Як недорого купувати ігри в Steam

Steam - система цифрової дистрибуції від Valve, в якій можна купити гри не тільки від самої Valve, але і безліч інших, практично від усіх видавців. Valve вчасно створила цю систему, посилено її розвиває, і в даний момент займає більшу частину ринку з більш ніж 30 мільйонами передплатників.

Вважаю, що дуже класна штука, можна прямо зі свого аккаунта швидко купити гру, скачати її, а потім грати. Ігри завжди автоматично оновлюються, доступні різні досягнення для кожної з ігор і різні соціальні фенечки: можна додавати інших гравців в друзі, бачити будь-що грають, запрошувати в гру і т.д. Гру можна видалити, щоб не займала місце, а через якийсь час завантажити заново.

Steam - головна сторінка додатка
Steam - головна сторінка додатка

Тепер про ціни на ігри. Я, наприклад, як і багато хто, не готовий зовсім платити по 50 $ навіть за дуже круту нову гру (виняток World of Warcraft - треба ж було подивитися, чим він зачепив 12 млн. Чоловік 🙂). В Steam eсть кілька способів, як купити ліцензію недорого.

Чим гарний Steam, на відміну від наших магазинів, де ліцензійна коробка буде припадати пилом, але ніколи на неї не скинуть ціну, ціни на ігри падають з часом. Тобто якщо ви не готові платити 50 $ зараз, можна почекати півроку - рік, і купити гру в кілька разів дешевше.

Також на Steam регулярно трапляються розпродажі. Під час розпродажів ціна може впасти ще в кілька разів (до декількох доларів). Всі розпродажі показуються на головній сторінці програми Steam. Мінус, що потрібно постійно стежити за тим, які ігри розпродаються, тому що я, наприклад, граю зараз рідко, для такий спосіб не дуже підходить.

Вкрай рідко, пристойну гру можна отримати абсолютно безкоштовно. Наприклад, в минулому році безкоштовно роздавали перший Portal , Зараз безкоштовно можна пограти в пристойну онлайн стрілялку з видом зверху - Alien Swarm.

Steam - сторінка з іграми
Steam - сторінка з іграми

Ну і головний спосіб. Багато видавців у різних регіонах продають свої ігри за різні гроші, так би мовити орієнтуються на середній рівень доходу і борються таким чином з піратством. Для Росії та СНД гри від Valve продаються в рази три дешевше ніж для "цивілізованих" країн. Можна не чекати і не шукати коробку з грою, а скористатися тим, що підприємливі продавці в рунеті продають ключі активації гри. Купивши такий ключ, достатньо активувати його в Steam, і можна швидко завантажити і грати в ліцензійну гру. Portal 2 я купив в день прем'єри за 15 $, хоча в Steam гра коштує 50 $. Продаж таких ключів можна знайти в plati.ru (Я тут купував), або пошукати в Google за запитом: {назва гри} ключ активації steam.

Єдиний мінус такого способу, що в дану гру можна грати тільки з ip належить нашому регіону.

Дополнительная информация

rss
Карта