Як встановити гру на Андроїд з комп'ютера

  1. висновки

В одній зі статей ми розглядали питання про те, як встановити автовідповідач .

У цій статті хотілося б докладно розповісти, як встановити ігри на Андроїд. З кожним днем ​​в світі стає все більше власників телефонів на цій операційній системі. Вони популярні завдяки своїй комфортності, з ним легко і просто грати, працювати, виконувати інші дії. Багатьох користувачів залучаються саме розважальні додатки, а саме †"гри. Сьогодні їх неймовірна кількість і кожен день з'являються нові. Основною проблемою новачків є складність установки деяких ігор на певні моделі телефонів. Насправді нічого складного немає, просто різні апарати мають свої вимоги до установки тих чи інших додатків. Ось про це ми і розповімо детальніше і навчимо вам працювати з телефонами на Андроїд.

Ось про це ми і розповімо детальніше і навчимо вам працювати з телефонами на Андроїд

В даний час існує чотири найпоширеніших способів установки ігор на телефони з платформою Андроїд . Найпростішим є пошук потрібного додатка в інтернет-магазінеPlay Market. Для цього необхідно зайти в додаток на вашому апараті, яке має точно таке ж ім'я. Запустивши його, отримуєте доступ до всіх програмних продуктів, призначених для гаджетів на ОС Android. Завантаживши на телефон вподобану гру, ви автоматично отримаєте доступ до її нових версій і оновлень. Ось тільки слід пам'ятати, що за установку нової гри в більшості випадком доведеться заплатити. Не варто думати про те, як встановити додаток Play Market, за замовчуванням воно спочатку є на всіх смартфонах, які працюють на Android.

Другим способом є установка додатків та ігор за допомогою apk-файлу. Кожен файл, який розроблений спеціально для Андроїд, має розширення .apk. Завантаживши, його потрібно створити на картці пам'яті апарату. Після чого необхідно перейти в головне меню, дозволивши в ньому установку додатків, отриманих від невідомих джерел. Потім ви відкриваєте в смартфоні файлову систему і запускаєте файл, який скопіювали. Відразу ж гра буде встановлена ​​і можна насолоджуватися процесом. Багато цілком обгрунтовано вважають, що встановлюючи гри на Андроїд через Market, можна повністю забезпечити безпеку даних, що зберігаються на телефоні. Це особливо актуально в наш час, коли крадіжка паролів від різних акаунтів є однією з найпоширеніших проблем.

Ще одним способом, як встановити гри на Андроїд є підключення апарата до комп'ютера або перенесення додатків на кардрідер. Для цього на карті пам'яті створюється папка з будь-якою назвою, в неї переміщаються файли з розширенням .apk, після чого карта повертається в телефон або апарат від'єднується від комп'ютера. Потім в смартфоні потрібно зайти в карту пам'яті. Для цього можна скористатися файловим менеджером або монтажником додатків, за допомогою яких потрібно знайти створену папку. Заходьте в неї і встановлюєте додаток, після чого гра автоматично з'являється в меню. Варто тільки враховувати, що не у всіх моделей сучасних мобільних телефоновесть доступ до файлового менеджера або установника додатків. Зрозуміло, що для таких апаратів вищеописаний метод не підходить. Більш докладно про це можна дізнатися в інструкції, що додається до кожного телефону.

Інші смартфони Флай
На нашому сайті можна знайти каталог з іншими смартфонами Fly на Андроїд .

висновки

Прочитавши все вищеописане, ви тепер знаєте, як встановити ігри на Андроїд. Спробувавши зробити це хоча б раз, в майбутньому кожен користувач зможе самостійно встановлювати програми, в тому числі і ігри, не відчуваючи при цьому труднощів і складнощів. Для початку можна попросити, щоб хтось зробив це при вас, якщо ви боїтеся експериментувати з апаратом. Але після того, як зрозумієте, що дана процедура не становить складності, робіть все самі, адже це набагато приємніше. Тим більше що сьогодні для апаратів на ОС Андроїд випускається безліч ігор, кожна з них цікава своїми деталями і розрахована на те, щоб задовольнити найвибагливіші смаки. Більш докладно про огляд ігор для андроїд Ви можете прочитати тут .

Перед тим, як почати установку ігор на Андроїд, найкраще прочитайте інструкцію до телефону. Незважаючи на те, що на більшість моделей це робиться легко і просто, можуть виникнути деякі нюанси, які найчастіше описуються в інструкції від виробника. Крім того, такий крок дозволить вам уникнути помилок і не призведе до того, що гаджет вийде з ладу з вашої вини. Також опис установки ігор для конкретної моделі телефону можна знайти в інтернеті. Але, як правило, всі апарати, що працюють на Android , Мають єдиний алгоритм установки. Вивчивши і спробувавши все методи, ви зможете визначитися і вибрати для себе найзручніший і комфортний, після чого продовжувати ним користуватися протягом довгого часу. Бажаємо вам в цьому удачі!

Якщо Вам цікаво, то Ви можете ознайомитися зі статтею про використання мобільного телефону в якості модему .

Дополнительная информация

rss
Карта