заможною людиною.

Крок 4. Що купувати?

Як купити акції на біржі, адже це дуже відповідальне заняття? Сьогодні на фондовому ринку представлені сотні акціонерних компаній. Особливе місце в цьому списку відводиться компаніям першого ешелону, «блакитними фішками». Це акції Газпрому, акції Ощадбанку, ще приблизно десяти акціонерних товариств. Саме про них найчастіше говорять в блоках економічних новин. Тому вони - найбільш ласий шматочок пирога фондового ринку. Акції таких компаній рідко втрачають в ціні і є високоліквідними на ринку цінних паперів. Втім, давним-давно купити акції IBM або Apple теж ні чого не варто, а зараз через роки вони приносять своїм власникам колосальні прибутки!

Крок 5. Як здійснити операцію?

Всі фондові біржі працюють за допомогою мережі інтернет. Не будьте винятком. Як купити акції через інтернет? Та дуже просто. Нам потрібно встановити на комп'ютер програму, що дозволяє миттєво, в режимі он-лайн відслідковувати ситуацію на торгових майданчиках і здійснювати покупку або продаж акцій. Така програма називається - торгова система. Логін і пароль для роботи вам видає ваш брокер. Як купити акції банку або компанії - це питання ви повинні обговорити з брокером, а саме, стратегію, аналіз на ринку цінних паперів і далі приступайте до самої угоди!

Крок 6. Помилки

Повірте, що в цій справі, як гра на біржі цінних паперів - помилок не буває! Буває цінний, набутий досвід. Без нього ви просто не досягнете нічого!

І найголовніше, як говорив Уоррен Баффет, тільки дії можуть нас привести до мрії! Як купити вигідно акції, скинути їх, дочекавшись максимального пропозиції, вкласти гроші знову - всі ці маніпуляції не терплять поспіху, але при обережному і зваженому підході, обов'язково принесуть віддачу!
Дійте і у вас все вийде!

Схожі статті

1. З чого почати?
4. Що купувати?
5. Як здійснити операцію?
1. З чого почати?
Сьогодні все стало набагато простіше у вирішенні питання - де і як купити акції?
4. Що купувати?
Як купити акції на біржі, адже це дуже відповідальне заняття?
5. Як здійснити операцію?
Як купити акції через інтернет?

Дополнительная информация

rss
Карта