Як обрізати музику онлайн

  1. 1. MP3cut
  2. 2. Audio Trimmer

У Мережі можна знайти величезну кількість подібних сайтів, які майже не мають функціональних відмінностей. Але Інфія вибрав два сервісу, які стабільно виконують свої завдання, не зловживають рекламою і мають російськомовний інтерфейс.

1. MP3cut

MP3cut

  • Вхідні формати: AAC, MP3, FLAC, OGG, WAV і безліч інших.
  • Вихідні формати: AAC, MP3, WAV, AMR, M4R (формат рингтонів для iPhone).

За допомогою цього сервісу ви можете обрізати музику в настільному браузері. MP3cut підтримує більше 300 форматів аудіо і відео. Для нормальної роботи сайт попросить вас активувати технологію Flash і, якщо ви користуєтеся блокувальником реклами , Відключити його.

Можна завантажувати файли з комп'ютера, Google Drive, Dropbox або за прямим посиланням. Після завантаження з'являється шкала, на якій потрібно вказати час початку і закінчення потрібного фрагмента. Є спеціальні опції для плавного наростання гучності на початку і її загасання в кінці уривка. Якщо завантажити відео, сервіс витягне з нього аудіодоріжку.

Обрізаний файл зберігається в зазначеному вами форматі на комп'ютері, в Google Drive або Dropbox - на ваш розсуд.

З додаткових функцій сервісу варто відзначити можливість склеювати треки. Для цього у верхньому меню на сайті MP3cut є кнопка «З'єднати пісні». Клікнувши по ній, ви перейдете в інший редактор, за допомогою якого можна об'єднувати обрізані вами фрагменти або цілі пісні.

MP3cut →

2. Audio Trimmer

Audio Trimmer

  • Вхідні формати: MP3, WAV, WMA, OGG, M4R, M4A, AAC, AMR, FLAC, AIF.
  • Вихідні формати: MP3, M4R.

На відміну від попереднього, цей сервіс підтримує менше форматів. Зате дозволяє обрізати музику не тільки в настільному, але і в мобільному браузері на гаджетах під управлінням Android або iOS. Завантажувати файли на сайт можна тільки з пам'яті пристрою.

В іншому Audio Trimmer мало чим відрізняється від MP3cut. Ви завантажуєте музичний файл, вибираєте час початку і закінчення потрібного фрагмента, при бажанні включаєте плавні переходи і виконуєте обрізку. Результат можна зберегти в пам'ять пристрою в обраному форматі і, наприклад, поставити на дзвінок звичайним для вашого гаджета способом.

Audio Trimmer також підтримує кілька специфічних функцій: дозволяє змінювати темп музичних файлів і застосовувати до них аудіореверс.

Audio Trimmer →

Читайте також: