Як видалити сторінку в однокласниках?

  1. Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Пік популярності російської соціальної мережі Odnoklassniki.ru припав на 2007-2008 роки - саме тоді кількість тих, хто зареєструвався на цьому сайті, перевищила кілька мільйонів.

Симпатія користувачів до «Одноклассникам.ру» був цілком зрозумілою - зручний інтерфейс, відсутність реклами і платних сервісів, доступна реєстрація. Однак трохи пізніше популярність стала спадати - багато зробили вибір на користь найближчого конкурента «однокласників», сайту vkontakte.ru. До речі,

на сайті в контакті ласкаво просимо, вхід на мою сторінку !

Кому-то довелося не до вподоби велика кількість рекламних банерів і зміна інтерфейсу сайту, хтось не захотів миритися з введенням різних платних опцій і можливостей. І соціальна мережа однокласники ru пошук однокласників на моїй сторінці для деяких стала не потрібна.

Іншими словами, користувачі стали залишати сайт, намагаючись, по можливості, видалити свої акаунти - сторінки з особистими даними.

Однак було це не так-то просто: адміністрація сайту заблокувала таку можливість. До речі, а ви не хочете дізнатися, як зареєструватися в однокласниках під іншим ім'ям ?

Багато вдавалися або до хакерських методам видалення профайлів, або спеціально порушували правила користування сайтом для того, щоб потрапити в бан і, таким чином, піти з сайту.

Після численних скарг користувачів адміністрація Однокласників все-таки передбачила спеціальну функцію, що дозволяє піти з сайту, і сьогодні зробити це досить просто. Для цього необхідно дотримуватися певної інструкції, з якої ми пропонуємо ознайомитися.

Для цього необхідно дотримуватися певної інструкції, з якої ми пропонуємо ознайомитися

Необхідно знайти на головній сторінці сайті odnoklassniki.ru розділ «Допомога». Посилання на нього розташовується внизу сторінки, праворуч.

Посилання на нього розташовується внизу сторінки, праворуч

Далі необхідно перейти до розділу «Регламент сайту odnoklassniki.ru», посилання на нього можна знайти в самому кінці розділу.

ru», посилання на нього можна знайти в самому кінці розділу

Знаходимо посилання «Відмовитися від послуг» - в списку вона йде останньою.

У формі необхідно вказати діючий пароль до сторінки, натиснути кнопку - і все, сторінка видалена.

Крім того, існує й інший спосіб видалення сторінки з «однокласників» - більш хакерський, але, тим не менш, працює. Для цього в рядок браузера необхідно вставити ось таке посилання:

dk? cmd = PopLayer & st.cmd = userConfig & st.layer.cmd = PopLayerDeleteUserProfile

Необхідно пам'ятати, що схеми видалення профайла / сторінки з сайту dnoklassniki.run періодично змінюються, тому те, що працює, наприклад, сьогодні, вже через місяць може не допомогти, якщо ви хочете піти з «однокласників». Оптимальний варіант - перевіряти актуальність того чи іншого способу, звіряючись з інформацією з мережі Інтернет - зазвичай нові способи видалення акаунтів публікуються там досить швидко.

Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:


Сподобався урок - поділіться з друзями! (Для цього натисніть одну з кнопок нижче)


Також рекомендую вивчити наступні уроки цього розділу:

Коментування і розміщення посилань заборонено.