Як відкрити файл RAR або ZIP

  1. Чим відкрити файл rar або zip
  2. Як відкрити архіви zip або rar

Вітаємо наших постійних читачів, а також тих, хто перший раз зайшов на наш сайт Вітаємо наших постійних читачів, а також тих, хто перший раз зайшов на наш сайт. Пропонуємо вашій увазі чергову пізнавальну публікацію. На це раз, мова піде про файлах, які мають розширення RAR і ZIP. Як відкрити файл rar? Давайте дізнаємося це разом!

Чим відкрити файл rar або zip

Багато починаючі користувачі комп'ютера, які бачать архіви з файлами або папками в перший раз, задають стандартні запитання:

  • Як відкрити папку rar?
  • Чим відкрити формат rar і zip?
  • Як відкрити rar архів?

Ми пропонуємо просте безкоштовне рішення для будь-яких архівів. Напевно ви хочете знати, якою програмою відкрити файл RAR. Зустрічайте! Програма відкриває файли rar і zip, - безкоштовний архіватор 7-Zip. Завантажити програму відкриває практично будь-які архіви можна по цим посиланням , З офіційного сайту.

Завантажили? Давайте тепер розберемося, як відкрити стиснуту папку zip або rar за допомогою даного архіватора.

Як відкрити архіви zip або rar

Все просто. Встановлюєте 7Zip і запускайте його від імені адміністратора (дана рекомендація актуальна для Windows 7). На зображенні все видно:

Далі заходимо в налаштування програми і встановлюємо розширення для тих видів файлів, які хочемо відкривати за допомогою 7-ZIP. На скріншоті видно, що можна вибрати не тільки файли форматів RAR і ZIP, а й безліч інших видів архівів.

Сподіваємося, що ця скромна стаття виявилася вам корисною, і ви розібралися, як відкрити файл rar або zip. Читайте наш сайт і набирайтеся досвіду!

Як відкрити файл rar?
Завантажили?