Як розпакувати архів онлайн

  1. B1 Online Archiver
  2. Wobzip

У цьому невеликому огляді - пара кращих знайдених мною онлайн сервісів для розпакування архівів онлайн, а також про те, навіщо і в яких ситуаціях ця інформація може вам стати в нагоді У цьому невеликому огляді - пара кращих знайдених мною онлайн сервісів для розпакування архівів онлайн, а також про те, навіщо і в яких ситуаціях ця інформація може вам стати в нагоді.

Про розпакуванню архівних файлів онлайн я і сам не замислювався, поки не знадобилося відкрити RAR файл на хромбук, а вже після цього дії згадав, що не так давно знайомий надсилав мені для розпакування архів з документами з роботи, так як на робочому комп'ютері не можна було встановлювати свої програми. А адже він теж міг скористатися такими сервісами в Інтернеті.

Даний спосіб розпакування підійде майже у всіх випадках, якщо ви не можете встановити архіватор на комп'ютер (обмеження адміністратора, гостьовий режим, або просто не хочете тримати зайві програми, які використовуєте раз на півроку). Сервісів онлайн розпакування архівів існує безліч, але вивчивши близько десятка, я вирішив зупинитися на двох, з якими дійсно зручно працювати і на яких майже немає реклами, а також підтримується більшість відомих форматів архівних файлів.

B1 Online Archiver

Перший онлайн распаковщик архівів в цьому огляді - B1 Online Archiver, мені здався найкращим варіантом. Він являє собою окрему сторінку на сайті офіційного розробника безкоштовного архіватора B1 (який я не рекомендую встановлювати, нижче напишу чому).

Для розпакування архіву, просто зайдіть на сторінку http://online.b1.org/online , Натисніть на кнопку «Click Here» і вкажіть шлях до файлу архіву на вашому комп'ютері. Серед підтримуваних форматів - 7z, zip, rar, arj, dmg, gz, iso і багато інших. В тому числі, можлива розпакування архівів, захищених паролем (за умови, що ви знаєте пароль). На жаль, інформації про обмеження розміру архіву я не знайшов, але воно повинно бути.

На жаль, інформації про обмеження розміру архіву я не знайшов, але воно повинно бути

Відразу після розпакування архіву ви отримаєте список файлів, які можна окремо завантажити на свій комп'ютер (до речі, тільки тут я знайшов повну підтримку російських імен файлів). Сервіс обіцяє автоматично видалити всі ваші файли з сервера через кілька хвилин, після того як ви закриєте сторінку, але зробити це можна і вручну.

Сервіс обіцяє автоматично видалити всі ваші файли з сервера через кілька хвилин, після того як ви закриєте сторінку, але зробити це можна і вручну

А тепер про те, чому не варто завантажувати архіватор B1 на свій комп'ютер - тому, що він насичений додатковим небажаним ПО, що показує рекламу (AdWare), а ось використання онлайн, наскільки я зміг проаналізувати, нічим подібним не загрожує.

Wobzip

Наступний варіант, з парою додаткових можливостей - Wobzip.org, що підтримує онлайн розпакування 7z, rar, zip і інших популярних типів архівів і не тільки (наприклад, віртуальних дисків VHD і установників MSI), в тому числі захищених паролем. Обмеження на розмір - 200 Мб і, на жаль, з кириличними іменами файлів даний сервіс не дружить.

Використання Wobzip мало чим відрізняється від попереднього варіанту, але все-таки є, що виділити:

  • Можливість розпакування архіву не з вашого комп'ютера, а з Інтернету, досить вказати посилання на архів.
  • Розпаковані файли можна завантажити не по одному, а у вигляді Zip архіву, який підтримується майже будь-якими сучасними операційними системами.
  • Також ви можете відправити ці файли в хмарне сховище Dropbox

По завершенні роботи з Wobzip, натисніть кнопку «Delete Upload» для видалення ваших файлів з сервера (або вони будуть видалені автоматично через 3 дня).

Ось так - просто і в багатьох випадках дуже ефективно, доступно з будь-яких пристроїв (в тому числі з телефону або планшета) і не вимагає установки яких-небудь програм на комп'ютер.

А раптом і це буде цікаво: