Як створити ZIP архів

  1. Спосіб 1: WinRAR
  2. Спосіб 2: 7-Zip
  3. Спосіб 3: IZArc
  4. Спосіб 4: Hamster ZIP Archiver
  5. Спосіб 5: Total Commander
  6. Спосіб 6: Використання контекстного меню «Провідника»
  7. Чи допомогла вам ця стаття?

Упаковуючи об'єкти в ZIP-архів, можна домогтися не тільки економії місця на диску, але і забезпечити більш зручну пересилання даних за допомогою інтернету або заархівувати файли для відправки поштою

Упаковуючи об'єкти в ZIP-архів, можна домогтися не тільки економії місця на диску, але і забезпечити більш зручну пересилання даних за допомогою інтернету або заархівувати файли для відправки поштою. Давайте дізнаємося, як упакувати об'єкти в зазначений формат.

Створювати ZIP-архіви можуть не тільки спеціалізовані додатки для архівації - архіватори, але з цим завданням також можна впоратися за допомогою вбудованих інструментів операційної системи. З'ясуємо, як створити стислі папки подібного типу різними способами.

Спосіб 1: WinRAR

Почнемо розбір варіантів вирішення поставленого завдання з самого популярного архіватора - WinRAR , Для якого основним форматом є RAR, але, тим не менш, вміє створювати і ZIP.

  1. Перейдіть за допомогою «Провідника» в ту директорію, де розташовані файли, які потрібно помістити в ZIP-папку. Виділіть дані елементи. Якщо вони розташовані цільним масивом, то виділення проводиться просто з затиснутою лівою кнопкою миші (ЛКМ). Якщо ж потрібно упакувати розрізнені елементи, то при їх виділенні притримуйте кнопку Ctrl. Після цього клацніть по виділеному фрагменту правою кнопкою мишки (ПКМ). У контекстному меню клацніть по пункту з іконкою WinRAR «Додати до архіву ...».
  2. »

  3. Відкривається інструмент налаштувань архівації WinRAR. Перш за все, в блоці «Формат архіву» встановіть радіокнопку в позицію «ZIP». При бажанні в поле «Ім'я архіву» користувач може вписати будь-яке найменування, яке вважає за потрібне, але може залишити і призначений додатком за замовчуванням.

    «Ім'я архіву»

    Також слід звернути увагу на поле «Метод стиснення». Тут можна вибрати рівень упаковки даних. Для цього клацніть по найменуванню даного поля. Звісно ж список з таких методів:

    • Звичайний (за замовчуванням);
    • швидкісний;
    • Швидкий;
    • хороший;
    • Максимальний;
    • Без стиснення.

    Потрібно знати, що чим більш швидкий метод стиснення ви оберете, тим ступінь архівування буде менше, тобто, підсумковий об'єкт буде займати більше дисковий простір. Методи «Хороший» і «Максимальний» можуть забезпечити більш високий рівень архівації, але зажадають і більшого часу на виконання процедури. При виборі варіанту «Без стиснення» дані просто упаковуються, але не стискаються. Просто виберіть той варіант, який вважаєте за потрібне. Якщо ви хочете використовувати метод «Звичайний», то можете взагалі дане поле не чіпати, так як він встановлений за замовчуванням.

    За замовчуванням створений ZIP-архів збережеться в тому ж каталозі, в якому розташовані вихідні дані. Якщо ви бажаєте це змінити, тоді натискайте «Огляд ...».

  4. »

  5. З'являється вікно «Пошук архіву». Прокрутіть в ньому в ту директорію, де хочете, щоб був збережений об'єкт, і натискайте «Зберегти».
  6. Прокрутіть в ньому в ту директорію, де хочете, щоб був збережений об'єкт, і натискайте «Зберегти»

  7. Після цього відбувається повернення в вікно створення. Якщо ви вважаєте, що всі необхідні налаштування збережені, то для запуску процедури архівування натискайте «OK».
  8. Якщо ви вважаєте, що всі необхідні налаштування збережені, то для запуску процедури архівування натискайте «OK»

  9. Буде виконана процедура створення ZIP-архіву. Сам створений об'єкт з розширенням ZIP буде знаходитися в тій директорії, яку призначив користувач, або, якщо він цього не робив, то там, де розташовані вихідні.

Можна також створити ZIP-папку і безпосередньо через внутрішній файловий менеджер WinRAR.

  1. Проведіть запуск WinRAR. За допомогою вбудованого файлового менеджера переміститеся в ту директорію, в якій розташовані призначені для архівації елементи. Виділіть їх тим же способом, що і через «Провідник». Клацніть по виділенню ПКМ і виберіть «Додати файли в архів».

    «Додати файли в архів»

    Також після виділення можна застосувати Ctrl + A або натиснути на іконку «Додати» на панелі.

  2. Також після виділення можна застосувати Ctrl + A або натиснути на іконку «Додати» на панелі

  3. Після цього відкриється знайоме вікно настройки архівації, де потрібно поступити таким самим чином, які були описані в попередньому варіанті.

Після цього відкриється знайоме вікно настройки архівації, де потрібно поступити таким самим чином, які були описані в попередньому варіанті

урок: Архівування файлів в ВінРАР

Спосіб 2: 7-Zip

Наступним архиватором, який вміє створювати ZIP-архіви, є програма 7-Zip .

  1. Запустіть 7-Zip і перейдіть за допомогою вбудованого файлового менеджера в директорію розміщення початкових кодів, що підлягають архівації. Проведіть їх виділення і натисніть на піктограму «Додати» в формі «плюса».
  2. Проведіть їх виділення і натисніть на піктограму «Додати» в формі «плюса»

  3. З'являється інструмент «Додати до архіву». У самому верхньому активному полі можна змінити найменування майбутнього ZIP-архіву на те, що користувач вважає доречним. В поле «Формат архіву» зі списку вибираємо «ZIP» замість «7z», який встановлений за замовчуванням. В поле «Рівень стиснення» можете зробити вибір між наступними значеннями:
    • Нормальний (за замовчуванням);
    • Максимальний;
    • швидкісний;
    • ультра;
    • Швидкий;
    • Без стиснення.

    Так само, як і в WinRAR тут діє принцип: чим сильніше рівень архівування, тим повільніше відбувається процедура і навпаки.

    За замовчуванням збереження проводиться в тому ж каталозі, де знаходиться вихідний матеріал. Для того, щоб змінити цей параметр, слід клацнути по кнопці зі трьома крапками праворуч від поля з найменуванням стислій папки.

  4. Для того, щоб змінити цей параметр, слід клацнути по кнопці зі трьома крапками праворуч від поля з найменуванням стислій папки

  5. З'являється вікно «Погортати». З його допомогою потрібно переміститися в той каталог, куди потрібно буде відправити сформований елемент. Після того, як перехід в директорію здійснений, натискайте «Відкрити».
  6. Після того, як перехід в директорію здійснений, натискайте «Відкрити»

  7. Після цього кроку відбувається повернення в вікно «Додати до архіву». Так як всі налаштування вказані, для активації процедури архівування натискайте «OK».
  8. Так як всі налаштування вказані, для активації процедури архівування натискайте «OK»

  9. Архівування виконано, а готовий елемент відправлений в директорію, вказану користувачем, або залишиться в тій папці, де розміщені вихідні матеріали.

Як і в попередньому способі, також можна діяти і через контекстне меню «Провідника».

  1. Прокрутіть в папку розташування початкових кодів, що підлягають архівації, які слід виділити і клацнути по виділенню ПКМ.
  2. Прокрутіть в папку розташування початкових кодів, що підлягають архівації, які слід виділити і клацнути по виділенню ПКМ

  3. Виберіть позицію «7-Zip», а в додатковому списку клацніть по пункту «Додати до« Назва поточної папкі.zip »».
  4. zip »»

  5. Після цього без внесення будь-яких додаткових налаштувань ZIP-архів буде створений в тій же папці, де знаходяться вихідні, і йому буде присвоєно найменування цієї самої папки розміщення.

Після цього без внесення будь-яких додаткових налаштувань ZIP-архів буде створений в тій же папці, де знаходяться вихідні, і йому буде присвоєно найменування цієї самої папки розміщення

Якщо ж ви хочете зберегти готову ZIP-папку в іншому каталозі або задати певні настройки архівації, а не застосовувати задані за замовчуванням, то в цьому випадку потрібно діяти наступним чином.

  1. Перейдіть до тих елементів, які потрібно помістити в ZIP-архів, і виділіть їх. Клацніть по виділенню ПКМ. У контекстному меню клацніть по «7-Zip», а потім вибирайте «Додати до архіву ...».
  2. »

  3. Після цього відкриється вікно «Додати до архіву» знайоме нам по опису алгоритму процедури створення ZIP-папки через файловий менеджер 7-Zip. Подальші дії в точності будуть повторювати ті, про які ми говорили при розгляді даного варіанту.

Подальші дії в точності будуть повторювати ті, про які ми говорили при розгляді даного варіанту

Спосіб 3: IZArc

Наступний спосіб створення ZIP-архівів буде виконаний за допомогою архіватора IZArc, який хоча і менш популярний, ніж попередні, але теж є надійною програмою для архівації.

  1. Запустіть IZArc. Клацніть по значку з написом «Новий».

    «Новий»

    Також можете застосувати Ctrl + N або послідовно натиснути по пунктам меню «Файл» і «Створити архів».

  2. Також можете застосувати Ctrl + N або послідовно натиснути по пунктам меню «Файл» і «Створити архів»

  3. З'являється віконце «Створити архів ...». Прокрутіть в ньому в ту директорію, де бажаєте розмістити створену ZIP-папку. В поле «Ім'я файлу» впишіть найменування, яким хочете її назвати. На відміну від попередніх способів, даний атрибут автоматично присвоюють. Так що в будь-якому випадку його доведеться вписувати вручну. Натискайте «Відкрити».
  4. Натискайте «Відкрити»

  5. Потім відкриється інструмент «Додати файли в архів» у вкладці «Вибір файлів». За замовчуванням він відкритий в тій же директорії, яку ви вказали, як місце зберігання готової стислій папки. Вам же потрібно переміститися в ту папку, де зберігаються файли, які потрібно упакувати. Виділити ті елементи, відповідно до загальних правил виділення, які бажаєте заархівувати. Після цього, якщо хочете задати більш точні налаштування архівації, то переміститеся у вкладку «Налаштування стиснення».
  6. Після цього, якщо хочете задати більш точні налаштування архівації, то переміститеся у вкладку «Налаштування стиснення»

  7. У вкладці «Налаштування стиснення» в першу чергу простежте, щоб в поле «Тип архіву» був встановлений параметр «ZIP». Хоча він повинен бути встановлений за замовчуванням, але буває всяке. Тому, якщо це не так, то потрібно змінити параметр на вказаний. В поле «Дія» повинен бути вказаний параметр «Додати».
  8. В поле «Дія» повинен бути вказаний параметр «Додати»

  9. В поле «Стиснення» можна змінити рівень архівації. На відміну від попередніх програм, в IZArc в даному полі встановлений за замовчуванням не середній показник, а той, який забезпечує найвищу ступінь стиснення при найвищих тимчасових витратах. Цей показник називається «Найкращий». Але, якщо вам потрібно більш швидке виконання завдання, то ви можете змінити цей показник на будь-який інший, який забезпечує більш швидке, але менш якісно стиснення:
    • Дуже швидке;
    • швидке;
    • Звичайне.

    Але можливість виконання архівації в досліджуваний формат без стиснення в IZArc відсутня.

  10. Але можливість виконання архівації в досліджуваний формат без стиснення в IZArc відсутня

  11. Крім того, у вкладці «Налаштування стиснення» можна змінити ряд інших параметрів:
    • Метод стиснення;
    • Адреси папок;
    • Атрибути дати;
    • Включення або ігнорування вкладених папок та ін.

    Після того, як всі необхідні параметри вказані, для запуску процедури архівації натискайте «OK».

  12. Після того, як всі необхідні параметри вказані, для запуску процедури архівації натискайте «OK»

  13. Буде виконана процедура упаковки. Архівована папка буде створена в тій директорії, яку призначив користувач. На відміну від попередніх програм, вміст і місце розташування ZIP-архіву відобразиться через інтерфейс програми.

На відміну від попередніх програм, вміст і місце розташування ZIP-архіву відобразиться через інтерфейс програми

Як і в інших програмах, архівацію в формат ZIP за допомогою IZArc можна робити, використовуючи контекстне меню «Провідника».

  1. Для миттєвої архівації в «Провіднику» виділіть елементи, що підлягають стисненню. Клацніть по ним ПКМ. У контекстному меню перейдіть по «IZArc» і «Додати в« Назва поточної папкі.zip »».
  2. zip »»

  3. Після цього ZIP-архів буде створений в тій же папці, де розташовані вихідні, і під її ж ім'ям.

Після цього ZIP-архів буде створений в тій же папці, де розташовані вихідні, і під її ж ім'ям

Можна в процедурі архівації через контекстне меню задати і складні настройки.

  1. Для цих цілей після виділення і виклику контекстного меню виберіть в ньому пункти «IZArc» і «Додати до архіву ...».
  2. »

  3. Відкривається вікно настройки архівування. В поле «Тип архіву» встановіть значення «ZIP», якщо там задано інше. В поле «Дія» має стояти значення «Додати». В поле «Стиснення» можна змінити рівень архівування. Варіанти вже перераховувалися раніше. В поле «Метод стиснення» можете вибрати один з трьох методів виконання операції:
    • Deflate (за замовчуванням);
    • Store;
    • Bzip2.

    Крім того, в поле «Шифрування» можна вибрати варіант «Шифрування зі списку».

    Якщо ви бажаєте змінити місце розташування створюваного об'єкта або його ім'я, то для цього слід клацнути по значку в формі папки праворуч від поля, в якому записаний його адресу за замовчуванням.

  4. Якщо ви бажаєте змінити місце розташування створюваного об'єкта або його ім'я, то для цього слід клацнути по значку в формі папки праворуч від поля, в якому записаний його адресу за замовчуванням

  5. Запускається віконце «Відкрити». Перейдіть в ньому в ту директорію, де бажаєте зберігати в майбутньому сформований елемент, а в поле «Ім'я файлу» впишіть найменування, яке йому привласнюєте. Натискайте «Відкрити».
  6. Натискайте «Відкрити»

  7. Після того, як новий шлях доданий в поле вікна «Створити архів», для запуску процедури упаковки натискайте «OK».
  8. Після того, як новий шлях доданий в поле вікна «Створити архів», для запуску процедури упаковки натискайте «OK»

  9. Архівування буде вироблено, а результат цієї процедури відправлений в ту директорію, яку користувач вказав сам.

Спосіб 4: Hamster ZIP Archiver

Ще однією програмою, яка вміє створювати ZIP-архіви, є Hamster ZIP Archiver, що, втім, видно навіть з її назви.

  1. Запустіть Hamster ZIP Archiver. Прокрутіть до розділу «Створити».
  2. Прокрутіть до розділу «Створити»

  3. Клацніть по центральній частині вікна програми, де зображена папка.
  4. Клацніть по центральній частині вікна програми, де зображена папка

  5. Запускається вікно «Open». З його допомогою потрібно переміститися туди, де знаходяться вихідні об'єкти, що підлягають архівації, і виділити їх. Потім натискайте «Open».

    «Open»

    Можна зробити й по-іншому. Відкрити директорію розташування файлів в «Провіднику», виділити їх і перетягнути у вікно ЗІП Архівер у вкладці «Створити».

    Відкрити директорію розташування файлів в «Провіднику», виділити їх і перетягнути у вікно ЗІП Архівер у вкладці «Створити»

    Після того, як перетягувати елементи потраплять в область оболонки програми, вікно розділиться на дві частини. Елементи слід перетягувати в половину, яка називається «Створити новий архів ...».

  6. »

  7. Незалежно від того, чи будете ви діяти через вікно відкриття або шляхом перетягування, список обраних для упаковки файлів відобразиться у вікні ЗІП Архівер. За замовчуванням архівувати пакету буде присвоєно ім'я «My archive name». Для того, щоб змінити його, клацніть по полю, де воно відображається або по піктограмі у вигляді олівця праворуч від нього.
  8. Для того, щоб змінити його, клацніть по полю, де воно відображається або по піктограмі у вигляді олівця праворуч від нього

  9. Введіть ім'я, яке вважаєте за потрібне і натисніть Enter.
  10. Введіть ім'я, яке вважаєте за потрібне і натисніть Enter

  11. Для того, щоб вказати, де буде розміщуватися створений об'єкт, клацніть по напису «Натисніть щоб вибрати шлях для архіву». Але навіть, якщо ви не перейдете по даній написи, об'єкт не буде збережений в певній директорії за замовчуванням. При запуску архівації все одно відкриється віконце, де вам слід вказати директорію.
  12. При запуску архівації все одно відкриється віконце, де вам слід вказати директорію

  13. Отже, після натискання по напису з'явиться інструмент «Виберіть шлях для архіву». У ньому слід перейти в директорію планованого розташування об'єкта і натиснути на «Вибір папки».
  14. У ньому слід перейти в директорію планованого розташування об'єкта і натиснути на «Вибір папки»

  15. Адреса відобразиться в головному вікні програми. Для більш точного налаштування архівації клацніть по піктограмі «Параметри архіву».
  16. Для більш точного налаштування архівації клацніть по піктограмі «Параметри архіву»

  17. Запускається вікно параметрів. В поле «Шлях» при бажанні можна змінити місце розташування створюваного об'єкта. Але, так як ми його вказали раніше, то даний параметр чіпати не будемо. А ось в блоці «Ступінь стиснення» можна регулювати рівень архівації та швидкість обробки даних шляхом перетягування повзунка. За замовчуванням встановлено звичайний рівень стиснення. Крайнє праве положення повзунка - «Максимальний», а крайнє ліве - «Без стиснення».

    Обов'язково простежте, щоб в поле «Формат архіву» було встановлено значення «ZIP». У зворотному випадку поміняйте його на вказане. Також можна змінити наступні параметри:

    • Метод стиснення;
    • Розмір слова;
    • словника;
    • Блоку і ін.

    Після того, як всі параметри задані, для повернення до попереднього вікна натискайте на піктограму у вигляді стрілочки, спрямованої вліво.

  18. Після того, як всі параметри задані, для повернення до попереднього вікна натискайте на піктограму у вигляді стрілочки, спрямованої вліво

  19. Відбувається повернення в головне віконце. Тепер нам залишилося запустити процедуру активації, натиснувши на кнопку «Створити».
  20. Тепер нам залишилося запустити процедуру активації, натиснувши на кнопку «Створити»

  21. Архівований об'єкт буде створений і розміщений за тією адресою, яку вказав користувач в налаштуваннях архівації.

Найбільш простий алгоритм виконання поставленого завдання за допомогою зазначеної програми полягає в використанні контекстного меню «Провідника».

  1. Запустіть «Провідник» і перейдіть в той каталог, де знаходяться файли, які потрібно упакувати. Виділіть ці об'єкти і клацніть по ним ПКМ. В меню оберіть пункт «Hamster ZIP Archiver». У додатковому списку вибирайте «Створити архів« Назва поточної папкі.zip »».
  2. zip »»

  3. ZIP-папка буде створена негайно в тому ж каталозі, де розташований вихідний матеріал, і під ім'ям цього ж каталогу.

ZIP-папка буде створена негайно в тому ж каталозі, де розташований вихідний матеріал, і під ім'ям цього ж каталогу

Але можливий і варіант, коли користувач, діючи через меню «Провідника», при виконанні процедури упаковки за допомогою Hamster ZIP Archiver може задати і певні настройки архівування.

  1. Виділіть вихідні об'єкти і клацніть по ним ПКМ. У меню, натисніть кілька разів по «Hamster ZIP Archiver» і «Створити архів ...».
  2. »

  3. Запускається інтерфейс Hamster ZIP Archiver в розділі «Створити» зі списком тих файлів, які користувач раніше виділив. Всі подальші дії потрібно робити в точності, як це було описано при першому варіанті роботи з програмою ЗІП Архівер.

Всі подальші дії потрібно робити в точності, як це було описано при першому варіанті роботи з програмою ЗІП Архівер

Спосіб 5: Total Commander

Створювати ZIP-папки можна також за допомогою більшості сучасних файлових менеджерів, найпопулярнішим з яких є Total Commander .

  1. Запустіть Тотал Коммандер. В одній з його панелей переміститеся в місце розташування вихідного, які необхідно упакувати. У другій панелі перейдіть туди, куди ви бажаєте відправити об'єкт після процедури архівації.
  2. У другій панелі перейдіть туди, куди ви бажаєте відправити об'єкт після процедури архівації

  3. Потім потрібно в панелі, що містить вихідні коди, виділити файли, що підлягають стисненню. Зробити це можна в Тотал Коммандер декількома способами. Якщо об'єктів небагато, то виділення можна зробити, просто клацнувши по кожному з них ПКМ. При цьому найменування виділених елементів повинно забарвитися в червоний колір.

    ПКМ

    Але, якщо об'єктів багато, то в Total Commander існують інструменти групового виділення. Наприклад, якщо потрібно упакувати файли тільки з певним розширенням, то можна виконати виділення з розширення. Для цього клацніть ЛКМ по будь-якому з елементів, що підлягає архівації. Далі тисніть «Виділення» і з розкрився списку вибирайте «Виділити файли / папки з розширення». Також після клацання по об'єкту можете застосувати комбінацію Alt + Num +.

    Також після клацання по об'єкту можете застосувати комбінацію Alt + Num +

    Всі файли, що знаходяться в цій папці, з тим же розширенням, що і зазначений об'єкт, будуть виділені.

  4. Для запуску вбудованого архіватора натисніть на піктограму «Запакувати файли».
  5. Для запуску вбудованого архіватора натисніть на піктограму «Запакувати файли»

  6. Запускається інструмент «Упаковка файлів». Головне дію в даному вікні, яке потрібно зробити, це переставити перемикач у вигляді радиокнопки в позицію «ZIP». Також можете внести додаткові настройки шляхом установки галочок близько відповідних пунктів:
    • Збереження шляхів;
    • Облік підкаталогів;
    • Видалення початкових кодів після упаковки;
    • Створення стислій папки для кожного окремого файлу і т.д.

    Якщо ви хочете відрегулювати рівень архівації, то для цих цілей клацаєте по кнопці «Налаштування ...».

  7. »

  8. Запускається вікно генеральних налаштувань Total Commander в розділі «Архіватор ZIP». Переходимо до блоку «Ступінь стиснення внутрішнього ZIP-пакувальника». Шляхом перестановки перемикача у вигляді радиокнопки можна задати три ступені стиснення:
    • Нормальне (рівень 6) (за замовчуванням);
    • Максимальна (рівень 9);
    • Швидке (рівень 1).

    Якщо ви встановите перемикач в позицію «Інше», то в поле навпроти неї зможете вручну вбити ступінь архівування від 0 до 9. Якщо ви вкажете в даному полі 0, то архівація буде виконуватися без стискання даних.

    У цьому ж вікні можна задати і деякі додаткові настройки:

    • Формат імен;
    • Дата;
    • Відкриття неповна ZIP-Архівів и т.д.

    Після того, як налаштування вказані, натискайте «Застосувати» і «OK».

  9. Після того, як налаштування вказані, натискайте «Застосувати» і «OK»

  10. Повернувшись у вікно «Упаковка файлів», натискайте «OK».
  11. Повернувшись у вікно «Упаковка файлів», натискайте «OK»

  12. Упаковка файлів виконана і готовий об'єкт буде відправлений в ту папку, яка відкрита в другій панелі Тотал Коммандер. Називатися цей об'єкт буде так само, як і папка, яка містить вихідні коди.

Називатися цей об'єкт буде так само, як і папка, яка містить вихідні коди

урок: Використання Тотал Коммандер

Спосіб 6: Використання контекстного меню «Провідника»

Створити ZIP-папку можна також за допомогою вбудованих інструментів Windows, використовуючи для цієї мети контекстне меню «Провідника». Розглянемо, як це зробити на прикладі ОС Windows 7.

  1. Перейдіть за допомогою «Провідника» в директорію, де містяться вихідні, призначені для упаковки. Виділіть їх, згідно із загальними правилами виділення. Клацніть по виділеній області ПКМ. У контекстному меню переходите по «Відправити» і «Стисла ZIP-папка».
  2. У контекстному меню переходите по «Відправити» і «Стисла ZIP-папка»

  3. Буде сформовано ZIP в тій же директорії, де знаходяться вихідні. За замовчуванням назва даного об'єкта буде відповідати найменуванню одного з вихідних файлів.
  4. За замовчуванням назва даного об'єкта буде відповідати найменуванню одного з вихідних файлів

  5. Якщо ви хочете змінити назву, то відразу після формування ZIP-папки вбийте то, яке вважаєте за потрібне і натискайте Enter.

    Enter

    На відміну від попередніх варіантів, даний спосіб максимально спрощений і не дозволяє вказувати місце розташування створюваного об'єкта, його ступінь упаковки і інші настройки.

Таким чином ми з'ясували, що ZIP-папку можна створити не тільки за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, але і застосувавши внутрішні інструменти Windows. Правда, в цьому випадку ви не зможете налаштувати основні параметри. Якщо ж вам необхідно сформувати об'єкт з чітко заданими параметрами, то тоді на допомогу прийде стороннє ПО. Яку саме програму вибрати, залежить виключно від уподобань самих користувачів, так як суттєвої різниці між різними архиваторами в питанні створення ZIP-архівів немає.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?

Дополнительная информация

rss
Карта