Як налаштувати пошту або відправка Email PHP

 1. вступ
 2. що знадобиться
 3. Крок 1 - Створення нового файлу PHP
 4. Крок 2 - Редагування PHP-файлу
 5. Крок 3 - Запуск скрипта і відправка email PHP
 6. висновок

вступ

Функція PHP mail () призначена для відправки електронної пошти засобами PHP, іншими словами - відправка email PHP. Це зручно, якщо ви хочете створити форму контактів на вашому сайті. З функцією PHP mail () електронні листи або email можуть бути відправлені за допомогою простого PHP-скрипта. У цьому керівництві ви дізнаєтеся, як проводиться відправка email PHP і протестіруете функцію PHP mail ().

що знадобиться

Перш, ніж приступити до дій з керівництва, перевірте наявність:

 • Доступ до вашого хостинг аккаунту
 • Включена функція PHP mail ()

Крок 1 - Створення нового файлу PHP

Насамперед, потрібно створити PHP-файл на вашому хостинг обліковому записі. Ваш PHP-файл повинен бути доступний по імені домену, отже, його потрібно розмістити в директорії public_html. Для створення файлу можете використовувати File Manager або FTP client . Назвіть свій файл testmail.php.

Крок 2 - Редагування PHP-файлу

Тепер розмістіть наступний код всередині файлу testmail.php:

<? Php ini_set ( 'display_errors', 1); error_reporting (E_ALL); $ From = "testing @ yourdomain"; $ To = "recipientemailaddress"; $ Subject = "Checking PHP mail"; $ Message = "PHP mail works just fine"; $ Headers = "From:". $ From; mail ($ to, $ subject, $ message, $ headers); echo "The email message was sent.&quot;; ?>
 • Перші два рядки включають повідомлення про помилки, таким чином ви зможете побачити, якщо скрипт містить помилки і не запускається.
 • $ from - адреса відправника email-а. Багато хостинг-провайдери не дозволяють використовувати випадковий email-адреса, тому вам потрібно ввести email-адреса, створений для вашого доменного імені в цьому полі для успішної авторизації і відправки листів.
 • $ to - адреса одержувача email-а. Якщо ви відправляєте email для проверікі, то тут повинен бути ваш власний email адреса.
 • $ subject - тема електронного листа.
 • $ message - вміст повідомлення email-а.
 • $ headers - у кожного email-а є заголовки. Вони містять важливу інформацію, таку як Від (From) email-адреса.
 • mail ($ to, $ subject, $ message, $ headers) - це функція PHP, яка виконує відправку листів. Нічого не змінюйте в цьому рядку.
 • echo "Ваше email повідомлення успішно відправлено." - PHP функція echo відобразить повідомлення на екрані, як тільки скрипт успішно відпрацює.

Крок 3 - Запуск скрипта і відправка email PHP

Якщо (як це рекомендувалося вище) ви розмістили PHP-скрипт в директорії public_html, ви можете запустити скрипт шляхом доступу за адресою yourdomainname / testmail.php. Якщо ви бачите повідомлення Ваше email повідомлення успішно відправлено. в вашому браузері - це значить, що email відправлений успішно і ви можете перевірить його у вхідні листи Вашу електронну поштову скриньку (не забудьте перевірити папки SPAM / JUNK).

Якщо ви отримали якусь помилку, перевірте чи всі деталі ви заповнили правильно. Якщо роботу не з'явилася в барузер, ви можете перевірити файл error_log в ваш обліковий запис. Якщо ви не впевнені в тому, як перевіряти цей файл подивіться керівництво по посиланню error logs .

висновок

Тепер ви знаєте як відбувається відправка email PHP. Хоча це керівництво призначене для тестування, такий же синтаксис можна використовувати для розробки контактної форми на вашому сайті. Однак, якщо вам знадобиться більш складна відправка email PHP, то скрипти для цього можна пошукати тут: PHPMailer project . У проекті є вбудована підтримка SMTP, великий error_logs на 47 мовах і багато інших корисних функцій.

Quot;; ?