Як швидко я вивчила польську мову

Автор: Helen Mazanova w Polsce 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:05:02 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! Вітаю вас на своєму каналі!

Ви дуже часто питаєте мене, як я ставлюся до польської мови, як швидко я його вивчила, наскільки він відрізняється від російського або українського. У цьому відео хочу розповісти вам, як я вчила польську мову, і поділитися корисними посиланнями та книжками. Перш ніж почну ділитися корисною для вас інформацією, будь ласка, підпишіться на мій канал і будьте першими. Хто бачить мої нові відео.

Коли ми збиралися їхати в Польщу, ми не вчили спеціально польську мову. Спочатку у мене була маленька спроба що-небудь зробити, «Польський для росіян», по-моєму, так вона називалася. Я відкрила, як личить, на алфавіті і коли побачила всі ці букви, які дивно вимовляються, у яких немає аналогів в російській мові, я жахнулася, закрила і вирішила, що я краще це залишу, і, приїхавши в Польщу, я почну вчити Польський мова.

Була пара спроб послухати якусь польську мову або які-небудь уроки польської мови, і мені чомусь здалося, що він дуже схожий на український, і якщо ми приїдемо в Польщу, то зможемо без проблем висловлюватися українською мовою. Але не робіть помилки, будь ласка, тому що поляки зовсім не розуміють української мови. Ще ми зіткнулися з таким моментом, так було у нас, може бути, у кого-то по-іншому, але коли ми говорили з поляками і буквально помилялися в одній букві або робили трохи неправильний наголос, вони тебе абсолютно не могли зрозуміти, про що взагалі йде мова.

Люди більш раннього покоління вчили російську мову в школах. Це, безумовно, нам допомогло, коли ми приїхали, тому що більш дорослі люди могли нас хоча б розуміти, не розмовляти, але розуміти. Нам пощастило, що коли ми приїхали, ми познайомилися з дуже багатьма людьми з України, Білорусі, які розмовляють українською і російською мовою. Перші кілька місяців вони всюди ходили з нами і все переводили. Ми за це дуже-дуже вдячні їм.

Що мені допомогло вивчити польську мову. Безумовно, це спілкування. Ми спілкувалися з поляками кілька разів на тиждень. Ми не закінчували спеціальних курсів не ходили в спеціальні школи, просто живе спілкування з друзями, слухали польську мову, намагалися щось повторити. Це мені дало протягом трьох тижнів хоча б розуміти, про що йдеться. 70% -80% я вже почала розуміти, про що йде мова. Місяців зо два ми слухали, і намагалися щось говорити. Моя вам порада: не бійтеся розмовляти польською мовою! Просіть своїх друзів, щоб вони вас поправляли, якщо ви говорите щось неправильно, навіть якщо ви не знаєте.

Хоча у кожного можливості свої, дуже складно, вивчаючи польську мову, відразу почати розмовляти правильно. Практика, практика і ще раз практика! Через два місяці ми просили наших знайомих позайматися з нами польської граматикою. Ми взяли кілька уроків, але в цьому курсі нам порадили чудову книгу, яка називається «Zaczynam mówić po polsku». У цій книзі чудово розписана вся граматика. Ця книга тільки польською мовою. Перші два місяці, коли ми приїхали, польський був уже трохи на слуху. Ми бачили польські написи, було якесь спілкування по-польськи в магазинах і з друзями. Я вдалася до такого чудового курсу, як польський за 7 уроків: http://speakasap.com/ru/polish-lesson1.html . Думаю, вам він буде корисний.

Безумовно, коли приїжджаєш до Польщі і стикаєшся тут з мовою, з людьми, культурою, то мені було набагато простіше сприйняти цю мову і почати його вивчати. У мене немає здібності до вивчення іноземних мов, для мене це щось дуже важке. Для мене простіше математика, точні науки, веб-дизайн, але ні в якому разі не мови. Це щось дуже складне, дуже важке для мене. Наскільки я читала різні книги про вивчення мов, у кожної людини є свій творчий хист. Кому-то легше сприймати на слух, для кого-то легше якісь образи, кому-то асоціативне мислення. Можете читати польські книги, дивитися фільми на польському, розмовляти, прослуховувати якісь діалоги. Знайдіть спосіб, який буде більш оптимальним і зручним для вас. Ще дуже чудова книга по польській граматиці називається «Ten ta to». Ще один чудовий курс, який нам недавно порекомендували, називається «Польський за 4 тижні». Чудова книжка, яку можна скачати в інтернеті разом з аудіо уроками. Книга заснована на діалогах з різних тематик. Розписуються діалоги, які дуже легко розуміти. Потім розписується граматика, ну і в кінці слова. Ви слухаєте вимова, і перед очима у вас є все це в написаному вигляді. Ви можете прослуховувати діалоги в дорогах, повторюючи різні слова, або читати на зручних пристроях.

Якщо вам було корисно це відео, то залишайте лайки, пишіть коментарі! До нової зустрічі! Поки що!

Польща - чудова країна для життя. Ця одна з країн Євросоюзу, куди найпростіше емігрувати.

- Програмісти, дизайнери, фотографи та інші творчі професії, які працюють самі на себе, мають унікальну можливість отримати ВНЖ в Польщі на 3 роки і платити мінімальні податки.

- Випускникам шкіл можна вступити в польські вузи .

- Дорослі ж можуть отримати нову спеціальність (кухар, перукар, візажист, масажист і т.д.) в безкоштовних поліцеальних школах . Що дасть можливість в майбутньому працювати в Польщі.

- Люди з підприємницькою жилкою можуть виїхати в Польщу за допомогою бізнес-імміграції .

- Якщо у вас є польське коріння (скажіть спасибі бабусі чи дідуся), то Карта поляка чекає на вас. Крім матеріальної допомоги в розмірі 1400 євро, ви через рік зможете отримати польський паспорт.

Крім надання послуг з еміграції, ми допоможемо вам орендувати квартиру в Варшаві, Кракові, Вроцлаві і т.д. Один з варіантів інвестицій - купівля нерухомості в Польщі для подальшої здачі через керуючу компанію.

Також подивіться наш ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ".

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e