Як в Windows 10 повернути стару панель мініатюр вікон, що викликається натисканням Alt + Tab

З реді безлічі модифікованих компонентів, в Windows 10 змін зазнало також меню швидкого доступу до відкритих вікон, яке викликається натисканням комбінації Alt + Tab. Якщо в Windows 8.1 мініатюри на панелі завжди були одного розміру, то в «десятці» вони можуть мати різний розмір в залежності від того, скільки вікон додатків в даний момент відкрито.

Якщо вам не подобається така поведінка мініатюр, можете зробити їх розмір фіксованим, відредагувавши один ключ в системному реєстрі.

Командою regedit відкрийте редактор реєстру і розгорніть гілку. В останньому підрозділі створіть новий 32 -бітний параметр типу DWORD і назвіть його AltTabSettings. Як значення нового параметра встановіть одиницю. Щоб зміни вступили в силу, вийдіть зі свого облікового запису і знову увійдіть в неї або перезавантажте комп'ютер.

Можете перевірити результат. Більше елементи панелі швидкого доступу масштабироваться не будуть. На жаль, відновити мініатюри в тому ж вигляді, в якому вони були в Windows 8.1 навряд чи вдасться. Швидше за все, замість превью вікон у вас будуть прості іконки, що теж може вам не сподобатися. Загалом, вибирайте самі, що вам більше до душі. Щоб повернути все на свої місця, видаліть раніше створений параметр AltTabSettings або змініть його значення на 0.

Дополнительная информация

rss
Карта